Marketten ped alınca utanıyor musunuz?

Ben marketten hiçbir zaman elimi kolumu sallaya sallaya gidip ped alamam. Hep sanki biri beni gozetliyor bir tanıdık çıkacak korkusuyla hızlı hızlı tuhaf tuhaf hareketler yapıyorum. Kasaya goturene kadar kolumun altında saklıyorum. ya da alışveriş sepetinin içine koyduysam ped paketinin üstüne başka ürünün paketini koyuyorum. Biri görünce yüzüm kızarıyor. O an biri dokunsa oturup ağlayacak gibi oluyorum. Benden hoşlanan bir cocuk vardi. Onu gördüm beni ped alırken gördu cok utandım. Bu anları yaşamak zorunda mıyız ya ne kötü birşey ya 😔

Güncellemeler:
Özellikle erkekler sizi uyarıyorum ped alan bu kız görünce öyle bakmayın sürekli sizin yüzünüzden rahat davranamıyoruz 😕

0|0
36|60

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen seneydi galiba yanlış hatırlamıyorsam akabalarlaydık tatil için Kuzenim ( kız ) 19 yaşında dediki abi gidip agda alırmısın marketten ben bu saatte gitmeyim dedi , bende ben utanırım alamam dedim kardeşin gitsin 13 (erkek) o alsın dedim ozaman sende onunla birlikte git yalnız bırakma dediler iyi tamam dedim. Bimin önündeyiz kırsal kesim market falan hakgetire yani. Ben dedimki oglum git agda al içerden gel dedim oda tamam dedi girdi içeriye ben dışarıda bekliyorum gelmesini. O arada içeriden bir ses geldi kasanın oraya kadar gelmiş Abiii bu olur mu? diye bana soruyor kasiyer kız falan bıyık altından nasıl gülüyor herkes banaa bakıyor falan rezilligin dibiydi. Işık tutulmuş tavşan gibi baka kaldım caresiz kafamı salladım ama ne gördüm neye onay verdim bilmiyorum. Eve gelene kadar dövdüm veleti. Evdede anlattı keriz gibi halen daha konusu açılır alay ederler. Buda böyle bir anımdır işte sen böyle bir konudan şikayet edince aklıma ilk bu anım geldi. Eminimki işiniz bizim anlattıgımızdan daha zordur.

5|1
    0|0
    • Anlamışsındır neler çektiğimizi 😂😂

• Yani bir zahmet 😄

• Ahbaba gülerek okudum ya çok güzelmiş
      Ama yazık o kadar dövmeseydin ☺️☺️

En İyi Kız Görüşü

• Hayir ama arkamda erkek varsa öyle deli deli bakarsa gicik oluyorum

1|1
    0|0
    • Evet ya nasıl bakıyorlar dimi hep onların bakışları yüzünden alamıyorum zaten rahat rahat 😔

• Kendimi adamın yerine koydumda orda ben olsaydim kacacam diye parasını vermeyi Unutursun kesin. Direk öyle çıkıp giderdim :D

• @sacooo hahahah

Erkekler Ne Diyor 59

• Ben tuvalet kağıdı alırken utanıyorum. İnsanların sıçtığımı bilmelerinden nefret ediyorum

8|5
    0|0
  • almam biri istese de almam

1|0
    0|0
  • Ne güzel utanma duygun var helal olsun sana.
    Şimdiki kizlar arsiz çoğu.
    Seni taktir ediyorum

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim ama zaten utanmalı insan bence o bir bayanın özeli

• Işte salaklar

• Abaza onlar knka ne beklersin, gazeteye bakip mastürbasyon yapan milletiz ne bekliyorsunnki:)

• bir kaç sefer denk geldim şampuan dış macunu vs almaya gittiğimde. Utandirmamak için gormemizlikten gelip başka reyona geciyorum.

1|0
    0|0
  • Hehe minik kuşa bak sen.
    Ne güzel işte.
    Kaybetme hiç utangaçligini.
    Değerlidir utanan kadın

1|0
    0|0
  • Utanılacak bir durum yok. Sonuçta o insan evlatlarınında anaları adet oluyor. İhtiyaçtır bu ha gidip tuvalet kagıdı almışın ha pet .. Böyle basit şeyleri kafaya takıp takıntı haline getirmeyin.

