Lütfen yardım ciddi olanlar yazsın..

ben nişanlıyım ve nişanlımla ilişkiye girdik asıl sorun şu bende geç boşalma sorunu var kolay kolay boşalamıyorum nişanlım bunu sorn yapmıyor ama benim kafama takılıyor

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Geç boşalma diye bir sorun olmaz erken boşalma sorunu olur.

0|0
    0|0
    • gec bosalma olsaydıda gorseydim seni sorun mu degil mi

• Evet hükala lardan birtanesi niye çıkmadı dedim bende çıkmasa çok şaşırtıcı doğrusu,hiçbir problem yok bence.aklı sıra bilimsel konuşacak biriside bu şekilde bir teşhisi ancak doktor verir.anlatığın göre problem yok bence.zaten çok ciddi bir sıkntısı olsa senin gibi hülkalanın veya benimgibi doktor olmıan sadece şahsi kanaini söyliyenmi dinleyecek.

• yani inş dedigin gibidir ya

Kızlar Ne Diyor 2

• kötü bişey değil bu

0|0
    0|0
  • oh ne guzel işte

0|0
    0|0
    • neresi guzel ya yapıncaya kadar neler cekiyorum hani yasamayan bilemez ama neler cekiyorum

• benim için çok güzel ama

• guzel olmasının sebebi ne

Erkekler Ne Diyor 4

• arkadaşım heyecandan gecikebilirsin. içine girdikten sonra 20 dk yı geçiyorsa sorun yaşatabilir. yani seni de nişanlını da yorar. esas erken boşalma sizi çok olumsuz etkiler. çünkü eşin mutlu olamadan boşalırsın. ama senin geç boşalman en azından onun bir kaç defa boşalmasını sağlar ki her kadının istediği bu dur. dediğim gibi sevişme kısmı değil içine girdikten sonra 15-20 dk yı aşıyorsa sıkıntı var.

şu an ikinizde yasak ilişki içinde olduğunuz için heyecan yapıyor olabilirsiniz. bu da erkeği olumsuz etkiler.

yapacağın şu. evlendikten sonra herşey yerine oturunca bak. yine geç boşalmalar devam ederse bir üroloji uzmanına git. tedavisi var. endişelenme. şu an heyecandan mı rahatsızlık mı var bilemezsin. evlenince devam ederse doktora git

0|0
    0|0
    • yok yani o sekilde heyecanlanma yok cunku ilk yapısımız degil zaten ama işte bilemiyorum o sıkıntı yapmıyor bu konuyu ama yapamayınca sinirleniyorum işte kafama takılıyor

• canım benim hiç elinle yapma. devam et sen birinciyi boşalırsın o da ikinciyi. daha iyi. kadının erkekten 1-2 kez fazla orgazm olması daha iyidir. ben yalayarak bir boşaltıyorum, sonra içinde kendimi gciktriyorum eşim 2.yi boşalıyor ben devam ediyorum ben birinciyi boşalacağımda o da 3.yü boşalıyor.

hiç çıkarma devam et. içinde iken 3-4 kez boşalır ağrı yapmaz. kurumadıkça sorun yok. kurursa içine tükür devam et

• ya anlıyorum sizi oda oyle soyluyor cıkarma diyor ama bosaldıktan sonra cok acıyor diyor bende kıyamıyorum ona o yuzden degilse o bana cıkarma diyor zaten ama acı cok cekiyor

• böyle daha iyi bir çok kızın hoşuna gider.

0|0
    0|0
  • Daha rahat olduğun pozisyonlar dene. Penis ve gövde arasındaki açıyı daralt.

0|0
    0|0
    • o zamanda onn canı acıyor

• anladım inş. dedigin gibi olur

• İnşallah.

• Arkadaşım neyi kafana takıyorsun ki? Anında boşalsan ne olacak? Daha kötü olur ya

0|0
    0|0
    • anında degil ama biraz daha ortalarda olsun istiyorum yani

• kızı memnun ettikten sonra sorun yok bence .):)

• ama ben memnun olamıyorum işte

Yükleniyor...