Vajina seklimden hosnut degilim. goruslerinizi alabilirmiyin?

Yani cokta tarif etmeme gerek yok zaten tahmin edebikirsiniz. dudaklari buyuk.. ve esmer vajina bolgem.. bembeyaz ya da daha beyaz olmasini isterim.. acaba cogu kizin boyle mi yoksa ben boyle olanlardanmiyim

0|6
7|55

En İyi Erkek Görüşü

• sana şöyle söyleyeyim.. vajina, estetik olarak güzel şeklinde tanımlanan bir organ değildir.. erkekler vajinayı güzel değil, ilginç bulur.. ve tahrik edici.. ama güzel.. hayır.. bu yüzden şekli şemali çok önemli değil.. her kadının jenital organı farklı farklı olsa da, kimisinin dudakları büyük kiminin küçük, kiminin sarkık kimisininki sadece bir çizik ya da yarık gibi görünebilir.. değişik renklerde olabilir.. çok abartı derece bir sarkık iç dudak ya da beyaz tene kapkara bir rengi falan olmadığı sürece, üzülmeni gerektiren bir sebep yok.. o bölgenin temiz olması önemli.. zaten kendini sunacağın insan muhtemelen aşık olduğun ve seni seven bir insan olacak.. eşin vs neyse.. bu adam da zaten bunu sorun etmeyecek.. zaten beğeni olayı sözkonusu değil o bölgede bir erkek için.. tahrik edici olması olay.. çok çok rahatsızsan, estetik müdahaleler o bölgeye de yapılıyor.. ama kendini boşuna üzme.. bu ne biçim bir vajina yeaaa gibi bir tepkiyle karşılaşmazsın asla :) kafana bile takma.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 54

• herkesin kndine has farklılıkları var.
    iş bizim isteklerimize kalırsa biz asla memnun olmayız

0|0
    0|0
  • yanlış iç çamaşırı seçimi, yanlış uyugalanan epilasyondan dolayı, aşırı terleme veya hijyen kurallanını doğru uygulamamaktan ölü deri oluşur kararma yapar limon suyu veya zeytinyağıyla duştan önce bir kaç dakika masaj yaparak ölü derilerden arındırabilirsin diye biliyorum sen en iyisimi bir uzmana sor bu konuyu

1|0
    0|0
  • Dudakları büyük olabilir bu bir kusur değildir. Esmer olması doğal olmalı itici bir ten rengi değil. Bu kadar üzülme senin elbette bu özel yerin de bir çok kadında olduğu gibi beyaz olmasa da üzülmeye değmez.

0|0
    0|0
  • Fark etmez. Dert etmeyin bu kadar. Bizde boy sizde şekil.

0|0
    0|0
  • Dudaklarına ruj sür, fondotenle de falan güzelleştirebilirsin

0|1
    0|0
  • sıkıntı yapma..

0|0
    0|0
  • papatya suyu dök belki açılır

0|1
    0|0
  • Kararma problemi için yurtdışında bleaching işlemi uygulanıyor. Tr'de var mı bilmem.

0|0
    0|0
  • Kes at moruk

0|0
    0|0
  • En son kafana takacağın yer orası olsun

0|0
    0|0
  • görmeden yorum zor

0|0
    0|0
  • göemedim

0|0
    0|0
  • Esmer vajina kötü yani

0|0
    0|0
  • Amaaaan içinde hepsi ayni hissiyatı veriyor. Şeyine gore mi hatun arayacagiz

0|0
    0|0
  • Şekline ne yapılır bilemiyorum ama rengi açılabiliyor. Aslında rengi o kadar önemli değil takılma rengine. Seven rengi ile sevsin.

0|0
    0|0
  • manyakmısın yaa

0|0
    0|0
  • Dar ise sıkıntı yapma 😊

0|0
    0|0
  • sverim sıkıntı etme

0|0
    0|0
  • temizliği neyle yapıyorsun peki bu gölgenin. şekli boş verelim şimdi

0|0
    0|0
  • ohooo takıldığın şeye bak pastanın kremasıda esmer oluyor ama tadı yine çok güzel değilmi?

0|0
    0|0
  • Bunu dert etme zate seks yaptikca vajina esmerlesir

0|0
    0|0
  • Tenin ne renk senin iç dudaklarımı büyük?

0|0
    0|0
  • bunları kafana takma tatlım ya!!

0|0
    0|0
  • Çamaşır suyuna yatır

0|0
    0|0
  • görseydik görüş bildirirdik

0|0
    0|0
  • Kosla Venis kullan beyazlar

0|0
    0|0
  • Olduğu haliyle kabullen hergun açıp baktığın birşey değil dışarının da gördüğü Bisi değil

0|0
    0|0
  • Vallahi bende merak ettim

0|0
    0|0
  • takıntılı olma

0|0
    0|0
  • Photoshop'ta rengini açabilirsin.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 6

• esmer dediğiin kıl olmasın :D

1|1
    0|0
  • Güzellleştirme operasyonu olmayı düşünüyor musun? ben Bülent Cihantimurun adını duydum uluslar arası çapta iyi bir doktormuş Estetik İnternational kliniklernin kurucusuymuş araştırdığım kadarıyla

0|0
    0|0
  • Rahatsız isen estetik ol.

0|0
    0|0
  • Etli işte

0|0
    0|0
  • Herkesin oyle degil canim sen esmersindir ondandir

0|0
    0|0
  • Genital organlar çeşit çeşit. Parlatma yöntemi var dene