Erken bosalmaya çözüm yardimci olurmusunuz?

Arkadaslar nolur yardim edin erken bosalmak istemiyorum bosalmayi kendi istedigim gibi yonetmek istiyorum nasil yapabilirim bu durumu yasayan tanik olan varsa lutfen yardimci olurmusunuz?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• bak arkadaş erken boşalmanın önüne geçebilirsin bunun tekniği nefes ergezsizleri boşalacağın zaman derin nefe al yavaş yavaş ver ve ıkın yani tuvaletteki gibi bak nasıl başarılı oluyorsuın birde anüs ile topların arasındaki damara baskı yaparsan parmağın ile boşlamazsın

0|1
    0|0
    • Ya oyle birsey ki girer girmez bosalasim geliyor elde olmayan birsey 6-7 sn bisey suruyor bu sureyi cok uzatabilmem lazim varsa baska bilgilerin paylas lutfen

• Cok tesekkur ederim bu dediklerini deneyecem sagolasin. Eig sececem bu yorumu ama daha erkenmis :))

• abicim bugün dediğin gibi yaptım biraz etkisini gördüm ne yalan söyleyeyim teşekkür ederim ama nefes olayını boşalacağım zaman değilde ilişki esnasında ara ara yaptım hep ve süresi uzadı yanlışmı yapmışım yoksa böyle ara ara yapsamda olurmu?

Kızlar Ne Diyor 1

• Geç boşalma

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Biraz zamanla ve odaklanma ile alakalı. İlk başta yani cinselliğe düzenli yaşamaya ilk başta erken boşalma olabilir. sonra o sevejkigi ve hissiyatı hissedip bisalmaya odaklanma. Yavaşla kontrol et. bir dönem sonra ilk heves azalıyor ve rahat gelip gidersin

0|0
    0|0
    • peki başlarda veya ilerisi için yöntem taktik yok mu süreyi kendim yönlendirebileceğim

• bak abi ilişki esnasında öyle bir hal alıyorki daha dk dolmadan boşalasım geliyor yani çok kısa sürüyor başlarda alışana kadar dahi olsa bir çözüm bulmam lazım aşağıda bir abi yazmış Biradam06 diye birisi nefes egzersizi gibi birşey onun etkisi biraz oldu onun gibi çözüm istiyorum

• Abicim çok erken... inan ben birşey diyemem. ozelden yaz bana

• Geciktirici

0|0
    0|0
    • Ama o gecici birsey ben herhangi birseye gerek kalmadan kendim yonetmek istiyoeum

• Pelvik kası çalış. Nefes egzersizleri var. Geciktirici kullan. ya da kızdn önce bir posta çek.

0|0
    0|0
  • düzenli ilişki olması lazım mış mış ta muş muş

0|0
    0|0
  • sprey alıyosun ilişkiye girmeden 15 dk önce sıkıyosun, sonra yapıştır yarım saat. aynı durumdaydım şimdi karı beni üstünden atıyor boşalamıyorum diye :D :D

0|0
    0|0
  • Olay kafada bitiyor vede düzenli seks yapmakta

1|0
    0|0
    • yöntem nedir peki kafada halledebilmek için

• Zamanla canım

0|0
    0|0
    • yok mu bir yontem

• Dert etme kardeş

• Tesekkur ederim kardesim