Hangi prezervatif daha sağlam?

merhaba arkadaşlar sadece kullananlara soruyorum ezbere gerek yok..

OK heryerde bulunan bir prezervatif, hemen yırtılıyor mu? Durex daha sağlam diyenler mevcut OK gibi tüm eczanelerde bulunuyor mu? Giripte Durex var mıdiye sormakta istemiyorum açıkcası..

Yine de bir anket yapalım,

• OK
    67% (2)59% (13)60% (15)Oy Ver
  • Durex
    33% (1)32% (7)32% (8)Oy Ver
  • Let's
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer
    0% (0)9% (2)8% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• ben şimdiye kadar hep ok kullandım. hic sıkıntı cıkarmadı. hatta ok hisset bile gayet sağlam. ama arkadaşın dediği gibi vajinal ilişkide sıkıntı cıkarmaz diyebilirim. diğerlerini bilmiyorum.

durex dünyada onde gelen markalardan ben kullanmadım ama oda gayet iyidir bence.

0|1
    0|0
    • peki durex tüm eczanelerde mevcut mu

• bildiğim kadarıyla eczanelerde rahatlıkla bulunuyor. bazı marketlerde de durex gordum ama şimdi hatrlamıyorum hangisiydi. sanırım migroslarda vardı. ama ok her markette, bufede, petrol istasyonu marketinde falan bulundugu icin ben genelde en rahat onlardan alıyorum. eczaneden gidip dogum kontrol hapı bile almışlığım var ama gel gorki eczacıya ordan bir ok ver diyemiyorum :) bu da benim ilginc bir cekimserliğim :)

• aynısı bende de var :) görüp alırım ödemesini yapıp çıkarım konuşmak bana göre değil :)) migrosta varsa ordan alalım bari :)) olmadı ok alırız

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• ankete gerek yok vajinal ilişkide kullanacaksan hiçbir kondom kolay kolay yırtılmaz

0|1
    0|0
    • anal ilişki olduğu için soruyorum hocam vajinal ilişkide kullanmam zaten

• ok'in ektra safe diye bir serisi var onu al.oldukça kalın kolay kolay yırtılmaz.

• teşekkürler

• lets alma bim kalite daha takarken yırtıldı geçen gün :D OK ya da Durex bişi olmaz onlardan ama şansına yırtılabilir filan ona bişi yapamazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...