Düşük yapan biri nasıl tedbirler almali kanamasinin devam etmemesi için? Bebegin tamamini orkidin üzerine dusurdum?

6 haftalik hamileydim kanamam geldi. Parcacik parcacik ve size yemin ederim hayatimda ilk kez öyle birşey gördüm kanamamin 3. Günü ekimi yumrugu kadar bir bebek cikti. Tabi kanli bir şekilde. Solucan gibi. Çok garip. Dedimki belki kanamam olmaz böylelikle madem parca parca değilde bebegin bütünü düştügu için. Ama kanamam hala devam ediyor. Bugün 3. Gün ara ara karnima sanci giriyor. 8 gün sonra kanamam devam ederse kürtaj olacakmisim. İlk çocuğumu dusurdum kürtaj olursam hamile kalma sansim 2. De daha dusuk ne yapmaliyim? Yürüdüğünde hareket ettiğimde kanamam oluyor. Bas agrim var. Bas dönmem var. Anlamis değilim

0|1
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Şaka mı bu ciddi misin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bizim bir komşumuz vardı kürtaj kürtaj demişlerdi operasyon olmak istemiyordu açıkçası bu yüzden yaşlıların falan hep önerdiği bir şey var böyle bir leğen gibi bir şeyi sıcak suyla doldurup içinde oturmuş muydu ne sonra kalkınca bebek kendinden dediğin gibi düşmüştü falan öyle bir şeyler hatırlıyorum çevrene de danış derim. Saçma şeylere aldırma ama böyle doğal yöntemler daha iyi çünkü operasyon dediğin gibi etkiliyor. Hem eskiden kadınlar ne yapıyorlarmış? Böyle yöntemler var sor soruştur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 2

• Öğle bir şey yok doktora gitmen lazım hemen onlar ultrason ile bakıyorlar gerek yok ise yapmıyorlar

0|0
    0|0
  • Doktora gitmelisin bence tehlıkelı olabılır

0|0
    0|0
Yükleniyor...