Çok azıyorum ve aklımdan çıkmıyor?

Son 1 aydır çok azdığımdan ötürü günde 2 defa mastürbasyon yapıyorum ve çok değil yarım saat sonrasında yine canım istiyor hem bu kadar mastürbasyon zarar hem de bir türlü doyamıyorum bu durumda doktora gitmek dışında ne yapılabilir? ayrıca vücut geliştirme de yapıyorum son 3 aydır ama son 1 aydır böyleyim testosteron büyük ihtimal tavan son 7-8 aydır.. ilişkiye mi girmeliyim yoksa anti depresan mı kullanmalıyım bilemiyorum akıl verin

2|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 4

• Doktora gitmek neden istemiyorsun

0|0
    0|0
    • gittim günlük 2 kere yapılmaz diye bilimsel bir gerçeklik yokmuş testosteronlar yukarıdaymış metabolizmamda aşırı hızlıymış bundan kaynaklı ama 2 kere yapınca pişman oluyorum ayrıca geçen aylarda 3 defa yapmıştım

• e tamam demekki zararı yok neden dert ediyorsun?

• İlişkiye girmelisin

0|0
    0|0
  • Bızde aynıyız ama bıylojık ç. Bazen gunfr 4 5 oluyo

0|0
    0|0
  • beyin hücrelerini yenileyen bir hap var ondan kullanabilirsin, çok etkili bu gibi durumlarda.

0|0
    0|0
    • nasıl bir hap tehlikesi var mı?

• takılıyorum dostum ya :D
      bu işlerin çaresi yok, tek çare evlenmek ben de aynı durumdayım spor falan yapmıyom yine de abazalık tavan :) erkeklerin doğası böyle yapcak bişey yok :D

• evlenmek için kendimi hazır hissetmiyorum üstelik sevgilim yok şu an.. günde 2 kere yapınca pişman oluyorum abi ya

Yükleniyor...