Erkekler sevdigi kisiyle ve sevmedigi kisiyle sevisirken arasindaki fark nedir nasil davranirlar?

erkekler sevdigi kadinla sevisirken farkli mi davranirlar? Yoksa ayni mi?

Güncellemeler:
🌸🐝🐝🌸
His daha mi güzel yoksa?

1|2
6|31

En İyi Erkek Görüşü

• Sevişmeden sonraki muamele bu farkı anlamanı sağlar. Yanına uzanıp sarılırsa sevdiğisindir ama kalkıp duşa gider veya sigara yakar vaya yanından bir bahaneyle giderse. Komidinin üstüne para bırakır gibi muamele yapmış olur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynı değildir. Kendi sevgilimden biliyorum. Bana geldiğinde daha önce seks yapmış olmasına rağmen bakir gibiydi. Sevişmeyi bilmiyordu. Sevmeyen erkek kendi tatmini için yaklaşır ve hareketlerinden belli olur. Seven erkek senin zevkini kendininkinin önüne koyar.

1|0
    0|0
    • tek fark arasında ki sevgidinle aşkla sevişirsin sevmediginle sadece rahatlamak için sertte olursun canınıda yakarsın ama sevdigine öyle davranmazsın..

• @srkn61 degisir. sevmesende canini yakmaman gerekir.

• Tabi ama ona karsi hisler farklı oluyar. Sonucta birisi senin diğeri senin değil :)

Erkekler Ne Diyor 30

• bir fark olmuyor.

1|0
    0|0
  • Sevmedigim kisi ile hic sevismedigim icin bilemiycem farki

2|0
    0|0
  • Ne yazik ki ilk iliskimi aramizds duygu olmayan biriyle yasadim ve onu memnun etmek icin elimden geleni yaptım, bildigin p. no filmlerdeki gibi sevistik karsilastirma yapamiycam ama bana kendini acmis, mahremini paylasmis birine karsi sevgi olmasa bile deger verir onu memnun etemeye calisirim.

1|0
    0|0
  • ben yapar geçerim. daha sevdiğim biri ile yapma fırsatı bulamadım. daha doğrusu sevdiğimi sandığım.

ama kalp yalan söylesede beyin inanmıyor

1|0
    0|0
  • kesinlikle farklı 1 kere boşaldıktan sonra sevmediği bir kadını öpmek istemez erkek hatta ikinci defa seks yapmak istemeyebilir

1|0
    0|0
  • Sevdigin biri varsa o kalp doluysa baskadyla nasl sevisir insan?

2|0
    0|0
  • Aynı değil, farklı..

1|0
    0|0
  • Tabiki farklıdır :) sevmediğin insanla beden olarak boşalırsın sevdiginle yaptığın zaman hem bedenen hemde ruhen tatmin olursun

1|0
    0|0
  • büyük fark var

1|0
    0|0
  • bir fark yok.

1|0
    0|0
  • Fazlasıyla fark olur sevmediğimle sevişmem

1|0
    0|0
  • sevmedigim kisi ile yapmamki

1|0
    0|0
  • Mesela ben sevmediğim birisi olunca sevişme bittikten sonra tepikleseyim geliyordu :D Yani içimden bu kim lan napıyorum diyorum ama 10 dakka sonra düzeliyorum :D bir sigara yakıp içtikten sonra düzeliyorum

1|0
    0|0
  • Sevdiği kadın ise onu çok farklı bir gözle sevgiyle şehvetle aşkla bağlanır

1|0
    0|0
  • Sevmedigin insanla sevisilmez.

1|0
    0|0
  • Tek sevdiğim kişi ile birlikte oldum diğerini bilmem ama sevdiğim kişi ile muhteşem

1|0
    0|0
  • nasıl yani

1|0
    0|0
  • Cok fark var

1|0
    0|0
  • Aynı, hep seks objesidir kadınlar.

1|0
    0|0
  • utangaclık

1|0
    0|0
  • Farklidir

1|0
    0|0
  • İkisinin de ayrı tadı vardır👍👍

1|0
    0|0
  • Sevdiği kadına tabiki farklı davranıyorlar başka nasıl davranacaklarki

1|0
    0|0
    • Farklı derken nasıl

• Yani şöyle eskort bayanlara davranıldığı gibi davranmazlar mesela

• Benim için farketmez ikisininde hakkini veririm

1|0
    0|0
  • ben hoşlanmadığım hiçbir kadınla beraber olmadım olmamda

0|0
    0|0
  • farklı olur. şu şekilde; sevmediğin kadını hor kullanırsın bir obje gibi fakat diğer sevdiğin başka bir şeydir. onu hor kullanamazsın. hor kullanmanın anlamını açmıyorum anlamışsındır diye düşünüyorum :)

1|0
    0|0
  • 1 kere sevmediğim birisiyle oldum onda da dolmuştum biran önce rahatlamam lazımdı hemen önsevişmeyle ony rahatlattım sonra kendim rahatladım , 30 dk falan sürdü altıma aldım acısını umursamadan bitirmeye çalıştım.
    Sevdiğimle ise öpüşmeden önsevişmeye tüm vücudunu öpüp okşayıp sevip orala geçene kadar 1 saat geçiyor sonra saatlerce süren birlikteliğimiz oluyor, abartmıyorum 1 saat boşalmadan onu da orgazmdan orgazma uçurarak aşkla yapıyorum.
    Boşaldığımda ise hız kesmeden sevişmeye devam ediyoruz enerjiyi doldurunca tekrar, tekrar, tekrar yine tekrar yapıyoruz bazen sabaha kadar sürüyordu.

1|0
    0|0
  • Canını yakabılırler sevmediğinin

1|0
    0|0
  • Farklıdır biri ile sevdiği için biri ile heyecan olsun zevk olsun diyedir

1|0
    0|0
  • Farklı sevdiğim kişiyle tutkulu hıssederek onu sevisırım. Sevmedıgımle zevk ıcın sadece

1|0
    0|0
    • Peki sevdiginle sevistikten sonra nasil olursun?

• Mutlu olurum. Dıgerıyle ılıskıden sonra bişey hıssetmem. Sevdıgımın ıncınmemesı ıcın ılıskıden sonrasınada dıkkat ederım.

Kızlar Ne Diyor 5

• seven kişi sevdigini düşünür sevmeyen ise kendini tmmı

1|0
    0|0
  • Sevdiği kadına karşı daha merhametli davranırlar
    Sevmediği kadına karşı da daha seeert

1|0
    0|0
  • Cınsellık bıraz daha farklı oluyo tabıkı

0|0
    0|0
  • tercih mi etti başka kadını hayatındaki de böyle sordun?

1|0
    0|0
    • Yok sadece merak ettim

• @birazgabadır değilim sözlenecem ama

• @soran seni aldatan biriyle mi sözlencen

• Farklı. Daha sevecen aşkla bakan, dokunuşu bile farklı

1|0
    0|0
Yükleniyor...