Cinsiyet değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim?

Cinsiyet değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirimm?

0|0
11|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Bülent Ersoy yeter ne olur değiştirme

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Saçmalama ya kendinden memnun değil misin günah olması bir yana bak sana şunu diyim cinsiyet değiştirenler çok yaşayamıyor o kadar çok ameliyata giriyorsun ki acı cekiyorsun gencecik kızsın yazık etme kendine

0|0
    0|0
    • Elimde değil ama çok sevdiğim bir kız var :(

• İlgidir o kendini kandırma canım ya böyle şeyler bu aralar o kadar fazlalaştı ki doğal olarak etkileniyorsun. Benim bile arada aklıma gelmiyor değil erkek olmak. Ama sonra vazgeçiyorum özüme dönüyorum. Ben böyle yaratıldım degistiremem. Sende aynı şekilde

Erkekler Ne Diyor 22

• Hangi cinsiyete geçmek istiyorsun

1|2
    0|0
  • Aklını başına topla. Ayrıca cinsiyet degiştirme hikaye sadece bir kaç organının yerini degiştirip bol bol karşı cinsin hormonundan basıyorlar. Bak bulent ersoy nasıl bir yaratığa dondu.

0|0
    0|0
  • Kendine çü. k taktırtman lazım.

0|0
    0|0
  • Bu taraf göründüğü kadar kolay değil tavsiye etmem bir daha düşün

0|1
    0|0
  • Gaymi olacan

0|0
    0|0
  • Gepetto ya git o daha gerçekçi yapıyomuş

0|0
    0|0
  • Mahkeme karari lazim saglik raporuyla birlikde

0|0
    0|0
  • Biraz tadına bakayım senin sonra degistir

0|0
    0|0
  • ciddi olamazsnı yaaa gerçekten?

0|0
    0|0
  • nasıl yani anlamadim

0|0
    0|0
  • Bence seni biri iyibir sey yapması lazım. sana bayan olduğunu hisettireecek...

0|0
    0|0
  • Ameliyat.

0|0
    0|0
  • Bizimi şaapcan

0|0
    0|0
  • kestirip sana veecek değilim :D vibretörü ön tarafa koy gez bir nasıl duruyor bak :) sonra karar ver :)

0|0
    0|0
  • isin gücün yok mu senin?

0|0
    0|0
  • önce psikoloğa git konuş anlat gercekten istiyo musun karar ver ameliyat son aşama

0|0
    0|0
  • Sen kukunu bana ver bende benimkisi ni sana vereyim :) kısım manyak misin atalarımız ne demiş kol kadar penisin olacağına fındık kadar a,,, m olsun :)

0|0
    0|0
  • kendine penis yaptırcan penis nakli

0|0
    0|0
  • Bende istiyorum ve cok zor

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Ameliyat ol, seni hem cinsim olarak görmek istemiyorum kaybol

1|1
    0|0
    • Sadece bir soru hemcins olup olmadığımı bile bilmeden yargısız infaz yapıyorsun normal şartlarda gördün mü ki o şekilde görcen beni komedisin nediyim

• Kız mı zikecüüüüüüüün abooooooooo :D

0|6
    0|0
  • Taktıracan mı kestirecen mi

0|2
    0|0
  • Doktora de o yapar. d

0|0
    0|0
  • Türkiye de kadın olmak zor biliyoruz ama değiştirme bence ya düşün bütün kozlar kadınların elinde sonra uzun saçlarımız var makyaj yapabiliyoruz. Oje sürmeden nasıl yaşarsın birde kıyafetleri düşün erkeklerin bu kaşar alternatifi yok ki. Sonra cinsiyet değiştirirsen trip atamazsin kiritamazsin nazlanamazsin rahat rahat aglayamazsin bile. Kadın ol kadim kal

0|0
    0|0
  • Erkek misin? Trans kadın mi olmak istiyorsun trans erkek mi

0|0
    0|0
  • Ameliyatla yapabilirsin

0|0
    0|0
  • doktora giderek

0|0
    0|0
  • Bunun ameliyati var