• Sor
  • Bence

Doğum kontrol hapı saç uzatır mı?

arkadaşlar doğum kontrol hapını şampuana atınca saçı uzatıyormuş bir sitede okudum saçma geldi. önceden duyanınız veya uygulayanınız var mı?

Güncellemeler:
arkadaşlar doktor ile görüştüm bir yan etkisi yok dedi. içinde östrojen hormonu bulundugu için faydalıymış ama saç için bir etkisi olacagı hakkında bilgisi yokmuş. kullanmak isteyenler kullanabilir..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• dağ çayından başka hiç birşey uzatmaz. deneyin görün. en za iki katı uzayacak.çay gibi demleyip demi saçınıza yavaşça döküp ıslatın ve yarım sat masaj yapın zaten ertesi günü saçın naıl canlandığını göreceksiniz.

• nerden bulucam peki bunu

• Öncekileri Göster
    • dökme yapmaz dimi? gürleştirir mi?

• ben denedim.benim saçım aşırı dökülüyordu.kulandım.bayağı kesti.ama saçlarım aşırı canlandı.bendeki dökülme genetik onu söyleyim.bende bu kadar etki ettiyse sende daha faydalı olur.gürleştirir.birde mis gibi kokar saçın.zaten sarışınsan altın gibi parlar hemen.banada teşekkür edersin.

Erkekler Ne Diyor 14

• bence öyle her okuduna ve böyle şeylere inanma derim eger saçını felan uzatmak istiyorsan saçında uzamıyorsa doktora gidebilirsin bence öyle şeylere haplara şunlara bunlara inanma saglını yitirirsin deyim.

• Evet gerçekten etkisi oluyormuş bir yerde okumuştum Bak : link

• allah aşkına denezuahahahahahahahahahah !

• O hapı içinde bir çok yan etkisi olduğunu kız arkadaşımdan test etmiştik. Hormonal denge bozulması, duygusal gelgit, koku vs. Saça sürünce bir etkisi olduğunu sanmıyorum. Bazı vitaminler deri tarafından emilebiliyorlar fakat hormonlar deri yüzeyinden emilmezler. Doktor senin heyecanını kırmak istememiş : )

• yani olumlumu olumsuzmu anlayamdım.)

• Saça sürülürse işe yaramayacağını söyleyebilirim. İçilirse böyle bir etkisi olabilir fakat yan etkilerini düşününce değmez. OLUMSUZUM.

• anladım. saol fikrin içinn

• bende burada yazıyom hatta kelleştiriyor bunuda okuyunca bir siteden gördüm dersin :D

• Saç değil sakal bıyık bırakırsın allahıma

• acil kontrasepsion daha etkili

• dolmaya gelmişsin

• saç keratınden mı oluşuyordu unuttum bak şimdi bence proteınlı beslensen daha ıyıç Yarın oburgun başka şeyler duyarsın mazallah :D

• hayır uzatmaz

• performans hapınıda çayına kat boy uzatıyomuş bir sitede okudum :))))

• uzatır aynı zamanda cırcır da yapıyo hey allaım ya ne içionuz siz la gizliler:D

• hayır uzatmıyor

• denedinmi nerdn biliyosunn

Kızlar Ne Diyor 11

• evet uzatır. ve suda eritip çiçeklere dökerseniz çiçekleri azdırıyo çok çok açıyolar valla bak.

• denedinmi peki

• Öncekileri Göster
    • iişe yarıyomu

• evet

• Sinameki uzatıyor saçı

• sakın denemeyin sakın...

• onunla birlikte bepanten ampulde atılıyordu galiba..

• valla bende atmistim sampuanimin icine :)))))))) ama en guzel uzatan yöntem su sinemakili kür. Kullanmadim cunku bulamadim bu bitkiyi ama kullananlardan duydugm ve gordugum kadariyla mükemmel uzatiyor.

• hayır canım hastalık getrr aksine.

• Onu arkadaşım söyledi bugün eczaneden alıcam dedi ne oluyoruz lan dedim yok be saç uzatıyormuş bizim arkadaş kullandı saçları omzundaydı şimdi belinde dedi yani uzatıyormuş bende Alıcam.

• eminsin yani .d sacımdan olmym sonra

• Öncekileri Göster
    • saçımız uzasın diye hormonlarınızı bozacaksınız kendinize gelin dostlarım ^^

• :D eczaneye sorucam zaten zararlımıdır diye

• bizde içelim o zaman ama şişmanlatıyormş dikkat:D

• hadi ya cok sasırdım

• bende sasırdım ama hiç dalga gecer gibi yazmamış gayet ciddi bir şekilde yazmışş

• anladım

• yok artık :D ne olursa olsun kullanma kilo aldırıyormuş kıllanma yapıyormuş

• Sac uzatmiyo kilo aldiriyor

Yükleniyor...