Özellikle erken bosalmayı tedavi için ..

erkegin "BOŞALMADAN ! " hemen once durması ve beklemesi seklinde olan egzersiz gusul gerektirir mi .. sonucta hic bosalmıcak...buna ragmen gusul gerekir mi bilgisi olan var mı

ben arastırdım bu konuyu ... şehvetle dokumnası sadece namaz abdestini kacırtıyo ... baska bir yerde gordum masturbasyon diye ayrı bir madde eklemis ki gerektiriyo diye .. bu yukarda bahsettigimde bir nevi masturbasyona giriyo ama boşalma olmuyo ... Simdiden tesekkurler cevaplarınız için

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Her iki işi de yaparken gazete ya da kitap okuyabiliyorsan , gerek yok ... Arada 1 kere bakarsan yandın , doğru duşa ...

Böyle inanç mantığı mı olur kardeşim , niyeti bozmasan eline niye alıyorsun ya da kızın üstüne çıkıyorsun ? Buraya kadar uğraşıyorsun da gusül mü geriyor?

Gusül'ün fizyolojik sebebi , konu anında oluşan ter ya da bölge sıvılarından oluşan ifrazatların bakteri ortamı oluşturarak sonunda KOKU yapmasını engellemesidir.

Seçim senin zaten ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Dur başla tekniği dediğin sanırım.

0|0
    0|0
  • Eger bu egzersizi kadinin icine girip cikarak yapiosan bosalmasan bile gusl farzdir

0|0
    0|0
    • yok el ile sadece .. ve de tek basınasın

• Biliomda emin degilim bosalma olmazsa gusul gerekmez o cikan zevk suyudur die bir gorus var icin rahat rahat bunu ben uygulayamadim hep gusul almisimdir genelde

• Gerekmez. Bir partner ile yapmıyorsan tabi.

0|0
    0|0
  • bunu bence iyi araştırman gerek

0|0
    0|0
  • partnersiz oldugun için boşalmamışsan gusüle gerek yok

0|0
    0|0
    • anladıgım kadarıyla şehvet ile penise dokunulursa sadece namaz abdestin bozuluyomus .. bende boyle anladım ..

• doğrudur

Yükleniyor...