Erken boşalma endişesi?

Haftada 1 kez masturbasyon yapan biriyim. 22 yaşındayım benim sıkıntım ise şuana kadar hiç ilişkiye girmedim fakat benim masturbasyonlarda boşalma sürem 5-6 dakikayı geçmiyor bazen 1-2 dakika bu ileride erken boşalmaya işaretmi diye endişelenmiyor değilim düşüncelerinizi ve bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Bişey olmaz ilişkide normale biner

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Mast ile bunu anlayamazsin ikisi cok farkli seyler. Alakasiyok yani

0|0
    0|0
    • Masta penis fazla sıkıldığı için erken oluyor siye okumuştum mantıklı gelmişti ama tünese endişeleniyor insan ister istemez

• Sen kendi bedenini kendin yonetiyorsun mastta buna ek olarak sehvetin doruk yaptigi ani bikiyor ona gore davraniyorsun. Normal iliskide hersey farkli olur takma kafana

Kızlar Ne Diyor 1

• Bisey olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kendini mast. ta geç boşalma ya alıştır. yani bir an önce olsun bitsin bosalayim diye değil de ağır ağır zamana yayarak ta

0|0
    0|0
  • Haftada 1 iyi. rahat ortamda acele etmeden yap. iliskide uzar o sure.

0|0
    0|0
  • günde 2 kez düzenli olarak yapıyorum ve sağlığı gayet yerinde. Mastürbasyon kendini kontrol edeebilme eğitme yöntemidir.

0|0
    0|0
  • alışkanlık yapar tabiki

0|0
    0|0
  • masturbasyonu azalt genç, yoksa erken boşalma çok sık oluyor

0|0
    0|0
  • Bende boyle dusunuyodum tarif ayni ama ilk yaptigimda bile yarimsaat sürdü

0|0
    0|0
    • 1 Nisan şakası galiba 😂

• Yokya ciddi diyorum 40da buluyo kirkbeside sonra senin elinde oluyo ve sana tavsiye kadin okadarda uzun istemiyo 15dakka ideal sure

• Aslında süre diye birşey yok ilk kadın boşalsın yeterli bence tabi fikrim yok hiç yaşamadığım için

• Sana yardım etmek isterim

0|0
    0|0
  • ılıskıye gırınce o artar merak etme ;)

0|0
    0|0
  • @tolgaonan78
    mantıklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...