1|0
    0|0
  • Bir arkadaşım vardı çantasından birşey istemişti ped vardı çantasında aynı gözde yerin dibine girmişti o an anlayamasamda daha sonra bu konuyu onunla konuşmuştum merak etme diyip tepkisinin nedenini sormuştum bende bilmiyorum demişti öylede saçma bir anımdır ama sıkıntı yapmayın normal birşey sonuçta tuvalet kağıdı almaya giderkende mi utanalım mıçmıyor değiliz ya sonuçta

0|0
    0|0
  • Ped ya da prezervatif almanin nesi ayip anlamadim ki.. Suç mi işleyeceksin pedle adam mi oldureceksin?

0|0
    0|0
  • ben bile utanmıyorum..
    ne var ki bunda..

0|0
    0|0
  • Hep utaniyirm

1|0
    0|0
  • Normal bişe. Ben markette çalışmıştım kasiyer olarak orda hiç umrumda olmazdı yani. Okutur yan tarafa atardım

0|0
    0|0
  • ben bile o kadar utanmıyorum -ki bahsettiğin gibi de bir bakış atmadım hiç alanlara :/

0|0
    0|0
  • Bence utanılacak birşey yok gayet doğal bir durum sonuçta sizin seçiminiz dışında gerçekleşen mecburi bir durum

0|0
    0|0
  • Toptan al bir defada rezil ol

1|0
    0|0
  • eski kız arkdaşımın çantasını karıştırıyordum içinde ped olabilecegini unutmuşum önce karıştirma falan dedi ben pedi görünce sustu bir şey diyemedi :D

0|0
    0|0
    • Bayanların çantası karıştırılmaz 😒

• bunların hepsimi ped taşıyor yanında anlamadım gitdi

• Her bayanın çantasında %90 bulunur ihtiyaç çünkü

• Evet :(

0|0
    0|0
  • Ben prezervatif alırken bile utanmam siz neden utaniyosunuzki hatta bikaç sefer manitam için ped bile aldım nevar bunda

0|1
    0|0
  • Utanmayın yahu

0|0
    0|0
  • Lazımda alınır

0|0
    0|0
  • Bunda ne varki yani utanilcak bir durum degilki erkekler bile aliyo karisina oyle deli gibi bakanlar ztn sapiktir :-D utanma yani koskaca kizsin marketten al çık hadi bkm

0|0
    0|0
  • hiç almadım kı

0|0
    0|0
  • benim şarküteri marketim var bazen bende duruyorum kasada pek erkege rarstlamıyorum genelde bayanlar rahatca gelip alıyorlar hatta prezervatif falan alan cinsel gücü arttıran cikolata alanlar bile çok var..

0|0
    0|0
  • 20 yasima geldim.1000lerce kez marketlere girip ciktim.
    Hic dikkat etmedim kim ne almis diye.

0|0
    0|0
  • yoo neden utanayim ki;

0|0
    0|0
  • Bunda utanılacak ne varkı, çok komik bir davranış bu yaptığın

0|0
    0|0
  • pacete kadar doğal normal bir temizlik üsrünü

0|0
    0|0
  • Ped yokken ne yapıyrdunz :D

0|0
    0|0
  • Bence siz abartıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Anlamsız bir utangaçlık şok market mağaza sorumlusu olarak çalıştığım Zaman mağazamda bayan personel olması gerektiği söylendi bu konu yüzünden. Çekinilecek bişey değil.

0|0
    0|0
  • utanmak yersiz ama eğer alamıyorsan internetten sipariş edebilirsin arkadasım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29

Kızlar Ne Diyor 35

• Hayır gayet doğal bir süreç regl olmak

3|2
    0|0
  • Valla eskiden marketler onu gazete kağıdına falan sarıp verirlerdi. Artık günümüzdeki el kadar bebeler bile neyin ne olduğunu biliyor. O yüzden alırken hiç utanmam. Hatta elimde sallaya sallaya bile dolaşırım. Sıkıntı değil rahatsız olan varsa bakmaz olur biter.

encrypted-tbn1.gstatic.com/images

0|0
    0|0
  • Tabii elimde ekmek tutar gibi göstere göstere gezmemmarketin ortasında ama suç işlemiş gibi de edilip büzülmem, erkek kasiyerden de aldığım oldu, sonuçta ihtiyacım.

