Kızlar, sevgilimin iç çamaşırındaki akıntıyı yaladım hasta olur muyum :( ?

ünideyiz o dersi olduğu için erken çıktı evden bende uyandım duşa girecekken sevgilimin sabahki çıkarttığı iç çamaşırı dikkatimi çekti koklamak istedim elime aldığımda tıpkı erkek spermi gibi koyu beyaz kıvamlı bir akıntısı vardı yaladım tadı süperdi açıkcası farklı bir zevk oldu benim için ama bu kadar çok akıntısı olması normal mi kızlar ya da sevgilimde bir hastalık mı var?

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Sapikliga bak

0|0
    0|0
    • ya ne sapıklığından bahsediyorsun sen?

• Her buldugun seyi agzina goturme belki hastalikli

• Ne olabilir ki hastaligi?

Kızlar Ne Diyor 3

• regl öncesi çok akar

0|0
    0|0
    • Haklisin regl gunune birkac gun var... o akintiyi yutmamda bir sakinca yoktur insallah saglik acisindan?

• Gerçekten iğrencsın bınbır cesıt bakterı var afız kanseri olursan ne yapcaksın Allah korusun

0|0
    0|0
    • Ya igrenclikle ne alakasi var sonucta oral yaparken cok daha fazlasini aliyorsun... evet allah korusun..

• tamam vajınada sıkıntı ama bıde soyle dusun o kılot her yere degıyo zaten kendı ıcındede bakterılı tozu bılmem neyı sonucta bı yerlere oturuyo o donla üstüne bide kuruyup acıkta kalmıs

• Kuru degildi cikartmadan akintisi oldu sanki ayni erkek spermi gibiydi nohut buyuklugunde idi sadece onu aldim dilimle :(

• Haha ölecen lan

0|0
    0|0
    • Hadi ya zehirli akinti mi o :D

• Olur

• Ohhh be :D zaten kokusu falan yoktu ama superdi tadi :D

Yükleniyor...