Eşim cinsel olarak isteksiz. Evli veya sevgilisiyle cinsellik yaşayan bayanlara sormak istiyorum

Öncelikle herkese merhaba siöze nasıl başlasam diye düşünüp durdum kısa ve net olarak anlatmaya çalışıcam. Ben eşiyle 5 sendir tanışan 3 sendir evli olup 1 çocuğa sahip biriyim. Aslan burcuyum eşim ise başak. Evlenene kadar hiç öylesine veya cinselliğe yönelik ilişkilerim olmadı bakir evlendim eşimde öyle biri. Ama anlaşamıyoruz. Ben istekli ve eşime karşı sınırsızım o ise sırt üstü yatıyor desem yeri. Hatta ben demessem o hayatta istemiyor. defalarca konuştum seviyoruz birbirimizi benden başkasını da gözü görmüyor :( ama benide görmüyor. Yakışıklı da biriyim bugüne kadar aldığım tepkilerden ; Bunları yazarken bile moral olarak çöküyorum. Bayanlar enpati yaparak cevap verin. Böyle bir durumda napmalıyım. Öyle bir hal aldı ki psikolojim bozuldu vede başkasına sırf bu konu yüzünden ilgi duyup evliliğimi tehlikeye atmaktan korkyorum

Güncellemeler:
cevap veren herkese teşekkürler

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

• Bence sabırlı olmalısın

Onunla konuş nedenini sor canını mı yakıyorum de zevk mi alamıyorsun de

Eğer bir kadın ilişkiye girmek istemiyorsa, bence zevk almadığı içindir

Zevk alsa isterdi dimi?

olmazsa onunla hiç konuşmadan bir günlüğüne onu ikna et gerçekten çok hoşuna gidicek de ona oral yap ya da zevk almasını sağla ondan sonra belki ister..

0|2
    0|1
    • sordum defalarca zevk alıyormuş tatmin oluyormuş ve dedim ya ben sınırsızım oral vs o istemeden yapıyorum zaten ama bazen o hiç birşey istemiyor nerdeyse hiç öpmeden birleşip uyusak yeri ona göreçok acayip doktorada gitmiyor :(

• Sadece söyliceksin başka bir şey istemiyorum de çok sakin sor ama

• mesela bana sen istediğini yap benim hoşuma gidiyor zevk alyorum benden bişey bekleme fazla diyor

Kızlar Ne Diyor 12

• ailesi kafasina nasilnislediyse artik cinselligi tu kaka diye bu yuzden istemiyor. kizim bakire kalsin diye cinsellikten korkulursa sonuc bu. tatli dille halledeceksin. oturup zevk alip almadigini soracaksin. belki yanlis yaptigin seyler var. sonucta bakir evlenmissin. o da bakire. nereden bileceksinizki. icgudu bir yer kadar.

1|2
    0|3
    • sordum gerçekten sordum öylesine yazılmış bir soru değil bu teşekkürler

• oylesine cevaplamadim. kadinin zevk almadigi belli. zevk alan kadin sirtustu yatmaz.

• Evlenmeden önce cinsellik yaşamamanın zararları işte.Sevgililik aşamasındayken bu durumu görseydin belki de evenmezdin.Herşey cinsellik değil evet ama evlilikte çok şey.Eşinle konuşabilirsin,onu açabilirsin bizim kadınlarımızda bu yönden utangaçlık vardır çünkü..Seks yapmayı görev olarak görürler,oral sex yapmanı istesen kendini aşağılanmış olarak isseder.Bence bu konuda en büyük görev sana düşer.

1|3
    3|6
  • Çocuk küçükmü çocuk ev işi yoruluyordu belki

0|1
    0|1
    • ikimizde çalışıyoruz ama işlerimiz yorucu değil kızımız 1,5 yaşında ama ilk evlediğimizden beri böyle hatta ilk tanıştığımızıdan beri

• esının ıcınde kadınlık, sex ruhu yok demekkı.

0|2
    1|1
    • yok sanırım :( olmazmı peki bu yaştan sonra oda 82 doğumlu

• olsaydı smdıye kdr cıkardı

• Çocuk olduktan sonra daha bir etkileniyor kadının cinselliği bununda etkisi olabilir. Bence bir aile terapistine gidebilirsiniz. Bide onun aslında istediği ama sizin yapmadığınız seyler var mıcinsel iliski sırasında. Belki eskiden yaptığınız ve esinizin çok zevk aldığı biseyi artık yapmıyosanız ondan dolayı da soğumus olabilir.

