Kapat

Herkes kızlik önemli diyor da diktirme var kızlık zarı dikimi yapmadan özel koyma şeyler var nerden bileceksiniz?

Erkekler bir sürü kızla yatıp kalkıp benim evleneceğim kadın namuslu olsun bakıre olsun diyor. O kızın ağzına almadığı kalmamış anal yapmış ama bakire ee bu kız namuslu mu şimdi. Ya da bir sürü insanla yatmış yapmadığı kalmamış sonra gitmiş diktirmis ben bakireyim kimseyle yapmadim desin sizde inanin..

0|1
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bak... bakire bir kıza 10 cm girersin normaldir biraz daha girersin çok dardır. Resmen vajinanın açıldığını hisseder erkek. Bir kız istedipi kadar bakireyim desin bir erkek onun darlıpından anlar. BAkire olupta tek hamlede penisi dibine kadar alan ve ses bile çıkarmayan kız bakireyim desede inanmam. Bakire bir kız bacaklarını kasar içine penisi alurken.

1|0
    0|0
    • Kanka sen şimdi burda bunları söyledin millet bunu öğrendi şimdi kızlık diktirip bacak kasarlar aciyo gibi davranirlar yine de kandirirlar erkekleri😂😂

• Darlığı nasıl ayarlayacaklar

• Teşekkür ederim eig için

En İyi Kız Görüşü

• Ben herkesin bir şekilde layığını bulacağına inanıyorum.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Terziyi dikimle yormak istemeyen arkadan çatır çutur çalışanlarda var..

Ruhu fahişe olmasın yeter.. Gerisi önemli değil.

2|0
    0|0
    • Bir sürü insanla yatıp kalkan bir kadın ruhu nasıl fahise olmuyor anlamadım?

• Yanlış yere mi yazdın? Benim demek istediğimle senin dediğin sıfır alaka..

• Yapsan da anlaşılıyor merak etme, bizim arkadaşa biri öyle yaptı çocuk anladı mahkemeye verdi, duygularımla oynuyor, beni rencide etti diye oğlan hem boşandı, hem 20000 tl aldı hemde kıza hiçbir şey vermedi, siz akıllısınız ama erkekler daha akıllı

1|0
    0|0
  • Onemli olan vicdan vicdani olan o hatayi bir daha yapmayan kisi lazim... o hissi veremesse zaten ne kadar bakireyim diye yirtinsa ruhu kirlenmisse o benim icin bakire degildir... aslinda pek onemsemem bakireligi evlenebilecegim kisi dul olabilir... ama bu anlattigin bakirelerden olmasada vicdani var en azindan

0|0
    0|0
  • Sende diktirme asamasindasin farkındayım ama rahat ol anlaşılır fazlasıyla. Sen aldatirsan kandirirsan senin yerin cehennemde ayrılmıştır zaten

1|0
    0|0
  • diktirmeye bile gerek yok kapsüller var :)

0|0
    0|0
  • bizde salağız zaten birşeyden anladığımız yok

0|1
    0|0
  • Çok zor işte

0|0
    0|0
  • Evlenecekler düşünsün 😎
    ╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

0|0
    0|0
  • Evleneceğim kız erkek eli bile tutmamış olacak

0|0
    0|0
  • Öyle biri belli eder kendini. Diyelim anlamadı çıkar kokusu dayanamaz karşısındaki itiraf eder vicdan varsa tabi

0|0
    0|0
  • o tip kızlar illaki belli oluyor konuşmalarından tavırlarından kendini ele veriyor

0|0
    0|0
  • Evlenmeyeceğim sıkıntı yok yiyin birbirinizi 😁😁😁

0|0
    0|0
  • Karakter olmazsa zar özellik kazandırmıyor. Zar sadece güvensizliği örtme çabası...

1|0
    0|0
  • anlamak cok basıt 3 asnıye bakmak yeterli

0|0
    0|0
  • evet imdi bakıre kalmadı zaten

1|0
    0|0
  • bu dediğin laf anan için de geçerliymiş belli oldu :D

0|0
    0|0
  • ne kadar diktirirse diktirsin erkek anlar onu hiç merak etme gülüm :D

0|0
    0|0
  • namuslu temiz bir erkegin namuslu temiz bir kadin hakkidir digerlerini bilmem

3|1
    0|0
  • Kız olmakta zorbe versen bitürlü vermesen bitürlü bakire olsan arkadan yemistir derler olmasan kimbilir kac kisiye verdi derler...😕.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Tamam anladık bakire değilsin ama namuslusun 👍🏻

3|10
    0|0
  • Öyle insanlar ancak karşısındakini kandırır ya Allah'ı nasıl kandıracak he ben bu konuda kim olua olsun asla inkar etmedim yaptım mı yaptım yapıyor muyum yapıyorum bu benim günahım.. Zamanı gelince de evlenecek olursam beni böyle bilen birisi alcak amin ol dediğin gibi her haltı yiyip inkar edenleri çok gördüm bende..

0|2
    0|0
  • Aynen öyle katılıyorum sana mal erkekler bakire lik le bozmuş kafayı.

1|0
    0|0
  • Yahu kandırmak isteyen her türlü kandırır sonucta cogu kadın iliskiye girdiginde kan bile gelmiyor maksat düşünceler ve durust olmak

0|0
    0|0
  • Salak bu millet kankim ben anlamıyom

0|0
    0|0
  • Onlar yapıp yapıp bakire arıyolarya ben ona ölüyorum bitiyorum bakire olmayıpta ne kadar bilmediğimiz şeyler var ya. Ah ben onların aklını yiyim ön kapalı ama başka yerler girilmeye açık kapalı sandıkları ne b*klar yiyor onlar bakire alsın :D

2|0
    0|0
  • Böyle böyle de bakiye olanlara güvenleri yok oluyor ablam, yapmasaniza :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...