Evlenmekten korkuyorum...

nişanlıyım ve hiç cinsellik yaşamadım ama yinede korkuyorum ya kızlık zarım bozulmuşsa ya da kan gelmesse ya bişey olurda beni istemesse diye bunarı düşünmekten bıktım ya. bakire olduğumu başka türlü nasıl ıspatlıyabilirim kan gelmesse

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• bu korkuları bir kenara bırak ve yaşamaya bak..psikolojin hiç yerinde değil..mutlu bir yuva için psikolojik olarak sağlam kişilerin evliliği şart..sadece bedenen sağlıklı olmak yetmiyor..bence psikolojini düzeltmenin çaresini ara...böyle düşünecek olsan yaşayamazsın...bak sana başka senaryolar üreteyim..ya sevişirken kocan kalp krizi geçirip ölürse daha ilişkiye bile giremeden dul kalırsan?senaryolar çoğaltılır...yada düğünden dönerken kaza yapıp ölürseniz...gördüğün gibi senaryoların sınırı yok..bunları bir kenara bırak yaşamana bak..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ne sıkıntı yaşıyorsun ya. "hadi aşkım doktora gidelim ne yapmamız gerekiyor öğrenelim" dersin. kimseye duyurmadan gidersiniz. artık insanlar öküz değil. herkes biliyor zarın yırtılmama ihtimalini. kendi kendine stres yapma. ya değil se o gün sıkıntılı gece yaşarsın. kendinden emin tavırda ol. sen endişeli olursan eşin kuşkuya düşer

0|0
    0|0
  • türkiyedeki kadınların kafayı yemek için seçtikleri en iyi yolu seçmişsin tebrik ederim..

1|0
    0|0
  • Evlenmeye layık gördüğün adam o kadar mı takıntılıda endişe ediyorsun. Gelmezse doktor raporu ile gene ıspat edersin.

0|0
    0|0
    • takıntılımı bilmiyorum ama çok dindarlar

• Daha büyük dertlerin olacak.

Kafandaki bu gerginlik ve sıkıntılar nedeniyle yapacağın seksten hiç zevk alamamak gibi..

0|0
    0|0
  • Çocuğum sen bakiresin tamam. Hadi diyelim ki bakire değilsin misal yani nişanlın olaan evlat eğer bu yüzden seni terk edebiliyorsa onunla hayatını birleştirmen baştan sona hata değil mi? Bir düşün derim...

0|0
    0|0
  • korkunun ecele faydası yok...o yarrağı yiyeceksin:)))şaka bir yana bu korku nerden geldiki şayet hala bakreysen bu korku yersiz ve gereksiz yok bozulma ihtimali varsa ne yaptığını yazmanda fayda var

0|0
    0|0
    • mast yapıyorum uzun zamandır ve adetliykende o zamanlrda bozulmuşsa die içimde bir şüphe var ve ya zarım hiç yoksa esnekse nasıl inandırıcam buna dokotora asla gitmem rezillik bence

• bebeğim adetliyken yapma bence ayrıca masturbasyon esnasına kendii kaybedip parmak sokmadıysan ya da sert bir cisim girmediyse korkacak bişey yok ayrıca zar meselesi önemli olduğu kadar karşılıklı güvenlede halledilebilecek bişey

• Nerde patlattın kızlık zarını önce onu söyle. bakire olsaydın böyle bişeyi düşünmezdin bile.

0|0
    0|1
    • bakireyim tabiki ne yapim heryerde bu konuyu okur oldum kafama takıldı mast yapmaktan bozulmuşmudur diye korkuyorumda

• adiliğin ve geri kafalığın en büyük örneğisin.

• bence sen sus canım çenen fazla açılmış...

• düğünden birkaç gün önce bekaret raporu al..

0|0
    0|0
  • bunu dert edecek bir adamla evlenmemek en mantıklısı aslında

0|0
    0|0
    • dert edermi onuda bilmiyorum ama ben kandırmadımı nasıl ispat ederim ya inanmassa

• boşuna germe kendini yazık günah, güven önemli olan

0|0
    0|0
  • Bunu ispat etmene bir gerekçen yok. Seviyorsa seni karşındaki zaten buna inanır

0|0
    0|0
    • bi kaç kişiden duydum biİm buralrda kan gelmedi diye boşayanlar var ama hayatnda hiç ilişki yaşamayn bayanlar. eşleri inanmamış banada böle olursa naparım

• sen bunu onunla paylaştınmı

• Bakire degilsin galiba, g gecesini adetli gününe dekgetir :-)

0|0
    0|0
    • bakireyim kimsenin eli elime degmedi ama ilişkiye girmeden bozulabiliyo

• Kıyamam ben sana ya :(

0|0
    0|0
  • Bakireysen gelir dert etme ya, başka türlü doktora gidersin bazı zarlar esnektir çünkü

1|0
    0|0
    • al işte böyle düşündüğün sürece bu zihniyettekiler tarafından mal gibi görülür ve doktora götürülürsün arızalı mısın değil misin diye.