0|0
    0|0
  • Eskiden cok utanirdim da erkeklerinde ped aldigini gorunce gecti o hallerim 😂

1|2
    0|0
    • Ben çok utangac bir insanım ya utanıyorum napiyim

• Bayan kasiyer arıyor gözlerim

1|2
    0|0
  • İlk zamanlar evet çok utanirdim ama alıştım artık

1|0
    0|0
  • Yoo, gayet rahatım.

0|1
    0|0
  • Umurumda bile olmaz , ihtiyaç sonuçta...

0|0
    0|0
  • Hiç o tarz alışverişlere girmedim.

0|0
    0|0
  • Bunda utanacak ne var. Regl, adet, hayız vs nasıl söyleniyorsa, utanılacak bişey mi? Ne cahil milletsiniz be.

0|0
    0|0
  • Yerin dibine girecek kadar utanmıyorum

0|2
    0|0
    • Malesef ben öyle utanıyorum

• Ben gayet rahat alıyorum. Bunda utanılıcak bir şey yok, doğanın dengesi bizim regl olmamızla işliyo.

0|0
    0|0
  • Bugün Başıma geldi
    Küçük bir markete girdim ama almadım zaten marketteki Çocuktan da hoşlanıyordum ondan alamadım büyük marketten aldım

0|0
    0|0
  • hahaha "üstüne başka ürünün paketini koyuyorum" kendimi gördüm

0|2
    0|0
  • Rahatça alıyorum vede saklamam arabaya atarım telefona baka baka kasada beklerim nasıl bu kadar rahatım çünkü türkiyede değilim

0|0
    0|0
  • Yanlız değilsin, hani bil istedim.

0|1
    0|0
  • Öğrenilen ayıplar.. Hayır utanmam.

0|1
    0|0
  • Utanmıyorum bu bir ihtiyaç asıl bunu cinsellikle bağdaştıranlar utansın

0|0
    0|0
  • Hayr

0|0
    0|0
  • niye utanalim ki

0|0
    0|0
  • iyiki regel oluyorsunda aliyorsun.. ya olmasan? anne olmak istemezmisin? cokta tin yani ne utancam

0|0
    0|0
  • Utanacak o kadar sey varken insan bundan utanmamali

0|1
    0|0
  • Sende amma utan gaz misin kızım ya hangi devirdeyiz. Gayet normal şeyler. Utanma aşı kendini biraz

0|0
    0|0
  • Yok utanmıyorum :D

0|0
    0|0
  • Ayol neden utanasın insan gibi gidip ihtiyacını alıyorsun.

0|0
    0|0
  • Ben ped alsam da almasam da Dünya da kadınların regl dönemi yaşadığı aşikar utanmam fuzuli

0|0
    0|0
  • gayet rahatım.

0|0
    0|0
    • Gizli kullanıcı olup ta gayet rahatlık biç utanmam demek nasıl bir tezatligin simgesidir.. Sen daha KS de bu konulara yorum yaparken utaniyosun.. Atmasa gizli kullanıcı utaniyosun bal gibi ;) ;)

• Saçmalama o senin ihtiyacın ve böyle şeyler utanılacak birşey değil gayet doğal bırak o tip tip bakanlar utansın abi anlamıyorum niye utanıyosunuz doğamızda olan birşey bu prezervatifmi alıyosun sanki ki onu bile alsan utanamazsın bunlar her insanın ihtiyacı herşeyden utanmayın artık rica ediyorum ayrıca şu regl meselesinide utanılcak bişeymiş gibi göstermeyi bırakın

0|0
    0|0
  • Ped alırken utanmıyorum ama sevdıgım cocuk gorse utanırdım tabıkı

0|0
    0|0
  • Neden utanayaim ya? Gayet normal bir durum. Ha aldigim pedi de aldiklarimin en altina koyuyorum ki gozukmesin ama biri gorse de utanmam

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5
Yükleniyor...