Lütfen yardım eder misiniz çok kötüyüm?

Ben küçükken annem tuvalet olaylarında yanlışlıklar yaptığım için tuvaleti yeniden öğretti. Bende artık temiz olma kararı aldığımda parmağımı popo deliğine sokup yıkıyordum. Aynısını çiş için de yapıyordum 😭😭 bikaç gün öncesinde hatırladım ve bundan çok pişmanım. Ergenlikten önceydi anlattıklarım. Çokta bastırıyordum. Parmağımla en sonunu hissettiğimi ve daha da ileriye bastırdığımı hatırlıyorum. Ya ben bunları hayatta birine anlatamam normalde çok utangaç biriyim. Böyle bir sitede bunları anlattığım için bile utanıyorum. Ne yapacağım ben ne olur yardım edin. Ya büyüdüğümde evlenince ertesi gün kızlık zarım yırtık olduğu için beni boşamak isterse? Ben ne yaptım böyle!! Keşke evlenmeden önce rahmetli olsam da hem evleneceğim adamın gururunu hem de kendi gururumu ayaklar altına almasam. 😭😭😭 ne olur bana kızmayın. Yeterince kendime kızdım. Ben şimdi nasıl böyle buruk yaşarım? Nasıl evlenmeye tenezzül ederim? Nasıl ailemin gururunu kırarım? Babam beni evlatlıktan reddeder. 😭😭😭

0|4
2|32

En İyi Erkek Görüşü

• Kan akmis miydi ki

1|2
    0|0
    • Hiçbirşey hatırlamıyorum 😭😭😭

• Ne rezil insanlarsınız bee. Ne diye herkesi saçma sapan yargılıyosunuz. Ben şimdiye kadar doğru düzgün bir erkeğin eline bile dokunmamışken bir de saçma sapan kelimelerle birlikte olmaktan bahsediyorsunuz. Cidden yazık, yemin ederim yazık.

• Tanimiyorum ki seni sordum sadece

En İyi Kız Görüşü

• evlenmeden önce her haltı yiyen bir erkek tesettürlü eline erkek eli değmemiş bir kızla utanmadan sıkılmadan güle oynaya evlenebiliyor.

Ama iş kadına gelince toplumun bir zara yüklediği anlam yüzünden işte böyle sıkıntıya düşüyor üstelik hiç cinsellik yaşamamşken...

bu durum sen de bu kadar takıntı haline geldiyse önce muayene ol derim belki de bir şey yoktur.
    Şayet zarın yırtıldıysa konuşacaksın adamla.. Allah tan yardım iste O sana yardım eder. Çıkış yolu gösterir.

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Öncelikle bu saçma sapan düşüncelerle aklını meşgul etme... Geçmişi unut. Okulunu bitir mesleğini elde et ; para kazan. Evlendiğin kimse seni çok seven biri ise (bu önemli) asla mesele olmaz. Utanmak cehaletin türevi bir duygudur. Kendine güven moralini yüksek tut... Yaşın kaç ; bu arada...

0|0
    0|0
  • Bu senin değil annenin hatası. Evlenecegin insan seni gerçekten seviyorsa bu durumunu anlayışla karsilayacaktir

0|0
    0|0
  • gerçekten samimi anlatışın var, bence hiç sorun olmaz ki zarın hasar gördüğünden de emin değilsin, kaygılanma :)

0|0
    0|0
  • sacmalama nıye reddetsın bunu annenle konusmalısın ben yanlıs bıseyler yaptım anne dıye ama bunu keske ılk farkettıgınde konussaydın

0|0
    0|0
    • Ben böyle konularda çok utangacım 😭

• tamam da canım senın yaptıgın bısey degılkı bu yanı yanlıs bısey yapmamıssın enazından kuccukken yaptıgın bır hata bu bunun bedelını hayatın boyunca odıcek degılsın ıllakı senı gercekten anlayacak sevecek bırı cıkar dert etme kendıne takılma böyle bıseye olan sadece zara olsun sen bırlıkte olmadıysan kımseyle sorun yok vıcdanen rahtsan buna emınsen sorun yok ok

• Bundan üzülecek bir durum yok, hem nereden biliyorsun kızlık zarının yırtıdığını

0|0
    0|0
  • Abartma sende hee, onun bunun altında kaybetmedinya anlayışlı biri çıkar inşaAllah

1|0
    0|0
  • kızmadımda güldüm

0|0
    0|0
  • dürüs olsan

0|0
    0|0
  • korkma oyle kotu dusunme ama daha isler kotuye gitmeden annene onun dedigi gibi yaptifin icin bilmeden orayada aynisini yaptigini aciklarsan bence cok daha iyi olur senin icin

0|0
    0|0
  • Yaw he he bizde yedik

0|1
    0|0
  • yenimi aklına geldi böyle yaptıpğın? yoksa yazmayamı yeni karar verdin. ya da iyibir hikayemi uydurdun? yanlış anlama hekimim, sorunu anlamaya çözüm üretmeye çalışyorum. çünkü bu dünyanın sonu değil çare var

0|0
    0|0
  • kücükken bilmen lazımdı yanı annen nasıl böyle bir yanlıslık yapmıskı ya
    ne dicen kızım mast. yaparken hatayla bozdum dersin gencligimzde herkes yapmıyomu sankı?

