Sevgiliniz bakire olmasa ondan ayrılır mıydınız?

Sevgilinizle çok mutlu bir aşk yaşıyorsunuz.birbirinizi çok seviyorsunuz.fakat sevgiliniz bakire değil.bu yüzden ondan ayrılır mıydınız?

1|0
4|32

En İyi Erkek Görüşü

• ayrılmazdım ama o soru işareti de hep kalırdı emin ol

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Bence,eğer kız kendi söyledi ise ve erkekte evlilik düşünüyor ve bekarete önem veriyorsa ayrılmakta haklı..ama kendisi test etti ve bakire çıkmadıysa hakkı yok!çün ki,erkek s.kmeden önce

evlenmeyi planlıyor olsa da,s.ktikten sonra kaçmıyacağının hiç bir garantisi yoktur.kızın bekaretini bozan kişide zaten kendisiyle aynı tiyniyette bir kişidir.

1|0
    0|0
  • ben sevgili olma aşamasındayken konuyu bir şekilde oraya getiririm. bana bakireyim ya da değilim der. bende ona göre bitiririm ilişkiyi ya da devam ederim. yani deli gibi aşık olana kadar öğrenmiş olurum ben kızın daha önce cinsel deneyimi var mı yok mu.

0|0
    1|0
  • neden ayrılayım beyaaaaaaaaaa ufffffffffffsssssssssss

1|0
    0|0
  • kişiden kişiye degişir geniş olupta ayrılmayanda var dar görüşlü olup bırakanda herkes kendine göre haklıdır bazı ksim koklanmamıs gül isterken ötekisi için açık kapı olması pek bir anlam ifadee etmez fakat ben ilişkiye girerken kızın ilk seviştigi kişi aklına gelme ihtimali var ve gelecektirde o yüzden rahatsız olurum

0|1
    1|0
    • bu işin geniş görüşü dar görüşümü olur kardeş?geniş düşünüyom ben deyip gidipte onunla bunula yatmış kızlamı hayal kurup birlikte olucam.seviştiği kişilerin aklına gelme ihtimaliyok gelir zaten beyinde yaşanan olaylar asla unutulmaz

• unutulmayan sey hafızada kalır bilinç altı bu bende yüzde yüz gelir demedim ama büyük ihtimalle gelir zaten bende genellemedim kişiden kişiye degişiyor neleri var daha önce sevgilisi olupta ayrılmıs kızla evlenmek istemeyenler bile var sabeb-baskasının elini tutumus bırak öpüşmeyi saymıyorum bile böyle insanımız var bizim

• sorun güzel fakat sorma tarzın cevabı verebilcek boyutta belki ayrılmazdım peki o benim kollarımda ilk dokunusu unutabilirmiydi ? eger buna evet diye biliyorsa bir sansı var demektir ama kalbinin asla evet demeyecegini bildigim için cevabım hep ayrılıktan yana olurdu .

0|1
    1|0
  • ben beraber olduğum insanda bekaret aramam kesinlikle,öyle takıntılarım yoktur..pek çok erkek yatakta harikalar yaratan,deneyimli ateşli bir kadınla evlenmek isterler ama aynı zamanda bakirede olsun derler,nası mantıktır bu anlamam hiç deneyimli ve bakire filan,komik gelir bana.. bu yüzden sırf bakire değil diye sevdiğim bir insandan ayrılacak kadar geri kafalı bir mantıkta olmam, benim beraber olduğum insana güvenmem,sevmem ve en önemlisi saygı duymam yeterli,gerisi teferruattan başka bişey değildir benim için...

1|0
    0|1
    • bi deneyimi kendin kazandırman var.bide başkalarından deneyim kazanıp gelmesi var.ayrılmak geri kafalılıksa.seninle birlikteyken başkasıyla yatması ya da senin başkalarıyla yataman daha bir ileri beyinlilik oluyo herhalde

• erkekte yapmasın bayanda yapmasın ne demek erkek oldugu için istediğini yapacak yapamaz tabikide.bunlar bizim toplumumuzn bozulduğunun götergesi kimse kişiliğine sahip cıkmazsa böyle sorular sorulur tabikide sana soruyorum sen aşık oldugun kadının sana kadar 4 sev gili değiştirip onlarla yıllarca yatmış olup sevişmiş olup gelse senle evlenmesini ister misin?o sevdiğin aşık oldugun kişinin başkalarıyla nasıl seviştiğini düşünmek bile insanın mutlulugunu bozar ve ayrılırsın zaten.

• ya arkadaşım ben ne diyorum sen nereye gidiyosun.. benim isteyip istememele alakası olan bir durum değil bu genç.. tekrar ve son kez söylüyorum sana; ben bir kadını seviyorsam onun benden önceki geçmişini sorgulayarak onunla olan geleceğime yön vermem, bu yanlış bir kavram diyorum... hayatta hiç bir insanın başka bir insanı sorgulamaya ya da yadırgamaya hakkı yoktur.. hıı erkekte yapmasın derken kendin bile inanmıyosun dediğine, evlenene kadar kadın eline değmeyecekmisin? komiksin..

