Doğum kontrol hapını 5. Gün içtim işe yarar mı?

Doğum kontrol hapını adetimin 5. Günü aldım 6. Gün adetim kesildi 28 günlük haplardan kullanıyorum korumasında bir problem olur mu acaba

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• 5. gün aldıysan geriye almadığın 4 gün kalıyor. şimdi şöyle yapmanı tavsiye ederim. eğer bir hormon rahatsızlığın ve dengesiz adet döngün varsa bu dediğimi yapma. 6. gün aldığın dkhapından 1 saat sonra 1 tane daha iç unuttuğun varsay. 7. gün içme 8. gün 1 haptan sonra 1 saat sonra 1 tane daha iç. bu unuttuğun günlerden 4-2 yapmış olcaksın. 2 günden de bir şey olmaz. eğer korunmasız cinsel ilişkiye giriceksende ella ertesi gün hapı kullanabilirsin ama çok güçlüdür. adetini uzatabilir. yılda 2 defa içilir dikkatli ol. korkuyorsan kullan ellayı ama bence gerek yok😊 geçmiş olsun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Zaten ilk ay korumaz.

0|0
    0|0
    • Ne alaka ilk hapı alır almaz korumaya başlar millete de yanlış bilgi vermeyelim hap kesişmedikçe alındığı gün itibariyle korumaya başlar doğru zaman ve doğru şekilde alındıkça sorun olmaz

• Hayır qlairista hapım bitti yoksa ara vermiyordum hiç hafta sonuna denk geldi öyle böyle derken alamadım

• Sana kim korumaz dedi öyle bir Şey yok yani safsata o inanma

• Adet ile mi yoksa korunmamı

0|0
    0|0
  • Yarar

0|0
    0|0
  • Uzaylı doğabilir.

0|0
    0|0
  • Prezervatif diye birşey vardı yanlız. :(

0|0
    0|0
    • Tamam var lakin ben hap kullanarak korkmuyorum bu ay bazı nedenlerden geç aldım hapı

• Geçmiş olsun :)

• Yaramaz. geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • İlk kez başlayacak olanların ilk hapı adet başlangıcının tercihen birinci veya ikinci günü almaları gerekir. 5. günden sonra alınmaları sonucunda gebelik oluşabilir.

0|0
    0|0
    • Bende okudum bunuda yani çok arafta olmuş yanıt acaba koruyo mu diye düşünmekte işte kötü yanı hapın

• İşe yaramaz. Evlenmeden niye cinsel ilişki yaşıyorsun? İnşallah hamile kalırsın.

0|0
    0|0
    • Ya evli olup olmadığımı nerden çıkarıyosun ki sen inşallah daha yontulursun biraz

• Hahah zina etmiyorum çok şükür pis bedduaların dönüp dolaşıp kızını bulmaz umarım

• Evli değilsen zina olur.

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• yanlıs yapmıssın kuzum ya

0|0
    0|0
    • Biliyorum biliyorum normalde hiç kesmem ya çok ters zamana denk geldi

• Hayır hapları devam et öğle oluyor zatenkorunma frdevam ediyor 21 günün sonunda adet olucak sın

0|0
    0|0
    • Birde canım ya bu erkekler nerden biliyorlar bir anlasam merak etme hap kullanmaya başladığında koruma başlar lakin bırakınca devam edebilir bir süre çünkü vucut ta hormon birikimi oluyor

• 28lik hap kullanıyorum bakalım extra korunuyoruz bu ara valla bende bilmiyorum engin bilgileriyle buradalar 😄😄 hepsi birer jinekolog

• Ben hapla 2 yıl korundum

Yükleniyor...