Evlilik öncesi ilişkilere pek sıcak bakmıyorum. Arkadaşlar kafama takıldı bakarmısınız acaba

ya ben yetişme tarzı olarak evlilik öncesi ilişkilere pek sıcak bakmıyorum hani insan sevgili olabilir vb vb ama bazı şeyler sonradan yaşanmalı diye düşünüyorum hani utangaçlıkta var bende üniversite okuyorum ve kızlarla ilişkim yok sevgilimde olmadı bu yüzden ama kaldıgım yerde bayan arkadaş getirebiliyorlar herkes ve hergece birşeyler oluyor illaki umursamıyor insanlar çokta rahatlar ben böyle yetişmedim açıkçası kadınlara olan güvenimde azaldı bakıyorsun kıza temiz yüzlü bişi gece oluyor duvardan sesleri falan geliyor ben böyle gelecegim için çalısırken eşim çocuklarım içn eşim olucak kadınında böyle seyler yapabilm ihtimali beni çok üzüyor nasıl anlarım evlenirken bende önce bişiler yaşayıp yaşamadıgını burada kızlar zar gitmesin diye anal oral falan yapıyorlar :/ illaki vardır bir anlama yolu insan çok kötü oluyor çevremdekiler böyle olunca dedigim gibi hiç sevgilim bile olmadı ama pisligin içindeyim :( parayla falan yapsammı acaba bende yaşım olmuş 22 zaten :(

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• ay kiyamam. annen ayarlar sana munasip bir kiz.

1|0
    1|1
    • aman sen karışma kahlo eski ıd nıde bılırım senın

• bir sey degilim. temiz aile kizini ancak annen bulur. sen guvenemezsin cevrendekilere artik.

• annemin bulabileceğinide pek sanmıyorum burada görüyorum zaten ortamı neyse sagol yinede

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen böyle uzak kalıp insanlarla iliskilerini gelistiremezsen karsı cinsin huyunu suyunu anlayamazsın istediğin kadar bir araya gel. En iyisi sen sevgili bul kendine. İnsanları tanı.Böyle giderse korktuğun tarzda birine asık olup kalırsın.

0|0
    0|0
  • Bence temiz kal herkes layığını bulur emin ol

0|0
    0|0
    • yok çevremde fazlasıyla görüyorum layımızı bulmuyoruz emin ol :(

• :) merakımdan gittim bir kerecik pek bişi anlamaıdm iyimi :D değmedide gittigime ya :( sanırım il oldugu için pof :/

• Ama bir kereden bisi olmaz bence ya hic sevgilim olmamis olsun o kadar sanirim hic bir kadin bisi demez yane

• karakterinden anlasırın gibi. İnsanlara güvenmek cidden çok zor ki o dediğinde haklısın bakıyosun melek gibi kız tipinde ama ne anasının gözü. iş bakirelikte vs. değil. bende bakire değilim. sevdim güvendim ve yaşandı bir şeyler. ama bu o*luk mu değil. karakter önemli olan. bir insanın konuşmasından oturuşundan kalkışından vs. anlarsın bakire değilse bile bunu kaşarlığa vurup vurmadığını..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...