Mast sorunu hakkında?

24 yaşıma geldim ve hiç cinsel ilişki yaşamadım. mast. Yaparken erken boşalıyorum çok kısa ortalama 1 buçuk dakika da boşalıyorum. normal ilişki sırasında bu süre uzar mı? Buna nasıl engel olabilirim?

1|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Normal ilişkide düzene girer

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı soruyu aylar önce bende sormuştum 23 yaşındayım belki inanmayacaksınız ama cinsel birliktelik yaşamadım erken boşalma sorunum var dedim birbirinden bağımsız bir sūrū cevap geldi tahminime göre ilişki sırasında sūre uzar ya da normal insanlara göre 3-4 kereden fazla boşalırız sen ne diyosun

0|2
    0|0
    • Umarım öyle olur en ufak fikrim yok denemeden bilemeyeceğiz sanırım

• Rica etsem gizli kullanıcıdan çıktığımda özele mesaj atarmısın birkaç sorum var bu konu hakkında

• Pıst

Kızlar Ne Diyor 1

• 1 dk 45 sn sürer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Psikolojik o durum arkadaşım evlenene kadar sürer sonra düzelir yok ama hala devam ederse bir üroloğa başvurursun

0|2
    0|0
  • Düzelir.

0|2
    0|0
  • mast süreni uzun tutmaya çalış

0|1
    0|0
    • Genelde öyle yapmaya özen gösteriyorum

• Ben bu şekilde erken boşalmayı azaltım eğer olmadıysa doktora gitmende fayda var

• Mast kaç günde bir yapıyorsun bilmiyorum ama uzun süre yapınca erken boşalma sorunu meydana geliyor haftada 2 max 3 kez yapabilirsin ileride erken boşalma evlilik sırasında ciddi probleme yol açıyor çünkü

0|0
    0|0
  • içine girmesiyle 1 dk anca

0|0
    0|0
  • Eşine bağlı esinle uyum içinde devam ederse vajinal boşalmayı uzun tutabilirsin

0|0
    0|0
    • Şimdi erkek olduğumun farkındasın umarım :D

• İlşkiye başlayınca düzene girer. Çok sık mı yapıyorsun?

0|1
    0|0
    • Malesef evet

• İşte sıkıntı daha var bir kere boşaldıktan sonra istek kalmıyor

• Hmm. Düzelir ya ilişkiye başlayınca. Düzelmezse de yöntem bulunur dert etme.

Yükleniyor...