Kapat

Doğum kontrol hapını 5. Gün içtim işe yarar mı?

Doğum kontrol hapını adetimin 5. Günü aldım 6. Gün adetim kesildi 28 günlük haplardan kullanıyorum korumasında bir problem olur mu acaba

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• 5. gün aldıysan geriye almadığın 4 gün kalıyor. şimdi şöyle yapmanı tavsiye ederim. eğer bir hormon rahatsızlığın ve dengesiz adet döngün varsa bu dediğimi yapma. 6. gün aldığın dkhapından 1 saat sonra 1 tane daha iç unuttuğun varsay. 7. gün içme 8. gün 1 haptan sonra 1 saat sonra 1 tane daha iç. bu unuttuğun günlerden 4-2 yapmış olcaksın. 2 günden de bir şey olmaz. eğer korunmasız cinsel ilişkiye giriceksende ella ertesi gün hapı kullanabilirsin ama çok güçlüdür. adetini uzatabilir. yılda 2 defa içilir dikkatli ol. korkuyorsan kullan ellayı ama bence gerek yok😊 geçmiş olsun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• Zaten ilk ay korumaz.

0|0
    0|0
    • Ne alaka ilk hapı alır almaz korumaya başlar millete de yanlış bilgi vermeyelim hap kesişmedikçe alındığı gün itibariyle korumaya başlar doğru zaman ve doğru şekilde alındıkça sorun olmaz

• Hayır qlairista hapım bitti yoksa ara vermiyordum hiç hafta sonuna denk geldi öyle böyle derken alamadım

• Sana kim korumaz dedi öyle bir Şey yok yani safsata o inanma

• Adet ile mi yoksa korunmamı

0|0
    0|0
  • Yarar

0|0
    0|0
  • Uzaylı doğabilir.

0|0
    0|0
  • Prezervatif diye birşey vardı yanlız. :(

0|0
    0|0
    • Tamam var lakin ben hap kullanarak korkmuyorum bu ay bazı nedenlerden geç aldım hapı

• Geçmiş olsun :)

• Yaramaz. geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • İlk kez başlayacak olanların ilk hapı adet başlangıcının tercihen birinci veya ikinci günü almaları gerekir. 5. günden sonra alınmaları sonucunda gebelik oluşabilir.

0|0
    0|0
    • Bende okudum bunuda yani çok arafta olmuş yanıt acaba koruyo mu diye düşünmekte işte kötü yanı hapın

• İşe yaramaz. Evlenmeden niye cinsel ilişki yaşıyorsun? İnşallah hamile kalırsın.

0|0
    0|0
    • Ya evli olup olmadığımı nerden çıkarıyosun ki sen inşallah daha yontulursun biraz

• Hahah zina etmiyorum çok şükür pis bedduaların dönüp dolaşıp kızını bulmaz umarım

• Evli değilsen zina olur.

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• yanlıs yapmıssın kuzum ya

0|0
    0|0
    • Biliyorum biliyorum normalde hiç kesmem ya çok ters zamana denk geldi

• Hayır hapları devam et öğle oluyor zatenkorunma frdevam ediyor 21 günün sonunda adet olucak sın

0|0
    0|0
    • Birde canım ya bu erkekler nerden biliyorlar bir anlasam merak etme hap kullanmaya başladığında koruma başlar lakin bırakınca devam edebilir bir süre çünkü vucut ta hormon birikimi oluyor

• 28lik hap kullanıyorum bakalım extra korunuyoruz bu ara valla bende bilmiyorum engin bilgileriyle buradalar 😄😄 hepsi birer jinekolog

• Ben hapla 2 yıl korundum

Yükleniyor...