0|0
    0|0
    • İnanıcak mı 😭 Ben olsam kendime inanmam. Haklı da 😭 O kadar insan varken neden emin olmadığı biri olsun 😭😭

• kac yasındasın sen? cocukmusun seni dövecekler biraz cesaretli ol yaaa

• söyleyemessen böylece kalırsın ilşkide bir ögrenirse kıyameti koparır

• Anlatırsan ona küçükken yaptıklarını :) Sorun yapmayacağını düşünüyorum ;)

0|0
    0|0
  • Bu durum için üzülmene gerek yok o zaman da yanlış bir şey yaptığının farkında değildin, kızlık zarını kontrol etme şansın olmadı mı?

0|0
    0|0
  • Samimi bir kizssin ve sevgilinin durumu anliyacagindan eminim.. bence rahat ol.. samimi ol.. inandirici ol askin olacak adam icin sadece samimiyet yeter ve ileriye dogru yol alirsin uzulme bu kadar.. sevgiler

0|0
    0|0
  • kızlığının gittiğini ne biliyosun?

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olacaktır inş. Kaderinde ne varsa onu yaşarsın. bir doktora git bir rapor al bunun için

0|0
    0|0
  • Neden parmağını soktun ki hep ve zevk aliyomuydun bu durumdan

0|0
    0|0
    • Birde eğer olay dediğin gibiyse senin diktirmende sıkıntı olmaz Rabbim biliyo zaten Yuvan bozulmaması için kocan a söylemez sin dua et bol bol hiç bişey olmaz

• eğer birbirinizi çok sevmişseniz durumu anlattığında anlayışla karşılar.

0|0
    0|0
    • O kişinin yerinde siz olsaydınız anlatmıydınız? 😭 Açık olun. Şahsen ben o kadar insan varken bunu göze almazım. 😭😭😭 Çok seviyorsam tabiki umrumda olmazdı ya of konuştukça sinirlerim bozuluyo ağlayasım geliyo

• benim nişanlandığım bayanla (anlaşamadığımızdan solayı nişanda ayrıldım), benden önce evlilik dışı cinsel ilişkiye girdiğini bile bile nişanlandım. çünkü onu çok sevmiştim. ancak kzı kardeşimle ve annemle rejabete girmesi ve onlara karşı kıskançlık yapması ve bazı benim kendisinde hoşuma gitmeyen davranışları ısrarla yapması nedeniyle nedeniyle ayrıldım. yani demem o ki, eğer annem ve kardeşimle iyi geçinseydi ve yapmasını istemediğim davranışlarını düzeltseydi, belki şimdi onunla mutlu bir yuvamız olurdu. ve bu yuvayı onun önceden cinsel ilişkiye girdiğini bile bile kuracaktım. işte dediğim olay bu.. sorunuzun cevabına gelince : evet. sonuna kadar anlayışla karşılardım.

• Keşke herkes anlayışlı olsa. Ama çoğu kişi de haklı. O kadar belli bayanlar var ki.

• şimdi kızlar ya tecoya uğruyor ya da elleriyle bozuyor. zaten kimse isteyerek vermiyor

0|0
    0|0
  • Bozulmamıştır üzülme

0|0
    0|0
  • Doktora gidip göstersen çok rahatlıkçaksnı aslında

0|0
    0|0
  • Kan geldimi

0|0
    0|0
  • Üzme kendini elbet biri karşına çıkar bunu sorun etmez

0|0
    0|0
  • kan gelmedıyse sorun olmaz tam parmagını sokmadın sanırım

0|0
    0|0
  • Diktire bılırsın bunda abartacak bısey yok ki sen kendını bılıyosan bunu bı kadar sıkıntı etme.

0|0
    0|0
    • Kimseyi kandırmak istemiyorum 😭

• Sevdiğiniz bir insanın böyle birşey yaptığını öğrenseniz, tepkiniz ne olurdu?

• Bak istersen özele gel orda konusalım.

• Oha ya bence sadece ergenlikte kalmamış ileriye de tasimissin 😅

0|0
    0|0
  • yaw çoluk cocuk okuyup ciddiye alıyor böyle sacmmma sapan seyleri yapmayn degmez ayıptır yahu

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yapma insanlık hali

0|0
    0|0
  • parmak sokmayla kızlık zar bozulmaz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 1

• Konuşup anlatacaksın.
    Seven adam inanacak.

0|0
    0|0
    • Geçen bir oylamada denk gelmiştim 😭😭 kimse hayatta kendi bozduğuna inanmam diyordu 😭😭😭

• Seviyorsa inanacak, inanmıyorsa sevmemiş güvenmemiştir.
      Öyle biriyle ömür geçmez.

Yükleniyor...