• ya doktora niye gideymki ben biliyorum bakire olduğumu bana inanmazmıki

• neden inanmasın inanır inanır zaten sende 90 ihtimalle bakireliği ona vereceksin konu kapanacak sıkma canını

Kızlar Ne Diyor 6

• Eger böyle bir sacmaliktan korkacak kadar zavalli bir duruma düsmüssen bence ayril daha iyi.

Bu nasil sevgiymis böyle ?

2|0
    0|3
    • severek evlenmiyorum zaten görücu usulü

• klasik kezban. sana ne desem isitmez artik kulaklarin...24 müs..24 ne ki? 24 ile okuyan insanlar var be ya ..aha ben 23 hem calisiyorum hem masterimi yapiyorum..kac ozaman evden hayatini kendi eline al..yazik TR ye yazik ya..sana kizmiyorum..seni böyle yapanlara kiziyorum

• kezban değilim bende okudum çalışıyorum. tabi sende benm ailemde yetişmiş olsan benm gibi düşünürdn

• böyle düşündüğünüz sürece erkekler tarafından ezilmeye mahkumsunuz işte

3|0
    1|3
    • elimde değil burda okudumda erkekler mastla bozulanı bile istemiyolar ya benmde bozulmuşsa ne yani bırakıcakmı beni ya da doktoramı götürür :S

• tebrik ediorm seni vampirelady.katılıorm sana.hem doktora gitmek ne yaa.insanı bunun kadr hiçbirşey aşağılayamz.bunu yapıosa adam zaten kadına güvenmiyodur.teklif konusu bile olmamalı eşler arasında

• böyle insanların varlığını bilmek güzel tek olmadığımı hissediyorum.

• Bazilari burda bakire degildirsin o yuzden bunu dert ediyorsun yazmis. Cok samimi bir kiz arkadasimada aynisi oldu, kan gelmedi, kocasi kiz olmadigini dusundu, buna dayak falan atti. Ertesi sabah jinekologa gittiler, kizlik zarinin olmadigini soylemisti. Orda kocasi cok pisman olmustu yaptigi seyden,.. kizarkadasim da zaten aninda ayrildi. Güven olmadimi kiz olsanda olmasanada sorun yapilir..

1|1
    0|0
    • işte haksız yere bana bunu yapmasından korkuyorum ispatlamak istiyorum inşallah kan gelir :(

• Yaa kizim endiselenmeyi birak yok kan gelmedi geldi hesabi birak bir salla yaa sana guvenmesi lazim.

0|1
    0|1
  • şahsen evleneceğim zaman bendede olacaktır eminim bu kaygı

0|0
    0|0
    • eminim her kızda vardır bu kaygı

• evlenme bence görücü usulü evlendiğin adamın kollarına mı bırakacaksın kendini bu bir eziyet zaten insan sevmediğiylee seks de düşünmez midesi bulanırr yazık ediyorsun kendine git iş bul çalışş uzaklaş o evdenn ailen senin gözünü korkutuş ben 27 yaşındayım hala evlilik düşünmüyoruum evde kaldım da demiyorum çnkü kendimi hazır hissetmiyorum ve dee seveceğim insanı bulamadım ailemi mi dinliycem ailenle mi evleniyon anlamadım kii yarın öbürgün geberip gidicek aileen sen o hıyarlaa kalacaksıın ahh vah edersin pişman olursun iş işten geçer bu senin hayatıın ömür seniin ailene resti çek onlar senin sahibin değilseni doğurdu diye sen onlara ait değilsin kendi kararını kendin ver evlenme derim yoksa hayatın boyunca öküz birini çekersiin

0|0
    0|2
    • öküzle evlenmiyorum belkide bunu hiç sorun etmicek bilmiyorum ama dindar olduğu için belkide illa kan gelmesini bekliyodur bende ya gelmesse diye kuruntu yapıyorum ailem beni zaten kimseye vermiyo düzgün biri diye verdiler

• aşık olduğum biri yokki ne yapayım olsa onla evlenirdim ama ondanda hoşlanıyorum zamanla aşık olurum diye düşünüyorum

• çok enteresan hoşlandığın kşiyle nişanlısın zamanla aşık olacaksın aşık olacak kadar görüşmemissin bile adamı tanımıyorsuun kendini şartlandırmıssın ondan başkasını görmediğinden ona karşıı bişiler hissettirmek zorunda bırakmıssın kendini ne diyiim ben diyceğimi dedim pişman olmassın umarıım ne iş yapıyosun

Yükleniyor...