0|1
    0|1
    • yapmadıüım hiçbirşey yok hatta yapmak isteyipte eşimin izin vermediği çok şey var

• bir kadına cinselliği değil, önce tutkuyu sevdireceksin.. bazen ön sevişmede ne yaparsan yap ona hiç bir şey hissettiremezsin.. ön sevişmede hiç bir şey hissetmeyen bir kadına cinsel ilişki bir külfet gibi gelir. istersen tüm bedenini öpücüklere boğ, istersen saatlerce oral yap ama asla ilişki de tatmin olmaz.. ki aslan burcuymuşsunuz. benim eşim de aslan burcu ama adam hormonlarıma tavan yaptırıyor.. onu arzulamadığım tek bir an bile yok.

sebebi de benimle sürekli sevişiyor olması.. fiziksel sevişme bunun sadece yüzde 10 luk kısm

bakışlarıyla sevişiyor.. kelimeleriyle sevişiyor.. ruhumla sevişiyor.. meydan okumalar kadın ve erkek olarak bizde güç ve tutku savaşına dönüyor...

affedersiniz biz onunla yatağa girdiğimiz zaman beynim, ruhum ve bedenim çoktan sevişmemizin esareti altına girmiş oluyor..

bir erkeğin gözden kaçırdığı şey bu.. kadını ön sevişmeye hazırlamak için uğraşmayın.. onun dürtülerini ve hormonlarını harekete geçirin ve dürtüleri harekete geçen kadın sevişmeyi yüzde 70 yönlendiren kadındır.

eşinize ne yaparsanız yapın bence şuanda ne ön sevişmeden ne de cinsel ilişkiden zevk alıyor. çünkü onun dürtülerini harekete geçirememişsiniz.

zevk alan kadının bakışları alev alev olur.. hem yatakta hem de eşine her baktığında.. eğer bu bakışlara sahip değilse sizi üzmemek için sadece tatmin olduğunu söylüyordur..

1|0
    0|1
    • yani size göre kabahat bende öylemi

• tabi ki %100 sizde olamaz ama hormonların ve dürtülerin tetiklenmesi gerek.

• açıkcası seks bir ilişkiyi ayakta tutan en öenmli şey. sevgilim ile 5 yıllık birlikteliğimiz var. iş dolayısıyla birkaç gün ayrı kaldığımızda müthiş bir birliktelik yaşıyoruz. o çoğu zaman bağırarak inleyerek boşalır.

1. ayna karşısında doggy

2. ayakta kucağında hoplatarak

ya da kucakta olmak kadın için kolay pozisyonlardır. ten uyumu önemli. plansız sevişmeler de yaşanabilir. bulaşık yıkarken ya da çay içerken.

0|1
    1|1
    • ben tavsiyenizi veya fikrinizi okuyamadım sizin hayatınızdan bahsetmişsiniz nediyeyim nazar değmesin

• bu iş kader işi dua et ona kocasını tatmin etmenin dindeki yerini anlat eğer birbirinizden razı olursanız bu sizin iki dünyadad kurtuluşunuz olur ...ben mesela dışardan hiç belli etmem hatta sevgilim bile şaşırır ama çok istekli biriyim ama kocamla yapıcam herşeyi onunla yazşıcam sınırsızca sonuçta günah değil yani hatta sevap ona bunları anlat

1|2
    0|1
    • ben bunlardan bahsettim bana şartın yok delirmişsin sen dedi

• olsun cevap verme daha fazla bence çirkineşmesin olaylar bu hadisleri okuduktan sonra zaten senin ayaklarını bile yıkar alah rızası için sever seni ne istersen yapar inş

• inş.

• benim kocam olacaktın ;(

0|1
    3|2
    • insan zaten hayatta neyi çok istese ideallerinin peşinden koşsa en çok onlardan uzak kalıyor , sizde dertlisiniz sanırım

• burdamısınız

• Doğru olan birşey değilki eş aldatmak doğru anlaşılsın.. Ama eminimki aldatan aldatılır...

