Ya masturbasyon yaparken kazara kizlaik zarim bozuldu galiba?

Lutfen ciddu cevap verin bazilari aynadan gorebilirsin falan denis ama vajinamin ustu kapali igne dekugi gibi ne yaptiysam goremedim doktora gitmeden bakmanin bir yolu yok mu lutfen yardim edin

0|1
10|32

En İyi Erkek Görüşü

• Korkma balon değil o patlatasın. kaslarına zarar vermiş olma ihtimalin yüksek. hymen dediğimiz vajina girişi kaslarla doludur ve bunlar güçlü kaslardır. Kadınlar mast. yaparken klitorisle etkileşimde bulunurlar hymen ile değil. v2 unutmaman gerek o az oluşacak hemoraji yani kanama bir kadın için şahsen en doğal şeydir. çünkü menstürasyon döngüsü geçiren o kadar karmaşık ve yıllardır anlayamadığım kadın genital anatomisi 1000 farklı sebepten kanama oluşturabiliyor. senin tabirinle yüzde 99 o kızlık zarı bozulmamıştır. bunlar bizim bilgimiz doğrultusunda sağlıklı günler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Parmak girdi mi içine?

0|0
    0|0
  • görebilirsin tabi. ama anlayabilir misin bilemem

0|0
    0|0
  • sisemi soktn ne yaptn

1|1
    0|0
  • Bişey sokmadıysan bozulmaz. Gerdek gecesi damat onu bozmak için ne kadar efor sarfediyor haberin var mı.

0|0
    0|0
  • sen aldanma burdakilere özele atmaya çalışıyorlar seni

0|0
    0|0
  • doktordann veya uzmandan baska hickimse göremez.
    Inanma o cahillere.

0|0
    0|0
  • Fikrim yok

0|0
    0|0
  • Acıyor mu şu anda

0|0
    0|0
  • Bugün mü oldu?

0|0
    0|0
  • nasıl yapıyorsanız artık

1|0
    0|0
  • Git doktora

0|0
    0|0
  • Evet ayna yöntemiyle kendin kontrol edebilirsin, yardımcı olabilirim..

0|0
    0|0
  • sadece doktor anlar

0|0
    0|0
  • nerden biliyorsun yırtıldıgını

0|0
    0|0
  • Gcmis olsn

0|0
    0|0
  • Yardım al

0|0
    0|0
  • sanmam o kadar yakında mı ki zar?

0|0
    0|0
  • malesef kendi kendine anlayamazsın

0|0
    0|0
  • aynada goremiyorsann baska yolu yok tatlim.

0|0
    0|0
  • Kan geldi mi

0|0
    0|0
  • o parmaklarını kontrol edemiyorsan dokunma dedim sana :)

0|0
    0|0
  • hep aynı soru bı bıtmdınız

0|0
    0|0
  • isteyerek bozan hic yok zaten ya israr ya kaza

0|0
    0|0
  • yardım edeyım ıstersen

0|0
    0|0
  • Annen Jinekolog ise göster!

0|0
    0|0
  • halamı mast

0|0
    0|0
  • dudak kısımlarını ıyıce ayırıp bakarsan ayna karsısından anlarsın. orda dar bı delık vardır o kızlık zarıdır. anlarsın bolelıkle

0|0
    0|0
  • Tek parmak soksan bile kolay kolay bozulucak birşey değil. Zannettiğin kadar yüzeylerde değil. Sadece labiumlarla oynadıysanız bozulması mümkün değil

0|0
    0|0
  • Bozulmuş mu, iyi baksana kız

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun öncelikle

0|0
    0|0
    • Sag olun ya acaba sitede doktor jinekolog yok mu herkes sapitmak zorunda mi

• Ozele gitmedim zaten hakkiniz var

• Jinekolog uzmanı geldi 😂😂😂

• Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 10

• İçine parmağını sokmadığın ve kan gelmediği müddetçe mümkün olduğunu düşünmüyorum. Öyle olsa bile kendi zevkin uğruna kaybetmişsin masumiyetini , en azından buna piçin biri sebep olmamış..

1|3
    0|0
  • Kendi kendini tahriş etmiş ya da kaslara zarar vermişsindir. Erkeklerin o sert şeylerle bile çoğu zaman bozamadığını sen mi bozucaksın :D içine bile bile parmağını sokmadıysan sıkıntı yok

1|1
    0|0
  • Hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • Doktor sart

0|0
    0|0
  • kanama oldumuda

0|0
    0|0
  • Bu kadar cahil olmayın öyle bir şey yok o okadar Uçta değil eğer içeri bir şey sokmadığısürece

0|0
    0|0
  • Ergen misiniz nesiniz vajinandan içine birşey sokmadıysan okmasayla felan kızlık bozulmaz saçmalamayın artık yeter ya ağzında durmuyor kızlık zarı 10 cm içinde!

0|1
    0|0
    • Kanama oldu heralde sacmalamiyorun

• eger ilişkiye girmeden parmagınla felan bozduysan evlendiğinde ilişkiye girdiğin zaman yine kan gelir canım merak etme

0|1
    0|0
    • Oyle sey mi olur emin misin

• benimde öyle ama dedıgım gıbı parmakla penis aynı seyler değil o yüzden sıkma canını parmaktan kalın baska bırsey sokmazmaz evlendıgındede kanar

• Tesekkur ederim

• Seni bilmiyorum ama ben bakabiliyorum. Aynadanda oluyor ama telefonla yakından çekerek daha kolay oluyor

0|1
    0|0
  • Lan ne dye oranizla oynarsinz bu kadar mi azginsiniz ya

0|0
    0|0
    • Niye sen oynamiyon mu? Hormonsuz musun sen

• @zarri09 hadi be isinize

• @zarri09 sende olmadgi kesin senin beynin seyine akmis tek dusundugun sey uckurun erkk o.. psu bas git smdi sinirlermi bozma

Yükleniyor...