Anneniz lezbiyen olsaydı nasıl davranırdınız?

Sizin anneniz lezbiyen olsaydı nasıl davranırdınız? Ne düşünürdünüz? Bu durumla nasıl başa çıkardınız?

0|0
12|14

En İyi Kız Görüşü

• Annen lezbiyen olsaydı sen olmazdın diyenler cahilliğinizi de alın gidin.

3|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Sonradan olmuştur veya biseksüeldir. Kendi tercihi senin elinden birşey geleceğini zannetmiyorum, bu durumdan rahatsızsan ve annen evli değilse ancak ona laf geçirecek güvenlilir bir yakınından yardım alabilirsin.

0|0
    1|0
    • oldum olasi oyleymis zamaninda duygularini bastirmis ve evlendirilmis ben dogmusum sonrasi bu noktadayiz iste bilincinde oldugum bir durumun icindeyim annem lez...

• kendi halline bırak zevkleri ve renkleri tartısmanın manası yok sonucta reşit bir insan ilgi alanı farklı olabilir ^^

0|0
    0|0
  • Annen lezbiyense seni isteksiz doğurmuştur he :(

1|0
    0|0
  • lezbiyen mi bisexuel mi? lezbiyense sen nasıl dünyaya geldin?

0|0
    1|0
  • evlatlık olduğumu düşünür depresyona girerdim.

0|0
    0|0
  • git elini yuzunu yika gecer

0|0
    1|0
    • bir seye de adam gibi cevap verin!

• Annen lezbiyense sen nasıl doğdun la...

0|1
    1|0
  • arkadaşım bu konuları rahatlıkla konuşabiliyormsnz

0|0
    0|0
    • uzun hikaye bir sekilde ogrendim ve bana acildi aslinda dar goruslu degilim ama bazen geceleri bir kadinla telefonda sevisiyor zevk seslerinden utaniyorum migdem kaldirmiyor

• paylaşacağım özel durumlar var aslnda.sizin hissettiklerinize tercümn olck

• burdan yazin gizli yapin kendinizi

• nasıl anladınki bunu? diyelimki öyle bir durum var bunu önleyemezsinki

0|0
    0|0
  • baban? sdfsdfsdfsdfsdfsd

0|0
    0|0
  • Annen lezbiyen olsaydi sen olmazdin. Babanla evlendigine ve sen olduguna gore

0|0
    1|0
  • doktora götürürdüm,baban var mı ? yani ayrı değiller demek istedim ?

0|0
    1|0
    • nicin doktora gotureyim? evliler ayni evin icinde yasiyoruz

• psikiyatriste götür doktor dediğim o ...

• baban da gay olsa sence bu da normal mi ?

• siz varsınız sonradanmı oldu bu.hem nerden bu kanıya vardınız

0|0
    1|0
  • Nerden biliyorsun ?

0|0
    0|0
    • konustuk soyledi ve geceleri telefondan biriyle sevisiyor

• Onlar arasında sorun yoktur belki bu konulara girmek istemiyorum ama baban kadınsız yaşamıyor heralde karışma boşver he bir erkekle aldatsa babanı neyse. Söylemene rağmen düzelmiyorsa ne yapabilirsin ki

• bilmiyorum :(

Kızlar Ne Diyor 11

• Eğer annem bir lezbiyen olsaydı ve bu durumdan mutlu olsaydı karışmazdım. Çünkü onun mutluluğu benimde mutluluğum demektir. Ben lezbiyen olsam eminim annemde benim hakkımda böyle düşünürdü. Tabi ilk başlarda tuhaf gelirdi, sonra alışırdım. Sonuçta ne kadar benim annem olsada, onunda bir hayatı var. Duygularını başka insanlar için gizlemesini istemezdim. Herzaman olduğu gibi davranması beni daha çok mutlu eder :)

0|0
    0|0
  • Sen olsan ve sana karşı cıkan bir annen olsa onu dinlermiydin ya da vazgecermiydin aynı şey

0|0
    0|0
  • tövbe tövbe aklıma sokmak blie istemiyorum:(

0|1
    0|0
  • Lezbiyen hatun hamile kalamaz.

0|0
    3|2
  • keşke olsaydı. erkeklerden gına geldiği için 15 yıldr yalnız kadın. belki mutlu olurdu (:

ama en güzeli daha bir çekinmeden herşeyimi anlatabilirdim ben de (:

0|0
    0|0
  • Annem lezbiyen olsaydı ben olmazdım .

diye düşünüyorum ...

0|2
    2|0
    • bana bak ben varim ama..

• ama evli! ama cocuklari var!

• e ne yapsın .Ülke standartlarında kadınların kadınlarla evlenmesini imkanlı kılacak birşey yok sanıyorum...

• başa çıkamaz psikoljik travma geçirirdim herhelde

0|1
    0|0
  • oda annenın tercıhı vzgecıremessın bole mutlu demekkı

0|0
    0|0
    • ya benim mutlulugum? huzurum?

• onuda anenın dsnmmesı lazm rhtszoldg seylerı belırt kns onla

• atmaa atma

0|0
    0|0
  • zaten engel olamazsın yıllardır o öyledir bastırmıştır.. rahatsız olduğun durumlarda konuş ve baskı yapma. nasıl sen olduğuna gelince zorla bir evlilik ya da zamanında şartlar onu getirmiş olabilir insanın alnında yazmıyo lez olduğu

0|0
    0|0
    • zorla bir evlilik var evet ama migdem kaldirmiyor telefonda sevisiyor zevk sesleri igrencc

• bilmem ki bana bulabilir misin oyle bir sayfa

• araştırmadım ama bir sürü sağlık sitesi var muhtemelen psikoloji ile ilgili sitelerde vardır. belki yanıtı geç alırsın ama bir kaç sayfaya bakman gerek. yani hemen cevap bekleme

• mantık hatası kanka

0|0
    1|0
    • yazilan cevaplari oku mantigi yakalarsin

Yükleniyor...