Erkek birinin evde mini etek giymesini nasıl karşılarsınız?

evde bir erkek mini erkek mini etek giyse ne dersiniz altına da külotlu çorap giyse birde topuklu ile dolaşsa evde kimse yokken ne dersiniz sorum size ama gay ya da eşcinsel değil giyinme konusunda içinde isteği var o yüzden cinsellik te sordum

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Ellerimle giydirip bir de makyaj yapiyorum. Benden guzel oluyor ahaha.

1|1
    0|0
    • vay be e kızmıyormu

• Yoo ben de seviyorum. O da seviyor.

• Senin gibi bir kız arkadaşım olsa keşke :) Giyinmeyi kendim hallediyorum zaten ama makyajı denemek isterdim :D

Kızlar Ne Diyor 8

• link amacım aşağılamak değil yanlış anlamayın ama bir tür cinsel sapkınlık belirtisi .

0|1
    0|0
    • travesti değil sadece giyinmekten hoşlanıyor

• yorumun için teşekkürler

• önemli değil

• korkar kaçarım

0|1
    1|0
  • Hoşlanmam hatta o evde durmazdım :D

0|1
    0|0
  • özentı genclık :D dıkkat et o corap kacmasın hoyrat kullanmayalım :D

0|0
    1|1
  • top oğlu toptur derım

0|0
    0|1
  • tuaf bir durum

0|0
    0|0
  • sevgilime etek giydirmek istiyorum ama giymiyor

0|1
    0|0
    • demi sende fotolarını çeker şantajda buluy-nurun evlenmezsen face te paylaşırım diye

• aynennn

• Bana giydir :P

• gay derim direk yani

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben şuan öyleyim mesela :) Kadınsı bir ruhum yok ama kadın kıyafetlerine ilgim var... Crossdresser olmak gay olmak değildir, bunun çeşitli yönleri var, sen fantezi olarak bakıyorsun benim gibi :)

0|1
    0|0
  • Ya Göründüğün Gibi Ol Yada Olduğun Gibi Görün Derim.

0|0
    0|0
  • bide sütyen veririm sonra geçerim arkasına

0|0
    0|0
  • evde giyinmek ve rahat olmak isterim .hissi ve rahatlığı çok güzel .topuklu ayakkabıda olunca bambaşka .

0|1
    0|0
    • arkadaşım çok seviyorum bayan kıyafeti giymeyi .çok güzel bir hissi var .bedenimde kıyafetli görmek bir yana kıyafetlerin güzelliği ve kadınlar gibi güzel ve estetik olmak harika bir duygu .ince çorapları çok seviyorum .duruşuna güzelliğine hayranım .bacaklarımda görmek hissini yaşamak bambaşka .saten kıyafetleri çok severim .kısa veya mini etek çok seviyorum .

• tahminimce bastırılmış duyguların var

etrafında kızlardan çok uzaksın

bir sevgili edin

sevgiline giydir bunları

0|0
    0|0
  • Crossdresser'sın işte abartmaya gerek yok. Nasıl mutlu oluyorsan öyle giyin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...