Hangisinden almalıyım?

Arkadaşlar 52mm genişliğinde okey hisset aldım takarken zorlandım ve taktıkdan sonra da çok sıktı ve morarma oldu. Hangi kondom dan almalıyım? Penis çevresini ölçtüm 13 cm çıktı lütfen bilenler yorum atsın

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• durex

0|1
    0|0
    • Durex e güvenmiyorum

• senin guveninin surekli kullanilan bir marka icin cok onemli oldugunu zannetmiyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Kondomun dar olmasi gerekiyor, yoksa kayip cikar, o darlik bircok insani yaniltiyor acaba penisim büyük kondom kücükmü diye ama degil.

0|1
    0|0
    • Morarması iyi mi yani

• Normal degil ama tam nedenini bilemem, ama kondomlarin normal, orta boy ve büyük boylarida var, onlara bakarak cesitli boylarini deneyebilirsin, ama dikkat et, iliski sirasinda bol olup cikmamasi gerekiyor..

• Tamam teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• bir de XL var onu dene. çok sıkı olup da morartma derecesine kadar gidiyorsa, ereksiyonda da sıkıntı yaşarsın. sertleşme olmaz ya da takınca azalır. okey XL bir çözüm olabilir

0|1
    0|0
  • 13 cm den büyükse büyük boy alın diyorlar sen tam sınırdasın yanlış ölçmediysen istersen büyük boy al benimki de büyük hatta 13 cm den epey büyük 17-19 cm çevresi aynı sorunları yaşıyorum

0|1
    0|0
    • 13 dedim ama 3-4 milim daha genis yuvarlayip soyledim

• O zaman büyük boy almalısın benim başlangıç kısımları 13 cm hatta biraz daha küçük sanırım ama ortası 15-16 cm son kısımları da 17-19 cm arası sen de sıkıntı olmayabilir o kadar büyük olmadığı için şanslısın ben okey büyük boy denedim ik, i defa tam sertken kesinlikle sıkıyor ve çıktı

• Tamam teşekkür ederim

Yükleniyor...