En az 50 kere orgazm oldum?

Öncelikle böyle bir şey ilk defa başıma geliyor. 1 haftadır zaten hep uyarılmış hissediyordum ve bastırmak için mast. yaparak günde 4-5 kere orgazm oluyordum. Bugün de gün boyunca uyarılmış hissetmiştim eve gelince yine bastırmak için mast yapmaya başladım ve bu sefer çok hızlı orgazm olmaya başladım 10 saniye masajla hemen orgazm olabiliyordum ve isteğim hiç azalmadı bunu yazarken bile uyarılmış hissediyorum. 1 saat boyunca mast yaptım en az 50 kere orgazm oldum, emin olun bu 200e falan çıkabilirdi kendimi durmaya zorlamasaydım. Daha önce böyle bir şey yaşayanınız oldu mu?

Lütfen aşağılayıcı, taciz edici yorumlar yapmayın

Güncellemeler:
Arkadaşlar sanırım siz anlayamadınız içimde sevişme arzusu yoktu vücudumla ilgili bir sorun var zorunluluktan yaptım

0|4
7|63

En İyi Erkek Görüşü

• Sürekli cinsel uyarılma sendromu hastalığı olabilir. 100 den fazla orgasm olanlar var. En ufak bir şeyde uyarılma olabilir. Oraya buz torbası koy, masaj yap, germe-gevşeme-nefes egzersizleri yap- tetikleyebilecek nedenleri biliyorsan onlardan uzak dur, omega 3-6 kullan, kegel egzersizleri yap, uyurken kalça ile bacaklarının arasına bir yastık yerleştir.
    Muhtemelen o bölgedeki sinirlerde aşırı hassaslık var, nörolojik değişiklikler veya fazla kan pompalanması veya oranın sıcak olmasına yol açan damarsal sorunlar olabilir.
    Çok sinir bozucu bir durum, anlayabiliyorum. Bilen biri veya bir kurum ile konuşup psikolojik destek al. Çünkü bu durum psikolojini de etkiler.

0|0
    0|0
    • Arkadaş gerekenleri söylemiş. Ben yine ekleme yapayım. Geç kalmadan öncelikle idrar yollarında ve masturbasyon kaynaklı sıkıntıların için jinelog, ruh ve beden yapısı psikiyatri uzmanından destek al.

En İyi Kız Görüşü

• Teprikler

0|0
    0|0
    • alakasız görüş

• bel altı vurmaya çalışıyorsan bir de kaba paylaşım?

• Şikayet edebilirsin.
      Sana öyle geldiyse yapacak diyecek bişey yok.

Erkekler Ne Diyor 62

• resmen kul hakkı yemiş

2|1
    0|0
  • Çok isteklisin sanırım bu aralar?

0|0
    0|0
  • Gidiklaninca orgazm olmus saniyor olabilirsin keza imkansiz boyle birsey :D

2|1
    0|0
    • dalga geçiyorsun herhalde?

• arkadaşım şaka mısınız 27 yaşında kadınım orgazmın ne olduğunu çok iyi biliyorum sana nasıl imkansız geliyor sen kadın mısın kadın vücudunu ne kadar tanıyorsun?

• Tamam bizim sevistigimiz kadinlar aslinda buzdolabi evet, neyse sen oyle diyorsan oyledir polemige girmek icin gorus belirtmedim.

• Eğer ciddiysen, üroloji ye git yarın ilk. Orgazm hastalığı ya da kanla ilgili bir şey olma bile söz konusu..

0|0
    0|0
  • Ks nin uzman jinekolog ekibi birazdan gelir :-)

0|1
    0|0
  • sizin gibi bir kadın tv de de çıkmıştı aslında bu güzel gibi görünen bir hastalıktır sizi güçsüz yapar olması gereken evlilikte günde en fazla aralıklarla 3 ü geçmemeli ama kısa dönem için çok güzel olmalı

0|0
    0|0
  • Bir kadın 50 kere orgazm olamaz, en fazla 7 veya 8 olur... Ondan sora yürüyecek hali kalmaz bile, hatta belli bir süre ayakları uyuşur.

0|0
    0|0
  • kaynak suyu mübarek.

