Kızlık zarı dikimi acil yardım?

Arkadaşlar gecen sene mastürbasyon yaparken bir anda Nasıl olduysa parmağımı soktum sonradan idrak edebildim o an hiç bişey düşünemedim p*rno filmine denk gelmiştim kan çıktı ve bozulduğunu anladım 2. Gün kan gelmeye devam etti kadın doğum doktoruna gittim diktirmem gerektiğini söyledi telefonda , eğer biriyle birlikte olduysan diktirmiceksin ama sonuçta benim ki kaza ile oldu ve bir anda , ayrıca bu Zamana kadar da Nasıl sa kızlık gitti biriyle birlikte olayım demedim , eşine söyle demeyin çünkü benim yaşadığım ortam da böyle şeyler ters diktirmem gerekiyor ama geçici dikim mi kalıcı dikim mi yapsam bilmiyorum ve kesin kanama oluyor mu bilenler yorumlarınızı bekliyorum. Geçen seneden beri içim içimi yiyor..

Güncellemeler:
Allah görüyo sonuçta bana yalancı diyenler !

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• sen öncelikle su zar hakkinda dogru bilgi ögren.
    kizlik zari bozulunca kan akacak diye bir sey yok. akmayabilirde. Kan gelmeyince o kiz bakire degil denmez. cünkü herkes ayni degildir.
    Bazilarinin kizlik zari bile sadece dogumda yirtilacak kadar kalin oluyor.
    ikincisi zar dikimi yaptirsanda gecici diye bir sey yok. Diktirirsin ve eline koluna sahip olursan birsey olmaz.

0|0
    0|0
    • Geçici derken düğünden en fazla 1 hafta önce yapılması gerekiyor ve o hafta içinde ilişkiye girilmesi gerekiyor

En İyi Kız Görüşü

• Allah yardimci olsun anliyorum seni, araştır internetten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu konuda sana guvenmeyecek, yalan soylemedigin konusunda senden emin olmayacak birisiyle evlilik? Cok saglikli iliskileriniz ve evlilikleriniz oluyor gercekten tebrikler

1|0
    0|0
  • Suçu bisiklete atmamış bari buda bişey

2|1
    0|0
    • Ahahahha bombalama denıze atlatken oatladı dıyenı duydum

• Canım kalıcı dikişler yapılıyor internetten araştır 500 lira filan sanırım en fazla. Canını sıkma kimseye de bakma.

0|0
    0|0
  • Durust ol durust

0|0
    0|0
  • Nasıl yırtmayı başardın

0|0
    0|0
  • bir ozel doktor var evınde yapıyo bu işi onu bul bence halletsın bu işi bu konuda uzman

0|0
    0|0
  • Bence ilk olarak tatini cikar vibrotor sok iyice zevkine al sonra dikdir

0|0
    0|0
  • İğne al yok yok sen gıyık al dik boşver bakma sen onlara

0|0
    0|0
  • Sağlam olsun.. Geçeciyi boşver

0|0
    0|0
  • Tüh gitti zar. Ben dikeyim istersen. Elimden her iş gelir.

0|0
    0|0
  • İstersen dikim için yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • ben alırım kız seni :)

0|0
    0|0
    • Komik

• 18 yaşındayım

• Bende 20 yani :) bu normal bir durum yalan diyenleri boşver :)

• Kesin gitti dedimi doktor bakarak?

0|0
    0|0
    • Evet

• Of ya :(

• Üzülme ya kıyamam kız olmak zor iş

• evlenme sende awk. zorunda mısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...