• hayır ayrılmam

1|0
    0|0
  • kesinlikle ayrılırım ancak şöyle bir durum var,zaten bu devirde bakireliğini vermek hariç her türlü deneyimi yaşamış kızlar büyük çoğunlukta şahsen ben öyle biriylede evlenmek istemem,ama bakirelik farkediliyo diğerleri farkedilmiyo,yani göz görmeyince gönül katlanıyo bazen ama bakireliği görüyosun ve katlanamıyosun,keşke 2 yerde daha bakirelik gibi bişey olsaydı kimin ne yaptığı belli olsaydı...

0|1
    0|0
  • onun durumunda olmadığım için yol yakınken ayrılırdım kendime ve o ilişkiden doğacak çocuklarıma bundan daha büyük ihanet olmaz onun vicdan azabıyla yaşanılmazki eğer bende onun gibiysem ayrılmazdım göze göz dişe diş

0|1
    1|0
  • Eğer bana herşeyi en baştan düzgün bir şekilde anlatır ve birdaha hata yapmıyacağına dahi inandırıcı olursa ayrılmam.

1|1
    0|1
  • kimisi kalbini sever, kimisi açık kapı diye kullanmayı..

1|1
    0|0
  • ayrılma ihtimalim var ama seviyorsam bilmiyorum ya sonuçta benden önce bir başkasıyla yatmış işte zoruma giderdi katlanamazdım

0|2
    0|0
  • Ben ayrılırdım. Çünkü asla unutamayacağı bir şeyi, ona dokunarak hatırlatmak kendime ihanet olur.

0|1
    1|0
  • Eyer iliskinin basinda soylediyse ayrilmam durustlugunden dolayi ha soylemedi ise ve sonradan soyler ise ayrilirim kandirilmis hissettigim icin ve bir keresinde ayrilmistim ayrildim da

0|0
    0|0
  • ciddi düşünmüyorsam ayrılmam ciddi düşünüyoram evliliğe gitçekse ayrılırım.Şimdi o kızın ben geçmişte kimlerle yatıp kalktığını nerden bilcem ya bana yalan söylüyorsa.Bakire olmayan kıza güvenemem ben.

0|0
    1|0
  • bu onun midesinin kaldırıp kaldıramayacağına bağlı...bide şu var ya unutmamak lazım...allah o kadar büyük ki...her şeyin hayırlısını o bilir sadece

1|0
    0|0
  • Ayrılırım

0|1
    1|0
  • ben bu yaşıma kadar bekaretimi koruduysam aynısını karşıdan beklerim gözünün yaşına bakmam. ikincisi de kendisi bakir olmayan bir erkeğin karşıdan böyle birşey beklemeye hakkı yoktur.

0|0
    0|0
  • Bir başkasının ona dokunmuş olduğunu düşünmek bile canımı sıkardı.

0|1
    0|0
  • direk ayrılırım

0|1
    1|0
  • mutluysam niye ayrılıyayım örümcek beyinli değilim allahıma bin şükür:D

1|0
    0|0
  • ayrılırdım tabi ne yapcam git sıfırınu bul

0|1
    2|0
  • ALLAH büyük konuşmayım

evet ayrılırım

0|0
    0|0
  • Bakireyse ayrılırdım..

0|0
    0|0
  • Eğer ciddi düşnüyorsam. İlerde evlenmeyi vs. ayrılırdım. Bana namuslu ve bakire birisi gerek.

0|0
    1|0
  • Ayrilmam..

Etinden sutunden faydalanirim..

0|0
    2|3
  • hayır ayrılmam onu sokak ortasında 25 veya 30 yerinden bıçaklar öldürürm

0|0
    1|3
  • ikinci el mal kullanmam ben sıfır isterim hep

0|0
    0|0
  • ayrılmazdım

1|0
    0|0
  • Ben ayrilmistim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 4

• adamın seninle evlenip a pardon sizi alıp almayacagıı düşünecegine gitte iş sahibi ol.yaptıysan yaptın doğal kendini zorunlu hissederek 5 para etmez böyle aylak takımına düşer sonrada gelir tedirginlikle sorarsın. ha ben değilim der ya da saldırıya gecersn gizli solunum burunla oluyor biraz hava alsın

2|0
    1|1
  • Çok kıskancım

dayanamazdım herhalde buna,Allah korusun.

0|1
    0|0
  • ayrılırdım :))

0|0
    0|0
  • çok yanlış bir düşünce var seninle birlikte olurken daha önce yattığı adam aklına gelir yok öyle bir şey yattığın kadın sana aşıksa sadce sen varsındır bir başkası yoktur erkekler o şekilde düşündükleri için böyle söylüyor aslında onlar düşünüyor eminim

2|0
    1|1
    • ben bu şekilde düşünmüyorum genelleme yapma. ben daha önce ilişkiye girmedim. evlenene kadarda girmeyeceğim. ilişkiye girmiş benden önce başkasında bu duyguyu tatmış bir kızı ne yapayım ki ben.

• saçmalık

• sana göre öyle bana göre değil. ben eşimin temiz birisi olmasını istiyorum. o yuzdende sevgili olduğum kızlarla yatmıyorum. benim düşüncelerim karakterim böyle. tabi birde ALLAH korkum var ki o en önemlisi. müslümanım ben sonuçta. tecavüze uğrayan bir kız dışında kendi isteğiyle bir erkeğin koynuna giren kimseyi kabul etmem hayatıma. bu da benim tercihimdir. kimseye yargılamak düşmez.ben bu kadar temiz kalabilmişken şartların zor olmasına rağmen kızın da temiz olmasını isterim.

Yükleniyor...