Akinti için gideceğim ama?

Kadin doguma gideceğim peynir gibi akintim var kaşıntı yok hafifte koku var. Sanirim ultrasyonla bakiyorlar. Ama genital bolgeye bakmadan nasil anlayacaklar. Bakiyorlarmidir ki?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• hayır a kp hükümeti yasaklayalı çok oldu genital bakım yasak belli prosedür gereği belli şekilde bakılır. AEH te hekimim. sanırım tahlillerle sonuca varılabilir, detaylı soru cevaplada yardımcı olurum. öncelikle annenle bu konuyu paylaşmalısın , önemli olabilir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bekarsan alttan bakmaz

0|0
    0|0
    • Bakireyim. Ama degilim desem yalandan baklmari için ne olur. Cunku ultrasyonla anlasilmaz gormesi lazim akintiyi

• Hayır baktırma onlar anlar sana krem verir fitil veremez

Erkekler Ne Diyor 11

• Simdi guzelim senin şeftali mantar olmuş bakire isen dr gözle bir kontrol eder sonra belki o bolgeden kultur alir labratuvar a gonderir ama beyaz akinti ve koku varsa mantar dır sana ilaç verecek merhem verecek merhemi şeftalinin dişina ve ic dudaklara ve deliğine dogru sureceksin sonra sık iç camasiri degiseceksin sadece su ile yıkayacaksin ver kuru tutacaksin

0|0
    0|0
    • Cok sabunla yıkıyorum zararliyms ama rahat edemiyorum yikamadan duramiyorum

• Şimdi vajina bazı yararlı bakteriler sayesinde kendi kendini temizleyen bir organ sabun kullandığin zaman sen bu bakterileride ortadan kaldiriyosun ve guzelim şeftalinin ph dengesini bozuyosun bence bukonuda takıntın varsa eczanelerde bu iş için özel solüsyonlar var onlardan kullan boylelikle senin seftalinin dengesi bozulmaz

• İlyihap ya da mantardır

0|0
    0|0
  • bakire isen vajinal usg yapılmaz, mantar enfeksişyonu (candidiazis) muhtemelen, bir antifungal reçete edilerek gayet düzelir, geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Hastaneye git yardımcı olurlar

0|0
    0|0
  • bakıyorlar evet iyice o bölgeyi temizle kıllardan vs. arındır o şekilde git

0|0
    0|0
  • akıntı normal bir durum

0|0
    0|0
  • Boğazlarina bakiyorlar

0|0
    0|0
  • Elle muayene yaparlar vajinal enfeksiyon kapmişsin geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • mantar var canım koku varsa ve beyaz parça parça geliyosa eğer

0|0
    0|0
  • akıntının görünüşünden koyuluğundan renginden anlaşılır gerek yok fiziken muayneye.. istersen yardımcı olurum sana..

0|0
    0|0
  • Bakiresen bakmazlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Örnek alacaklar oradan ince uzun bir pamukla..

0|0
    0|0
  • Iy peynire niye benzetiyosun ya ne Çok kötüsün

0|0
    0|0
  • Her önünüze gelenle yatarsaniz olur tabi.

0|0
    0|0
  • Eğer ilişkin var dersen bakar alttan yok dersen ilaç yazar ya da kültür testi mi ne onu yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Aynı dertten muzdariptim ve yumurtalıklarıma baktılar ultrasonla. Orayı açmıyorlar. Sadece kasıklarının üst kısmı , zaten oda karanlık oluyor. Kist var mı diye bakıyorlar genelde.

0|1
    0|0
    • Aynen gittim hicbiseyn yok dedi ultrasyonla bakip. Illa kist olcak degl belki baska bse adam gibi tedavi etmiyorlar ya

• O degil de ben niye erkek gizli kullanıcıyım be.

Yükleniyor...