Erkekler kiz arkadasinizla iliskiye girdiniz ve sonra?

Sonra ufak bir sebepten ayrildiniz ama bir kisa bir sure sonra hamile oldugunu öğrendiniz o an ne hissedersiniz ya da ne yaparsiniz? Ve sizden habersiz aldirmayi dusundugunu duysaniz?

0|1
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Açık konuşayım mı? Bu haberi ilk aldığımda önce bir adrenalin gelir ve terlerinin soğuk soğuk, sonra beynim sicaklasmaya başlar ve bulunduğum evi işi hayati değiştirip terk i diyar ederim... Nereden mi biliyorum? Salak bir kadının kendisini hamile sanmasiyla yaşadım... :))) sen bakma o aşağıda yazan erkeklere onların çoğu benim yaşadıklarımi yaşar ;)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yorumları okudum erkeklerin neredeyse %90 'i evlenirim, barisirim vs demiş.. Fakat mantıklı düşününce basit bir sebepten kızla ayrılan bir erkeğin kızın hamile olduğunu duyunca evini bağını tarlasını satıp diyar diyar kacacagina bahse girebilirim. Lafta herkes mert herkes delikanlı.. icraata gelince sadece %10'luk kesim o hatuna dönüp onunla evlenmeyi teklif edecektir..
    Erkekler evlilikten çocuktan korkarlar zira..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• aklı başında ve vicdanı olan bir erkek zaten kız arkadaşına bunu yapmaz.. bu yüzden, bunu yapan zaten karaktersizin tekidir.. yani , kızın bekaretini alan ya da hamile bırakan, evlilik dışı.. bu kadar.. baştan sınıfta kaldı yani bunu yapan.

1|1
    0|0
  • sevinirim sonuç olarak bişiler yaşanmış bitmiş bu aşktan bir mevye oluşmuş o meyve başka bir aşkta sevilip büyütülceğine veya tek başına bakıp kadına eziyet olucağındansa alınsın daha iyi bir hata yapmışız gençliğimizi bitirip iki tarafada eziyet yapmanın ne anlamı var ki?

0|0
    0|0
  • Böyle bir pok yemem.
    Yediysem de arkasında dururum.
    Katil olmanin lüzumu yok

2|0
    0|0
    • Naparsin peki

• Döner sahip çıkarıp yediğim poka.
      Değilse bir ömür Vicdanımla cebellesip dururum. Bunu da göze alamam

• bekarsam hala oda kabul ederse tekrar barısmaya calısırım ya da onun bana gelmesını ısterım sahıp cıkarım sonucta ıkımız yaptık bu ısı aldırmasına ızın vermem ıstemem yanı

0|0
    0|0
    • Evet boyle dusunmeyenlerde cikiyor arada ama. .

• cıkar artık ılıskıler sadece yatak olmus cunku ondan madem sevdın madem böyle bısey yaptın gerısını getırmelısın kımsenın böyle bıseyı yasayıp kenara cekılmeye hakkı yok o kızda sonucta senı sevdıgı guvendıgı ıcın senınle oluyoo kavga olur anlasmazlık olur ayrılırsın ama ortada bır bebek varsa bunları duzeltmeye bakılmalı oncelıklı olarak

• Asla bırakmam evlenmeyi teklif ederim. Asla ve asla çocuğu aldırmasını istemem

0|0
    0|0
  • Hoş değil en azından benimle konuyu paylaşmasını isterim

0|0
    0|0
  • Madem yedik bir halt gider engel olurum. Evlenirim tabi kız isterse istemezse çocuğu doğurmasını kendimin bakacağını söylerim

0|0
    0|0
  • Kendi hayatıdır karışmam ayrıldıysak

0|0
    0|0
  • eyvah eyvah

0|0
    0|0
  • Aldıracak tabiki

0|0
    0|0
  • üzülürüm muhtemelen

0|0
    0|0
  • Gebertirim ufak bir sebebten ayrılıcaz bide aldırıcak yuzune bakmam bidaha

0|0
    0|0
    • Anladim

• ama cogu erkek benim gibi degildir paniğe kapılır ve aldırması konusunda baskı yapar benim gibisi yok valla. :)

• Aldirmak mi kesinlikle olmazzzzzzz.

0|0
    0|0
  • Öldürürüm onu keserim

0|0
    0|0
    • neden

• Saka yaa b3n öyle şeyler yapacak kapasitede bir insan değilim evlenirim hemen o çocuğa yazık değil mi hayatım ne günahı var

• Barışıp, evlenirim

1|0
    0|0
  • Aldırsın sevinirim ayrıldıysam sadece mikmek için çıkmışımdır

0|0
    0|0
    • Peki o bebek onu tek basina yapmadi bir sorumlulugu olmazmi uzerinde

• Sevdigin insanla yasamis olamazmisin illa zevk mi olmali aklinda bundan baska birsey yok mu ben severek istedigin birini kastediyorum

• Ufak bir sebepten ayrılan sevmiyordur ki amacı tamamen ihtiyaç gidermektir

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...