Kendisi ya da partneri şeker hastası olan varmı?

bu durum cinsel hayatınızı olumsuz yönde etkiliyormu? yakın çevresinde bu konu ile ilgili bilgi sahibi olan varmı? paylaşırmısınız?

0|3
4|27

En İyi Erkek Görüşü

• hem kendim diyabet hastasıyım hem konuda uzamanım , cinsellik hemen etkilemez, diaybet etkileri en az 20 yıl içinde gösterir, Diabetes mellitus gibi olgular sonra çıkar. mesela diyabet 1 mi yoksa diayabet 2 hangi diyabet hastası kişi ögrene bilirmiyim

1|0
    0|0
    • bunu bende bilmiyorum.. şeker hastası olduğunu biliyorum ama çok fazla detay sormadım rahatsız olmasın diye

• @boşvergitsin34 bende teşekkür ederim

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 26

• Direkt olarak cinsel hayatı tamamı ile etkilemiyor. Yakın çevremde ve doktor arkadaşlarımdan edindiğim bilgilerde ara ara sıkıntılar olabiliyor. Bunun da sebebi olarak psikolojik rahatsızlık geçmişte yaşamış ise olabiliyor. Şeker regüle edildikten sonra, düzenli spor hayatı, alkol ve stresten uzak bir yaşamı var ise kişinin cinsel hayatına direkt etkisi olmuyor. Dİyabetin türü de etki eder.

1|0
    0|0
    • Şimdi bir endokrin bölümünde çalışan bir doktor arkadaşımı aradım. Bu tip hastalarda diyabet çeşidi ile birlikte şekerin regüle edilmesi, sporun aktif olarak yapılması, düzenli yaşam kalitesi , psikolojik sorundan uzak olunması cinsel hayatında performans olarak sıkıntı yaşanmayacağını söylüyorlar.

• çok teşekkürler detaylı açıklamanız için :)

• Rica ederim, sizin gibi yorumlarımı okuyup naçizane görüşlerini paylaşan saygıdeğer bayan için. Her zaman sorabilirsiniz. Saygı çerçevesinde sizi yanıtlarım.

• Şeker hastalığı cinsel hayatı olumsuz etkiler.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
    • bu ve bunun gibi bir çok yazı var nette.. burda birebir yaşaynlardan daha doğru cevap alırız diye sordum. :) yinede teşekkürler

• tahmin ettim, ancak bu yazı çok mantıklı geldi. sonuçta tedavisi olduğunu da yazıyor, geçmiş olsun

• tekrar teşekkürler

• insülin direnci düşürmek için hap kullanıyorum yoksa şeker başlarmış.
    sülalede var gerçi zamanla bende olcam muhtelemeln

1|0
    0|0
  • Çok Şükür değilim
    He etkiler mi onu bilmiyorum.

1|0
    0|0
    • Niye mi verdi 5 milyonu?
      Ayaktamı duramıyoom?
      Subhanekeyi ogiyimmii?
      Yav kalk git isine yaaa :)

• Benim şekerim yok :)
    Çayım var

1|0
    0|0
  • Şeker hastalığı erkeklerde cinsel hayatı etkiler... olumsuz durumlar ortya cıkar

1|0
    0|0
  • Etkiler performans düşüklüğü olur

1|0
    0|0
  • Yakın bir arkadaşım şeker hastası ama kızın cinsel hayatı olduğunu sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Yok çok şükür hasta değiliz

1|0
    0|0
  • şeker tansiyon kalp büyük riskim var belkide vardır bile :D ama son bir yıldır felan check up yaptırmadım

1|0
    0|0
  • Kendisine iyi bakan bir şeker hastası normal bir insandan daha sağlıklıdır her açıdan ;)

1|0
    0|0
  • Şeker gunluk hayatta oldugu gibi cinsel hayata da zor bir unsur gercekten. Tanidiklarim var evet.

1|0
    0|0
  • şeker hastasının durumuna göre değişir %30 oranında etkiler kan yüzünden

1|0
    0|0
    • hımm.. ileri boyutta değil hastalık

• teşekkürler

• önemli değil ama lütfen bir doktora danışın geçmiş olsun hasta kimse

• ben şeker hastasıyım yaşım 24 12 yıldır diabetim

1|0
    0|0
    • geçmiş olsun.. sorunun ikinci kısmınıda cevaplarsan sevinirim.. cinsel sağlık kısmı

• teşekkürler

• benim dedigime cevap vermedim çünkü haklıyım tanrım tüm şeker hastalarına kutsal ve iyi eş nasip etsin ve sana şu şarkıyı gönderiyim belki insanlık hatırlatır https://www.youtube.com/watch?v=QBQYvzK9YsI

• duyduğuma göre cinsel olarak biraz zayıf oluyorlar

1|0
    0|0
  • Bir tanıdığım var size anlatmak isterim mesajlarız kapalı yalniz

1|0
    0|0
  • duyduğum kadarıyla etkiliyor. dikkat etmeli ve diyeti tam yapmalı

1|0
    0|0
  • Belli bir zamandan sonra seks hayatini etkiler tabiki

1|0
    0|0
  • Yani yakalanma yasinada bagli tabi erkenmi yakalanildi

1|0
    0|0
    • tam olarak bilmiyorum

• Yani bazi hastalarda ereksiyon sorunu duymustum ama her kiside bu rahatsizliklar değişebiliyor. Sperm yapisinada bakmak lazim

• anladım teşekkürler.. ne zamandan beri hasta olduğunu bilmiyorum

• ben tip1 diyabetim sorunum yok şükür

1|0
    0|0
  • kiz arkadasim seker hastasiydi

0|0
    0|0
  • ms hastasyım cinsel ilşkim değişmeye basladı

0|0
    0|0
  • Şeker hastası erkekleri cinsel yaşamı etkiliyormus azalma ve sertleşme olmuyormus

1|0
    0|0
  • kendine dikkat ederse düzenli yaşarsa sorun olmaz

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır değil

1|0
    0|0
  • Ne alaka desem ayıp olur mu

0|2
    0|0
  • Hayır yok.

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...