İdeal penis boyu, cevap verin önemli #Cinsel?

ben 21 yaşındayım şimdiye kadar hiç bir kızla ilişkim olmadı yani sevgilim falan oldu ama seks aşamasına geçmedim şimdide o imkan oluyor ama ben çekiniyorum penis boyu ve erken boşalma takıntım var..
sorum şu:
1. penis boyum ne kadarsa sorun olmaz?
2. erken boşalmaya sebep ne, hiç kızla beraber olmadığım için mi oluyor?
3. en az ne kadar isder bayanlar kaç olursa dalga geçerler?
buyururn.

Güncellemeler:
Güncel

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1 vajina derinligi en fazla 12 - 15 cm e kadar olabilir nadiren daha derin olanida vardir ama cogublukla 12-15 dir ideal penis bu boyutta olursa iyidir. Yok 20 cm 23 cm penisim var diyene bakma cogu bayanda vajina derinliginden buyuk penisler aci uyandiriyor.
    2 Çok masturbasyondan dolayi erken bosalma gerceklesir ama duzenli bir iliskide bilebilirsin onu kendini kontrol etme yetenegin varsa cok iyi olur. O yuzden cinsel bir birlesme olmadan erken bosalma sorunum var demek dogru degildir. Masturbasyon ile cinsel iliski cok farkli. Masturbasyonda erken bosaliyorsan iliskide cok cok erken bosalirsin diyenlerede bakma.
    3 Seven bir kadin partnerinin penis boyuyla dalga geçmez. Onu doyurabilecek penisi o bilir ama dedigim gibi cogu vajina derinligi 12-15 cm oldugu icin o arada olmasini ister.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 7 cmm

0|1
    0|0
    • bu minimum boymu, yoksa gülmekden yarılma boyumu? :D

Erkekler Ne Diyor 4

• 1 10 cm den büyükse iyidir
    2 düzenli cinsel hayatta erken boşalma düzelir
    3 bayanlar dalga geçmez kanka

0|1
    0|0
  • Boya çok takılma. Kadınların büyük sevdiği gibi yaygın bir inanış olsa da gerçeklik payı az. Boşalma sorununa gelince, belki ilk başlarda çok çabuk olabilir ama zamanla bu süre artıcak.

0|0
    0|0
  • 1. penis boyu türkiye ortalaması 13 14
    2. erken boşalma cinsel ilişkide olur düzenli 1 2 ay seks yaptıktan sonra basgösteren bir durumdur tedavisi vardır
    3. bayanlar kaç ister diye düşünme hiç bir kız alıp da bugune kadar senin ki kac cm diye cetvelle ölçmedi :) demem o ki benim 16 cm ve 1 kişi hariç seviştiğim herkes çok büyük ve kalın diye korku yasadı anal ilişkiye iizn vermediler bile düşün artık sen yorma kafanı

0|0
    0|0
    • Bendede 16 güzel o zaman :D

• aynen öyle takılma bunlara yani

• Evlat boyu değil senin yeteneğin önemli

0|2
    0|0
    • işte daha yetenekdende emin değilim yapmadığım için :)

• Yapa yapa gelişir ama şunu tavsiye etmekte fayda var zinadan uzakdur

Yükleniyor...