• bende basagim ve esim cok kirli ne tiras olur ne disini fircalar icki sigara

iki yilki hic sexx yapmiyorum onla oda istemiyor zaten

0|0
    0|2
    • iyide işte ben öyle değilim sizin adınızada üzüldüm

• 0|0
    0|1
    • ben bunu keşke 5 sene izleseymişim :( ama bende titiz vede temizimki bakımlıyımdır offf yaaa

• burçlara göre hayatı yönlendirmek çok saçma... her insanın karakteri farklıdır..

• Banada cinsellik çekici gelmiyor bu sebepten evlenmeyi düşünmüyorum

0|1
    0|4
    • evlilik cinsellik demek değilki zaten ama sizin görüşünüz tabi saygılıyım

• Ok

• evliliği sadece cinsellik olarak görmek yanlış...

Erkekler Ne Diyor 8

• Abicim, soruyu ve cevapları üzülerek okudum gerçekten..

Bakir evlendigin için kadınları bu konularda pek tanımamışsın..

Cinsel ilişki konusunda 10'larca farklı kişiyle birlikte olmuş biri olarak diyorumki, maalesef çok nadir de olsa,bu tür kadınlar var gerçekten..

eşinin bu tutumunu değiştirmen imkansız.. çünkü böyle kadınlar değişmez..

yani sorun sende degil, sorun onda..ama bunu çözebilecek biri yok..

yetiştirilme ve ona öğretilen ahlak kavramları cinsellikten uzaklaştırmış onu.. bu nedenle de, ona göre cinsellik çok gereksiz bişey.. arzuları, fantazileri ve heyecan yaşama dürtüleri yok..

yani bu onun kişiliğine oturmuş artık...onu oral, anal vs gibi şeylerle mutlu edemezsin..çünkü ona göre böyle şeyler mutluluk sebebi degil..

ben öyle düşünen bayanlarla karşılaştım.. 30 kadından 1 tanesi öyle oluyor.. ve tekrar üzülerek diyorum ki, evlilik boyunca böyle devam edecek..

Allah sabır versin..

0|1
    1|1
    • 30 da 1 i buşmakta beceri desene şanşa bak

• Bu kadın aldatılır pampa!

Hiç kasma, canı seks istemiyor mu? Sende teklif etmeyeceksin... Git yat başkasıyla.

0|2
    1|1
  • Yazacak çok şeyim var ama yazarsam hem buraya sığmaz hemde konu silinir. Problemli arkadaşlar beni bulsunlar...

0|0
    0|0
  • eşini dinliyor onu anlıyormusun? seni suçlamıyorum ama bu konuda kadınlar şikayetçi.. ki zaten aşağıdaki yorumlarda gösteriyor bunu..

0|0
    0|0
    • zaten buraya cevap yazmadan çnce sırf bu konu yüzünden nette dolaşırken buraya üye oldum vede soru sormaya karar verdim genelde kadınların dert yandığı konuda ben muzdaribim

• çok sıkıntı yapmışsın kendine... eşinle konuşmayı dene kavgasız gürültüsüz.. sana önerim bu olur. çocuk sahibi kadınlar olmayanlara göre daha çok yorgun olurlar ev işi işini geçtim 1 çocuk ile uğraşmak psikolojik olarak yorar kadını.. bak zaten birbirimizi seviyoruz diyorsun. cinselliğe sebeb üzme üzülme.. en azından çalış..

• karşılıklı diyalog şart hacım...

0|0
    0|0
  • Sen baya denemissin kardesim madem evliligin basindan beri boyle neden cocuk yaparsin gelde bosan simdi o hayelindeki sexi baska bir kadin verirse onu aldatmamak cok zor olcak. Ben olsam bosanirdim ama cocuk olunca...

0|0
    0|0
    • ben yapı olarak ayrılıklara karşıyım kardeş bu kadar sorun olacağını ben ne bileyim

• ALLAH yardimcin olsun İnsallah karsina kadinlar cikmazda aldatmazsin kendimede pay cikarayim evlenmeden bu tur seyleri konusmak gerekiomus ciddi ciddi

• konuş bencede

• ona küçük süprizler yap

0|0
    0|0
    • yaptım kardeş neler neler yaaa aklınıza gelmeyecek şeyler yaptım

• işte ben bundan dolayı bir kezban istemiyorum

1|1
    1|1
Yükleniyor...