Kararma sivilce ve sarkma?

genital bölgemde kararma var ayrıca iç dudakların bir tanesi sarkık üst tarafta ağdadan dolayı aşırı sivilce var bu durum ilişkide sıkıntı olur mu genital bölgesi kötü olan biriyle birlikte olurken tiksinir misiniz?

0|1
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• ah be tatlim bunca zaman 100 lerce kez bu soru soruldu. hep verdigim cevabi veriyorum. erkegin tek baktigi olay iceri girme isidir. senin vajinanin yapisi falan degil yani. cok nadir bazi insanlarin fetishleri olur. onlarda 100 kisiden 1 idir. bu kdr basit. tum erkekler aynidir. hepimiz azginiz ve yapisal durum ayirt etmeyiz. zevk aliyorsak iceri girdigimizde yeterli ;)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bişey olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Canim hic bir sıkıntı olmaz merak etme. Ama sivilceler agdadan olup olmadigina dikkat et belki molloskdur. Sivilceye cok benzer ama sivilce degildir. Iliski esnasinda veya denizde havuzda bulasan hastalıktır

1|0
    0|0
  • Belki oral yapmak konusunda zorlanabilirim ama icine girmede sorun olmaz. Ayrica anlattigin kadariyla seninkinde sorun yok.

1|0
    0|0
  • Çok siyahsa, orala yanaşmam

1|0
    0|0
  • Belki oral yaparken libido düşebilir ama iğrenceğini sanmıyorum sorun yapma :)

1|0
    0|0
  • sadece dışımı kara?

1|0
    0|0
  • Sivilce olayı pek hoş değil açıkçası.

1|0
    0|0
  • Gaget normalsin

1|0
    0|0
  • Sivilce olayı kötü be sarkma kararma sorun degil

1|0
    0|0
  • Mikrop kapmissin

0|0
    0|0
  • bence sen kökünden değiştir artık işe yaramaz seninki

0|0
    0|0
  • çok seks yapmışsan olabilir

0|0
    0|0
  • Gel yanima bir bakayim onu ben düzeltirim :D

0|0
    0|0
  • evet tiksinirim sevgilim de öyleydi oral yapmak işkence gibi geliyor inan bana :(

1|0
    0|0
  • Asla kararmasi sorun olma

1|0
    0|0
  • Tiksinir ama tedavisi var

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...