Cinsiyet deyistirmeye karar verdim psikolojik destekte aldım sizce doğru kararı aldimmi?

Erkekler den hoslaniyorum kadin kıyafetleri giymeyi istiyorum kadin gibi konuşup yürümeyi seviyorum erkek olmayı beceremiyorum ve cinsiyer deyistirmeye karar verdim psikolojik terapiler gördüm hormon olarakta kadınlık baskın geliyor sizce?

1|1
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Bak burada ne var @dewrimzagros 😂 Bu konu üzerinde ne kadar düşündün bilmiyorum ama kolay birşey değil ve geri dönüşü yok biliyorsundur. O yüzden düşünmek için biraz daha zaman tanı kendine artı eksi yönlerini iyice düşün bence

0|2
    0|0
    • Olmuo ki

• Ahaha salakk :D

• Lan sen nerdesiñnnnnnnnn face gir @bittterr özledim seni 😢😢😢😢

Kızlar Ne Diyor 5

• iyice dusun, kendini en iyi sen taniyorsun. Soyledigin gibiysen kimsenin dusuncesini onemsemeden degistir cinsiyetini

0|1
    0|0
  • Ne hissediyor isen onu ol. 😊
    Etrafımda olan var çünkü bayandı erkek oldu. ama çok caba sarf etti çift cinsyetliyms o aslında. şizofren oldu sonrasında da farkedildi ki erkek hormonu baskın. Amilyat hormonlar erkek oldu...

0|1
    0|0
  • Kestirmeye karar mi verdin. d

0|0
    0|0
  • Nasıl mutlu olucaksan öyle yaşa kimin ne düşündüğünü de sakın umursama😘

0|1
    0|0
  • Hata yaparsın degermı omur boyu assagılanmaya dıslanmaya hangısı mutlu tamam kadın gıbı hıssetmek senın sucun deıl ama kotuluklere maruz kaldıgında yasıcan pısmanlıgı dusun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir insan tum vucuduna dovme yapdirsa 50% gunah , ama bir insan cinsiyetini degistirse 100 % allahdan kurtulusun yok kanka bu dunyada allah sana oyle seyler yapicakki diger dunyada yanmana gerek kalmicak kendini oldurceksin git ol bakiyom guzel bisiy ne bekliyon

0|1
    0|0
  • el neder şu neder sözleri duvarları en yüksek ceza evidir, onun için kimsenin dedigi sözlerin esiri olma karar senin hayat senin. bildigini yap.

0|0
    0|0
  • yapacağını yapmış kararını vermişsin. neden bize soruyorsun

0|0
    0|0
  • senin kararın olur

0|0
    0|0
  • Bence yanlış karar

0|0
    0|0
  • Yüzün bebeksi mi