Kapat

Hiç eşinize bakire veya bakir olduğunu sordunuz mu?

hiç eşinize bakire veya bakir olduğunu sordunuzmu ? böyle bişey sordunuzmu karşı taraf soruya nası cevap verdi ?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Hayır sormadım, güvendim aşkıma. Birbirimizin ilki idik .İnş. sonuda oluruz sonsuza kadar... Amin deyiniz lütfen:)

1|2
    1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Bakirelik sizin icin niye bukarda önemliki?

0|0
    0|1
    • bi ilişki yaşamamış erkek bunu ister ben mesela ama ilişki yaşamışşsa dediğin gibi bunu beklemek biraz mantıksız

• evet sordum, normal bir sekilde cevap verdi once kizdi bu nasil bir soru gibisinden bana guvenmiyomusun filan

0|0
    0|0
  • bakir erkek şazım bana

1|4
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• ben sevgili olmadan önce sorarım neden bana gelen sevgili ömürlük olacak ben bakirsem onun bakire olmasını isterim

1|2
    0|0
    • aynen bende öyle

• değişen dünya düzeni hocam ben üniversite okuyorum açıkcası bakire türk kızıda yok :) hep şahit oluyorum özellikle anadoludan istanbula gelenler burda patlıyor baskıyı atmak istiyor istediği yapıyor burda

• ya işte kaderde ne yazılmışsa sen iyi bilirsin ortamı

• bakirelikten kastın beyinle ilgliyse çok az kişinin doğru söyleyeceğini düşünüyorum. onlar da genişlerden olurlar...

0|0
    0|0
  • Ben bakirim. evli de değilim. bakire biriyle evlenmek isterim. lakin onun nasıl bakire olduğunu öğrenirim işte orasını çok merak ediyorum. sorsam alınır. sormasam içiçmde ukte kalır.

0|0
    0|0
  • vurdu gol olduuuuuuuuuuu

0|0
    0|0
  • a salak kardesim insan esinin bakire oldgunu bilmez mi mal mısın sen eşi diyorsun sevgilisi desen neyse

1|1
    1|0
Yükleniyor...