Aldatılıyor muyum sizce?

Merhaba arkadaşlar.Sevgilimin facebook,msn,fatura detayı şifreleri var elimde hepsine girebiliyorum .Ama geçen haftalarda telefonunu elime aldıgımda tesadüfen bir kızdan gelen 'Ateşli olduğumu nerden çıkardın?' mesajıyla başımdan kaynar sular döküldü sanki.

Sordugumda ,kızın attıgı mesajları silmekle birlikte,eskilerden çok yakın bir arkadası oldugunu ve nişanlı oldugunu soyledi.Ve nişanlısıyla ilgili cinsellik için bir erkeğe danışmak istemiş.Benim yanımda da kıza 'Kanki ne edion?' diye mesaj attı .Oda normal bir arkadasmıs gibi cevapladı .Ama diğer mesajları silmesi benım aklımda soru işaretı bıraktı.Konuyu ona açamam,kavga ediyoruz.Fikirlerinizi alabilir miyim?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• erkekler bal yapan arı gibidir farklı çiçeklerden bal yapmak isterler :)))))

1|0
    0|0
    • Her erkek böyle midir?

• her erkek değil bazı istisnalar hariç... ama kadın ilk önce kendini sorgulamalı acaba bende mi kusur var diye eğer kadının kusuru yoksa aldatılmayı haketmiyosa kapısının eşiğini değiştirmeli...

• bir kızın bir erkekten kanka da olsa cinsellik içerikli bilgi alması ek olası değil bir de mesajları silmesi de şüpheli aldatıyr diyemem ama %60 aldatıyor benceee

1|0
    0|0
  • Ayrılmanın senin için bir zafer olacagını bİlmelisin

1|0
    0|0
  • Mesajı gördüğünü söyle ve ayrıl.

1|0
    0|0
    • Söyledim .Oda kıskanmanı gerektirecek birşey yok nişanlısıyla ilgili bir kaç problemi varmıs,muhabbet o sekilde gelişti dedi.

Eski dostuz biz istersen gel mesaj atıyım dedi.Mesaj attı.Kızda normal cevaplar attı.Sevgilim kızz arkadasım bizde oturuyoruz filan dedi.

• İşte bunu onun hissetmesi lazım..Umrunda olacağını sanmam ama vazgeçilmez olmadığını bilmeli.

• Bana biraz yardımcı olsanız bu konuda.Çivi çiviyi söker.Belki bir kaç taktik,belki yönlendirmedir bana gereken .

• Durum kötü.

1|0
    0|0
  • Bana öyle bişi gelse ne yapar acep ? :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben olsam direk ayrılırım. Hem suçlu hem güçlü bir de sen konuyu açınca kavga ediyor seninle. Basbaya telefondan cinsellik konuşup zevke gelmiş bunlar

1|0
    0|0
    • aynen katılıyorum

• Ben ona zaten istediği cinseliği de veriyorum .Verdiğim helde niye :(

Evlenicem seninle diyor ,cidden fazlasıylada ilgileniyor ama bende bir güvensizlik oldu.

• kafasını kırarım:( çok özür dilerim ama hiçbi bahanesi olamaz bu mesajın:(

1|0
    0|0
    • Sanırım ben çok alttan aldım durumu .

• olgun düşünemiyorsun'u bu konuda söylüyorsa o anlama gelir,üzgünüm..çok haklısın..

• Ne yapacağımı bilmiyorum .

• Sende neden şifresi var?

baştan güvenmiyor muydun ki?

ayrıl gitsin..

1|0
    0|0
  • Sihirli küreme bakıp sana döneceğim.

1|0
    0|0
  • fatura detayını çıkart canım.

1|0
    0|0
    • Çıkartıp nabayım ..Mesaj içrikleri değil sadece hangi numaralarla görüştüğü çıkıyor sadece.

Kızın numarasıda var şu an elimde arayıp soramam.

Yükleniyor...