Bakire olup olmadığı nasıl sorulur?

Benim sormak istediğim bir kızla çıkıyosunuz diyelim. Evlenmeyi düşünüyosunuz ve nişan öncesi kızın bakire olup olmadığını öğrenmek. (Konumuz bakirelik önemli mi değil mi DEĞİL?) Gerdeğe kadar sürpriz kalmamalı. Bakiyse bilmekte fayda var, değilse yine bilmekte fayda var. Erkek olarka illaki bir beklenti olacak ve gerdek öncesi buna hazır olmakta fayda var.

Sorum kızlara: En kibar nazik şekilde, partnerimi incitmeden bunu nasıl sorarım ya da nasıl öğrenirim?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Bakirsen bunu sormak hakkındır günümüz bunu gerektirdiğine göre yaşadığın ilişkilerde ki mahremiyetine saygım var duygusal yönden irdeleyecek değilim lakin cinsel bir birliktelik yaşayıp yaşamadığını merak ediyorum diye gir cekinme zaten varsa bir şeyler ya bozulur ya kalkar gider ya da kavga cıkarır ver yolu sonra

2|5
    0|0
    • hmm.. ilişkinin hangi aşamsında sorulmalı sence? En başlarda mı ortlarda mı?

• Ortalarda

Kızlar Ne Diyor 8

• Bakiremisin ? de açıkca

0|4
    0|1
    • çok direkt ve dürüst erkekleri kızların sevmediğini tecrübe ettim.

• Simdiye kadar hiçbir erkek arkadasım bana bunu sormadı sorsa tekmeyi aletine yerdi. Sevgilinle beraber olmaya çalıs. İliskiye giriyosa değildir. Heyy napıyosun ben bakireyim olmaz derse zaten cevabını almıs olursun.

0|2
    0|2
  • Uzun zamandir birlikteyseniz ve birbirinize karsi güven duyuyorsaniz acikca sorabilirsin bence.

0|2
    0|0
  • Once emisek mi de, baktin gonlu var.Ardindan hemen ekle yiyisek mi? diye.

He derse bakire degil:((( so sorry :((((

0|3
    0|1
  • bu sorunun nazigi olmaz.

0|0
    0|2
  • Sorulmaz ki sorulcak sey degil

0|0
    0|1
  • Evlenmez bu hatun senle. Düğün iptal.

0|0
    0|3
    • ne alaka... her iki ihtimalde de bırakıycam ki... ama sürprize ne gerek var ki? Bileyim ve kendimi hazırlayım... illaki sürpriz mi olmak zorunda ? Bunu nasıl izah edeyim ben kızcağıza.

• O kendisi söyler zaten sevişmeden önce. Senin sorman doğru değil.

• tamamda ben düğünden önce sevişmiycem... gerdekte böle bir sürpriz istemiyorum. önceden öğrenmek iyi olmaz mı?

• Daha önce biriyle ne kadar ileri gittin diye sorabilirsin yargılamadan

2|2
    0|0
    • beni yargılıyosun falan diyebilir. Küser...

• Başından hazırla sende yargılamıyorum merakımdan soruyorum istemezsen cevap verme sonuç hiçbirşeyi dğeiştirmeyecek dersin

Erkekler Ne Diyor 4

• Konuyu başka birinin kız arkadaşına bakire olup olmadığını sorması ile başlayan bir hikaye ile açaabilirsin.

0|1
    0|0
  • Aklını kullan.Ve telefonla konusurken onu çok istediğini telefonda konuşarak rahatlamak istediğini söyle ve normal olaya başlayınca içine girmek istiyorum bakiremisin aşkım diye sor o sırada ama lafı değiştirerek.%100 İşe yarar.

0|0
    0|0
  • bunu sorarsan ona güvenmediğini hissettirirsin ona...

0|0
    0|0
  • Bakiyse bilmek lazim tabi abi. Bi omur onu cekeceksin...

0|0
    0|0
    • baki mi değil mi nasıl anşalışır ki sormadan ?

tahminlerle ilerlersem gerdekte bir sürpriz kaçılınmaz...

• " Bakiyse bilmekte fayda var, değilse yine bilmekte fayda var. "

Yükleniyor...