0|1
    0|0
  • Bedenin tutku ve arzularındaki çoşkudan olmasın yani hormonların aşırı salgıda bulunuyor olabilirler bende çok stekli biriyim ama günde en fazla 7 defa olur :)

0|0
    0|0
  • Hormonları barındıran keseciğin girişi çatlamış

0|0
    0|0
  • @aylin___ rekorumuz kac hayatım, ;)

1|0
    0|0
  • 50 mi millet 4 ü zor görürken

0|0
    0|0
  • deforme etme

0|0
    0|0
  • doyumsuzsun yani

0|0
    0|0
  • Hay eline kuvvet. Bir ben şöyle hayat yasayamadim😒

0|0
    0|0
  • Ne kadar sanslisin.. sevgilimde cok sansli ve senin hibi bir sevgili isterdim.. doruklarda olmak icin😘

0|0
    0|0
  • Halen mi istiyor vucudun

0|0
    0|0
  • Çağıralım guinness den abileri tarihe geçirelim seni :D

0|0
    0|0
  • Kızlara sormak Lazım daha iyi bilirler ama Bu kadar çok orgazm olmak normal değil. bence bir süre sonra zevk değil acı çekmeye başlar insan 😁

0|0
    0|0
    • yoo

• evet

• Erkeklerde de olabilir böyle durumlar ama saatde en fazla 10 kere filan yapar bir erkek. Tabi bizdeki fizyoloji daha başka olduğu için penisin artık ağrımaya Başlıyor 😁

• böyle bir haber okumuştum. durum ciddi olabilir

0|0
    0|0
    • bence de ciddi çünkü içimde gerçekten hiç sevişme arzusu yoktu gerçekten zorunluluktan yaptım

• belki çok fazla stresli bir dönemindesinizdir. tabi ne desem yanliş olur. Uzmana görünmelisiniz. internette online doktorlar da var

• Kol takili kalmiş reset tuşuna bas ya da prizden çek 5 sn ye bekle tekrar başlat. Ablacim bu nedir yani insanin psikolojisinimi bozacan sen

0|0
    0|0
  • hadi lan ordan... 50 ymis.. en fazla 3-4 olur sonra acı hissedersin.. sanki cesme mubarek.. tobe tobeee

0|0
    0|0
    • ciddi ciddi bir kadının en fazla 3-4 kere olacağını düşünüyorsan belliki yatakta iyi değilsin

• rekor falan kırmadım 6 saatte 540 kere orgazm olan ve her dakika istemsiz orgazm olan kadınlar var bir araştır

• o senin dedigin hastalık.. isteyerek olan birsey degil ya da partnerinle alakalı bir durum degil.. bizde biliyoruz hastaysan bilemeyiz onlar gibi...

• Hastahaneye git doktora görün eğer ciddi isen önemli bir problem olabilir başka açıklaması olamaz

0|0
    0|0
  • Aşırı hassas olabilir mi? Bana da öyle arada denk geliyor çünkü

0|0
    0|0
  • kıyamam :)

0|0
    0|0
  • Ciddi bir rahatsızlık olabilir. Bence jinekoloğa görünün.

0|0
    0|0
  • Hastalık bence

0|0
    0|0
  • Serçe parmağın hikayesini biliyomusun?

0|0
    0|0
  • libido tavanı aşmış

0|0
    0|0
  • ne oldu hormon fazlanmı var

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 6

• banada oluyor ara ara.. ıkı ayda bır falan bende senın gıbı oluyorum sürekli yapasım gelıyor bı bosluk bulup yapmaya calısıyorum. haftasonları yataktan cıkmam hep yaparım bazen :D

0|1
    0|0
  • Ağır zevk dalgalarını orgazm zannetmiş olmalısın yoksa bu kadarı imkansız. Zorunluluktan deme o an boşalmak zorunda hissedersin çünkü odaklanmış ve kasılmışsındır. O sıcaklığı dağıtır mesela yıkanırsan falan biraz rahatlayabilirsin. Ki ben en fazla peş peşe 9 kere yaptım. Ağrılar sonrası kendimi dışarı atıp o moddan kurtuldum. Sağlıksız sıkıntılı bir durum.

0|0
    0|0
  • Sen orgazmi baska bisi ile karistirmis olmayasin?

0|0
    0|0
    • 27 yaşındayım orgazmın ne olduğunu biliyorum

• Aklima Kim Ramsey geldi. O da gunde 100 tane orgazma ulasiyordu ekstra bi' caba gostermeden. En son okudugumda, hastaliginin sebebi, klitoris ve vajinanin yanindaki ufak bir sinir oldugunu ogrendim. Bi' arastir dilersen.
      Gecmis olsun.

• Mast yetmeyecek sana belliki

0|0
    0|0
  • Devam etseymıssın guinness e girermıssın yazık olmus ;)
    Bılım kurgu resmen buyuyun artık

0|0
    0|0
    • böyle bir hastalık varmış yeni öğrendim ben de. yalan söylemiyorum. yarın ürolojiye gideceğim

• Ne hastalgı ya cahılce hareketler yomayın
      Gıt abdest al baska seylerle mesgul et kendını

• Orgazm hastalıgına yakalanmıs olabılırsın boyle hastalar var Allah yardımcın oldun tabı trol deılsen

0|2
    0|0
Yükleniyor...