36 yasında ne sevgilisi oldu ne de başka bir şey. Bu normal mi sizce?

Arkaaslar annemin 4 tane kardesi var , herkesin ailesi cocugu var ama en kucugu yani teyzem 36 yasinda ne sevgilisi oldu nede baska bir sey hala bakire bndan dolayi saglik sorunlari var . Siz bu kisiler hakkinda ne dusunursunuz ? Oyle tanidiginiz kisiler var mi ? Bence cok sacma..

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• anlamadığım şu. evlilik nasip meselesi. evlenmemiş kadının da bakire olması çok doğal burada saçma bulduğun nedir onu anlamadım. az detay verir misin?

2|2
    0|0
  • benim teyzem 55 yaşımda hiç evlenmedi .iki kız kardeşler .nasip olmayınca olmuyor .

1|1
    0|0
  • Evet garipmiş hakikaten, bir an önce psikoloğa gitsin bence, kesinlikle normal değil.

0|0
    0|0
  • sacma olup olmadıgına sen karar vermesın herkezın kendı tercıhı

1|1
    0|0
  • Benim çocukken eski oturdugum mahallede vardı bir kadın bankada çalişiyodu şimdi emekli olmuş sanırım yaşida 50 nin üstünde şu anda

0|1
    0|0
  • "hala bakire bndan dolayi saglik sorunlari var" demişsiniz cok merak ettim bakire olunca sorunlarda mı oluyor bayanda ?oluyorsa ne gibi ?

0|0
    0|0
  • Kısmet be halam 40 ını geçti evlenmiyor kadın. Üstelikte evden çıktığıda yok. Öyle arpacık kumrusu gibi bütün gün evin önüne tünüyor ya da sürekli bir temizlik merakı var.

0|0
    0|0
  • şimdi anladım canım benim normal tabi herkesin hayatı tercihleri;)

0|1
    0|0
    • yani

• yani teyzen istemiyo olabilir bir ilişki ya da cinsel yaşam ;) böyle mutlu demekki ama dediğin doğru belkide cinsel yaşamı düzgün olsa daha sağlıklı hale gelicek ama o istemiyor sanırım birini;)

• kısmetlerinde yokmuş yapacak bişi yok ayrıca bakire mi değil mi emin olamazsın

0|1
    0|0
    • emin olmasaydim sormazdim

• soruyu dikkatli oku lutfen.

• ya soruyu dikkatli okudumda yorumdan yoruma geçe geçe kafa kalmadı

• sorudan bir pok anlamadım desem:D

0|1
    0|0
    • teyzem 36 yasinda ve bakire .

• bekçilik mi yaptın, nereden biliyosun bakire olduğunu.

0|1
    0|0
  • bakire olduguna emınmısın ama

0|0
    0|0
    • evet cok samimiyiz onunla herseyini anlatiyor.

• eee istekte mi olmuyor mus k i madem her seyi anlatıyor

• Olabilir tabiki. Neden olmasın. Teyzenin bir problemi mi var. Güzel mi değil. Kendine mi güvenmiyor.

0|0
    1|2
  • bana versin.o da kurtulsun.sende, bende :p

0|0
    1|1
  • o Yaşalarda hala hiçbir cinsel ilşikliye girmemiş kızlar dan tanıdım oldu

iş hayatında çok sinirli oluyorlar ateş püskürüyorlar en ufak şeyden

evet şaçma bişi hiç bir kzın başına vermesin

0|0
    1|1
    • amin :D cok agresifler :D

• tecavüz etse bana kaçacak yerimde yok üst katımda oturuyor ev sahibi :D ahahahaha

• ;d

Kızlar Ne Diyor 1

• evet tanıdığım üç kardeş var yaşlandılar ama üçüde evlenmedi .Kısmet diyorum.sokaktan koca tutup getircek halleri de yoktu ya.

0|2
    0|0
Yükleniyor...