Kapat

Sperm sayısını nasıl artırırız?

11 yıllık evliyim. sperm sayım az olduğu için çocuğumuz olmadı. 3 defa tüp bebek denemesi de yaptık. ama olmadı. sperm sayısını nasıl artırırız. bilgisi olan varmı.

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• sigara alkol vs kullanıyorsanız acilen bırakın. düzenli yasamaya baslayın. aksam 22:30 dan önce yatmış olun. beslenmenize dikkat edin. protein ağırlıklı beslenin. stresten uzak durun. ve spor yapmaya baslayın. alternatif tedavi yöntemi olarak bitkisel takviyeler alabilirsiniz ama mekanizmanın nasıl işlediğini bilirseniz bilinçli olarak tercih yapabilirsiniz. giyim olarak kot giymeyin. testisleri sıkan giysiler giymeyin. masa bası iş yapıyorsanız 20-30 dk da bir 5-10 dakika dolasmalısınız. uzun süre arac kullanmayın. en fazla 2 saatte bir 20-30 dakika ara verin dolasın. organik yumurta, et, yoğurt vs tuketmeye calisin. bedeninizi olabildiğince sağlıklı tutabilirseniz sonuc için umudunuz olur. geçmiş olsun..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• üretilmez diye biliyorum.. ne varsa 0

0|0
    0|0
  • Bunu bir hekim ile konuşsanız çok daha fazla yardım alabileceğinizi sanırım.

0|1
    0|0
    • Katılıyorum

• tıbben yapılabilecek bişey yok. ancak bitkisel ürünler olabilir.

• Bitkisel ürünlerde doktora sorulmadan kullanılmamalı, çünkü insan sağlığını tehdit edici bir çok otlar vardır.Kulaktan duyma şeylerden uzak durun.Bitkisel olsa dahi doktorunuza danışın.

Erkekler Ne Diyor 7

• Sabahları incirdi, dut kurusuydu, badem, fındık, fıstıktı, cevizdi pekmezdi baldı, yap bişiler işte.

1|0
    0|0
  • Aşağıdaki linkte bulunan yazımı okuyun.

link

0|0
    0|0
  • aşırı sıcakta durma çok sıkı kot pantolon giyme yemene içmene dikkat et spor yap spor yapan insanlarda eklemlerde kemik sıvısı hareket edermiş buda spermin vücuda taşınmasını kolaylaştırımış

0|0
    0|0
  • bunun için bir kadın doğum uzmanına eşinizle beraber gitmelisiniz..buna yönelik ilaçlar var ama doktor kontrolünde kullanılmalıdır.

0|0
    0|0
    • tüp bebek denemesinden sonra tıbben yapılabilecek bişey yok. ancak bitkisel ürünler olabilir.

• yok herhangi bir ilaç kullanmadım.

• arrtıran ilaçlar var ama bunu doktor önermeli..onun dışında afrodiziyak etkili bitkiler var ginseng onlardan biridir. ama piyasadaki sahtekarlardan bahsetmiyorum güvendiğiniz bir eczacıya danışın bu konuda..ilaç konusundada size yardımcı olacaktır..

• dayı beslenmenme düzenli besleneceksin araştır ne kullanırsan artar die bende 2.5 litre gider yani =(

0|0
    0|0
  • ayak kaslarının geliştirilmesi artırabilir bir de protein miktarı fazla yiyecekler yiyerek de artar

0|0
    0|0
  • Keçi boynuzu filan gibi pitkisel ilaçlar var soğan suyu filan işe yarıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...