Zarın hayatımızdaki önemi?

Arkadaşlar, kızlık zarı birçoğu için önem arzeder, birçoğunun da umrunda olmaz. Şimdi zarım yerinde duruyor demek hiç birşey yaşamamış anlamına da gelmiyor, kimisi sürtünme yoluyla birşeyler yaşıyor ya da herşeyi yaşayıp birtek zar duruyor. Buna ne demeli yani nasıl bir bakış sergiliyorsunuz bu gibi duruma?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• İlle de sikip verin demiyorum ama benimle olduğu süre içinde sadakatini, güvenini ve memnuniyetini sunan kadına, benim yoluma çıkmadan önce yaptıkları için yargılamam, bacaklarımın arasında taşıdığım şeye hakaret gibi. Ha bu demek değilki, ben ne dersem onu yapsın, sallapati olmasın tabi ki, en başta kendinin ve bedeninin değerini bilsin.

0|1
    0|0
    • kelimeleri ne kadar seçsem o kadar ana fikirden uzaklaşıyoruz, bu yüzden tabirlerimden ötürü kusura bakmayacaksın artık.(haricisi fifi mode)

Kızlar Ne Diyor 2

• Önemsiz.

0|0
    0|1
  • bakire vardır zarı kazayla bozulan ve kimseye inandıramayan ve bakire vardır yüzeysel ilişki yaşayan ama zarı sağlam olan erkekler yinede zarı olsun kan gelsin yeter diye düşünüyolar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Artık bu ekstra ilkel telakki ve mülahazatın yeryüzünden silinmesi lazım. Ben bıktım, yemin ederim.

Herkes, kendi vücudu ve onunla yapacakları konusunda özgürdür. Seks hayatı olması, başkalarıyla olması, onunla veya bununla olan geçmişi, hatta geleceği; kimsenin kimsede düşünmesini gerektiren konular değildir.

Dahası, kızlık zarına zaten hiç rastlanmayan çokça vücut varken, bunları daha da tartışmanın hiç anlamı olduğuna inanmıyorum. Tabi, yüksek yargı bile neler diyor bu konuda.

Sevdiğim kişinin cinsel geçmişi, benim için tek ve yegane bir kötü etkiye sahip olabilir : tecrübesinin yüksek olması sonucu onu mutlu edemeyecek olma riskim, veya teknik olarak zayıf kalmam. Bekaret, iğrenç bir takıntı.

Dediğim gibi, herkes, her şeyi yaşayabilir. Hele insanların ahlaki, dini vs değerleri, öylesine şahsidir ki, partnerde dahi aransa doğru olmaz. Aranacağı vakit de, cinsel ahlak bunların içerisinde en son sırayı almalı. Bir kadının tutarlığını, kalitesini belirleyen şeyler içerisinde cinselliğin değil; topluma faydanın, kendine faydanın, bakım bilincinin, estetik duyguların, saygılı oluşun, çalışkanlığın yeri vardır. Bekareti yoktur.

Kişisel olarak kabul edemediğim cinsel yaşam tarzları, sadece gizli sadakatsizlikler ve çok partnerlilik ile sınırlı. Fakat bunların da konuyla hiçbir alakası olmadığı gibi; yine bekaret bu konuda hiçbir ispat aracı oluşturmaz.

İnsanların birbirine güveni, hareketler, sözler ve düşünceler ile olmalı.

0|0
    0|1
  • bence zar önemsiz..önemli olan o zarı taşıyan kişilik...

çok düzgün bir kişi evlenmiş ayrılmış da olsa değerini kaybetmez...

0|0
    0|0
  • zar bazen hep yek gelir bazen şeş beş gelir değişir yani :)

0|0
    0|0
  • Artık herkes çok rahat lanet olsun ki birader

0|0
    0|0
Yükleniyor...