Dövme konusunda fikir verir misiniz?

Bu soracaklarıma özellikle bayanlardan cevap bekliyorum. Ben şimdi sırtıma dövme yaptırıyorum. fakat yaptırmak istediğim farklı dövmelerde var mesela kasıklarıma kanat yaptırmak istiyorum sizce nasıl olur itici mi ? bide ön omuzlarıma anka kuşu yaptırıcam gay gibi durur mu ? :D bu arada vücudum kaslı fakat göğüs ve karın kısmım biraz kıllı ..?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Dövmeyi yapmadan traşlayacaklar o bölgeyi zaten. Kanat feminen bence yaptırma. Gülme krizine girebilirim yani birinde görsem.

0|1
    0|0
    • hadi ya o kadar : //

• Acı yok rambo. Ahaha. Hadi hayırlı uğurlu olsun.

• teşekkürlerrrr Whitesocks :D :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Şu kuş, kanat, melek dövmeleri artık sıradanlaştı. Tribal bile daha iyi bence.

Sırt ama sırtın neresi?

Yerinde olsam kocaman bir ejderha yaptırırdım. Kuyruk sokumundan başlasın omuzların da falan bitsin.

Kasığı da aceleye getirme. Hele bir sırta yaptır da.

0|1
    0|0
    • sırtın ortasına back tattoo angel yaz google görsellere 1. resimdeki herif 2. resimdeki kanatları al ortalama o tarz birşey olacak tasarımı bitirdim zaten tribal diyorsun ama bi anlamıda yok sıkılma ihtimali daha fazla kasığı aceleye getirmiyorum ama aklımda 2. dövme için orası var

• hmm tamam teşekkürler ilgin için rosa55 ;)))

• Rica ederim :)

• kuş uçsun da nerden uçarsa uçsun hesabı? :D:D

1|1
    0|0
  • Erkeklere sey yakisio kulak alti boyun... Kanat bence bi kadina daha cok gider... Sahsi fikrim yazi seklinde ve renksiz dovmeleri seviorum kol ayak el boyun gibi yerlere bileklerede guzel renkli dovme sevmiorum...ma dedigim gibi boynuna yaptrabilirsin kulak alti? Yazi felan sevmiormusun?

0|0
    0|0
    • seviyorum ama ne yazdırıcam çok düşündüm aslında ama kendime göre ömrüm boyunca üstümde tutabileceğim bi cümle bulamadım kulak altı boyun filan iyi ama iş hayatı için sıkıntı :S enseme zaten sırtıma yaptıracağım melekle birlikte sadece gölgelendirmeden ibaret çok ufak bi yıldız yaptırcam artı bileğimde zaten dövme var :D ?

• Ataturk imzasi hos duruyor bilekte kolda

evett cok guzel.isim.sara :)

Kanat... Bi arkadasimin vardi cokta kotu durmuyodu omuzunun biraz altinda melek kanati.. ama bana daha cok kadinsi gelior sanki bilmiorumki tam olarak nasil bi kanat istiorsun linkini atarmisin?

• link atamıyormuşum daha dün kayıt oldum bu siteye 4. seviye olman gerekiyo diyo : / peki senin yazı haricinde tavsiyen ne olabilir

• ikisinide yaptırma :)) ensene bir şey yaptır yada sırtının soluna :)

0|1
    0|0
  • boynuna yaptrabilirsin kulak alti?Nota , amblem gibi ufak bişey yada boyundan başlayan kasıklara kadar sırtından inen ejderha yaptırabilirsin belki kuyruğuda kasıklarına denk gelebilir ..

benim sol elimde kızım adı alyans olarak sol bileğimde k.Atatürk ve sırtımda da kelebek resmi ve eşimin adı var ama bende boynuma istiyorum ne olduğuna dair de fikrim yok ...

0|0
    0|0
    • ejderha sevmiyorum ve o kadar devasa birşey bende hoş durur mu bilmiyorum.. benimde sol iç bilekte K.Atatürk var. Bi bayan için boyunda yıldız hoş durabilir rihannadaki tarz birşey ;) kulak altı benimde nota aklıma gelmişti ama iş hayatı için sıkıntı olur mu ondan biraz düşünmüyo değilim

• tamam anlaştık ;))

• Dövme sevmem.Bu fikrimde sayılıyor mu?

Çok yaptırmanız gerekiyorsa sizin için en anlamlı şeyi kazıtınız.

Örn ; Şarkıcı Eminem koluna kızının yüzünü nakşettirmişti.

0|0
    0|0
    • benim eski işim grafikerlikti ve çok iyi bi komposizyon çizmiştim benim için anlamlıydı fakat kolumda sıkılırım küçük birşey değil sonucunda

• bu kuş merakı nerden, ben onu merak ettim.

0|0
    0|2
    • anka kuşu hem çok anlamlı hem çok hoş duruyo ama farklı durmasından tırsmıyo değilim :D Senin önerin nedir ?

• ben bilmem.

Erkekler Ne Diyor 3

• yaptır dostum hoş olur. ben bikaç gün içinde 6. dövmemi yaptırıcam sırtıma. farklı bi tasarımım var ve kimse için ypamıyorum. isterse beğenmesin kimse. ben dövmemi seviyorsam kimene vucut benim:) "dovmeyi başkaları için değil kendin için yapmalısın". bunu benim dövmecim söyler

0|1
    0|0
    • eyvallah dostum ben bi tek anka kuşu olayında düşünüyorum farklı durur mu diye ama kasıklara yaptırcam

• sen sevmiyceksen yaptırma. seveceğin bişey olsun. belki kuşu biraz küçültüp başka biyerine de yapabilirsin. arkaya kanat falan güzel gider. hiç korkma gay durmaz. daha seksi bile durabilir.

• eyvallah dostum :D

• gecici dovme yaptirabilirisn

kalici dovmeleri tavsiye etmem kasiklara yaptirilan dovmelerde sana gay gozuyle bakarlar

0|0
    0|0
  • sırta kelebek kanatları omuzlarına doğru , kasık bölgene de arı güzel olmazmı.hemde güzel mesajlar vermiş olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...