İlk gece (gerdek gecesi) yapılması gerekenler nelerdir?

Tamam mağlum olan şey olucak diye gerdek gecesine girilir ama o şey hariç daha yapılmalıdır? Mesela önce iki rekat namaz kılınıcakmış... İlişkiye girildikten sonra kızlık zarı yırıltılır yırtılmaz, erkek kendini geri cekicekmiş kız da kan aksın diye cömelmesi gerekiyormuş? Bu doğru mu?


0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

 • Sadece namaz doğru, ben sana safsatadan hurafeden arınmış halde anlatayım.

  Eve geldiniz. Rahatlamak için önce banyoya girin, çıkarken abdest al gerçi gusletmiş sayılırsın. Hazır abdestli iken kocan bir adım önde olacak şekilde safha durun. İki rekat namaz kılın.

  Sonra acıktınızsa bir şeyler atıştırın. Bir şeyler için. Mesela şekersiz çay iyidir ya da az şekerli. Hem dinlendirir hem sakinleştirir.

  Asla işi tören haline getirmeyin, normal bir gün. İlk geceyi silin aklınızdan. Arkanıza yaslanın düğün yorgunluğunu atın. İlla o gece o iş olacak değil. Haaa aklıma geldi eğer çarşaf adeti varsa eşine söyle bu dinen haramdır. Göstermeyin, o mahremdir gösterilmez, bakmayın yıllardır yanlış uygulandığına. Aynı zamanda edepsizlik ve büyük ayıptır.

  Salonda biraz dinlenin, eğer çok yorgunsanız yatın uyuyun. Aşırı stres aşırı yorgunluk ilişkiyi olumsuz etkiler. Sen kendini ilişkiye veremez nemlenemezsin. O yorgunluktan erekte olamayabilir uyuyup sabah yapsanız da olur.

  O tören vari sokup çıkaracak sen diz çokeceksin falan yok. O uygulama çarşafçılar için geçerli.

  Normal sevişeceksiniz, normal ilişki yaşayacaksınız, farkı yok. Sevişmeye odaklanın. Bol sevişin, senin nemlenmen gerek. Olaki heyecandan nemlenmezsen krem, ya da en doğalı tükmük gibi kayganlık sağlayıcı bir uygulama yapın. Sakın kendini kasma ve ağrı beklentisine sokma, ağrımaz, kasarsan ağrın olur.

  Kızlık zari iç deri dokusudur. 2-3 milim yırtılacak ağrımaz. Aşırı kan da olmaz, ağrı hikayelerinin sebebi şu. Kadın nemlenmez erkek de zorlarsa penis vajina kanalı içindeki deriye yapışır kuru olduğundan ve erkek de öküz gibi zorlarsa içteki bu vajina duvarındaki deri tahriş olur hatta bazılarında yırtılma oluyor. Ağrıyı veren bu, aşırı kanama olanlar da burada yırtılma olması. Bakire olmayan bir kadına bile kuru sokmaya çalışsan o da ağrı hisseder o da kanar.

  Önemli olan sevişmeyi bol yapmak sevişmeye odaklanmak. Eğer nemlenmezsen krem ya da doğal tükmük. Eşin eğer oral yaparsa daha mükemmel olur hem sen nemlenirsin hem tükmük kesinlikle ağrı olmaz.

  Bu şekilde kan az olur, belki dışa akmaz penise bulaşır. Öyle olursa peçete ile siler bakarsınız. Kanama olmazsa telaş etmeyin, zar esnek olabilir, kimseye söylemeden etrafa lanse etmeden eşine doktora gidersiniz. Şayet inanmazsa kendinden emin ol, telaşlanma.

  İlişkiye ara vermenize gerek yok. Canınız isteyince tekrar girin. Kota koymayın, sadece ilişkiden önce temiz olun mikrop almayın. Bunu adet edin ömür boyu her ilişkiden önce duş almak iyidir. Hz. hanefi oral yapmak isteyen birine de şunu demiş. Banyo yapın temiz olun sorun yok demiş.

  Mutluluklar

  13|3

En İyi Kız Görüşü

 • Gerdek gecesinde önce iki rekat namaz kılınır, ilişkiye girilir, çömelmek falan gerekmez, ayağı kalktığında akıyor zaten duş alınır sonra en az 2-3 gün ilişkiye girilmez.

  1|2
  • Şikayet

   nie 2 3 gün

  • Şikayet

   - verenler neyin kafasını yaşıyo? bu dediklerimin hepsi doğru 3 gün sabredin lan!