İlişkiye girdik iç dudak kanaması oldu.. Hatta iç dudaklardan vajinaya giremedi, neden?

Arkadaşlar nişanlımla ilişkiye girecektik, herşey iyi güzel giderken vajinadan içeri girişte sıkıntı yaşadık. onun penisi kalın benim iç dudakları bile doğru düzgün aşamadı ve 2-3 cm kadar girdi ve kan geldi,, daha fazla ileri gidemedi çünkü iç dudaklarda yırtılma oldu.. (vajina değil..) İç dudak darlığı ilişkiyi etkiler mi?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• merak etme evlendiğinde ileri değil dibine kadar gider :)

0|0
    0|0
    • evlendiğimde giremez diye korkuyorum işte.. Şimdi ben ağlayınca geri çekti kendini

• adam 2500 yıllık mumyaya girmiş sana mı giremicek kocan :D

• girer girer merak etmeee sen

En İyi Kız Görüşü

• canım sen kasmış olabilir misin? Vajenin esner sonuçta ama kastıysan o sıkıntı olmuştur. kızlık gitmiş ama hayırlı olsun canım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sen sus hiç bir şey söyleme.
    Sen sus dudakların konuşsun.

0|1
    0|0
  • Tünel tıkalı demek yol yardım cagırın kamks

0|1
    0|0
  • Geçit vermemiş düşman askerine helal olsun.

0|0
    0|0
  • Mk sevişen sizsiniz ızdırabını, iğrençliğini yaşayan biziz, nasıl sevişiyorsunuz lan :(((

1|0
    0|0
  • Dikkatli olsun, yavaş girsin.

0|0
    0|0
  • çokmu dar Vajinan...

0|0
    0|0
  • aynen etkiler onun için derler zaten ilk ilişkide pozisyon ve ıslaklık önemli

0|0
    0|0
  • Yeterince kayganlaşmamış

0|0
    0|0
  • etkıler o delıgın acılması gerekır

0|0
    0|0
  • İsi bilmiyomus seninki

0|0
    0|0
  • Kayganlsştırıcı kullanın... acısız girer

0|0
    0|0
  • Kizlik zari olmasin o 2 3 santimde kizlik bozulur yanlis anlamayin iliskiyi de etkilemez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• iç dudak dış dudak burdakilerden öğrenemezsin bir kadın doğuma git derim sıkıntı olmasın ileride

0|0
    0|0
Yükleniyor...