Vajinadan parca alinmasi kotumu yasim 21 Allah askina bir bakrmsinz?

Çocuk olmuyor diye doktora gittik beni alttan muayene etti kist yok sknti yok dedi sonra yumurtalar inin gelişimi gayet iyi dedi hic bir skinti yok yumurtalarin gelişmiş saglikli dedi yani bende problem yok yasimi sordu bana 21 dedim megerse alttan parca almis ama hic canim acimadi ve fark etmdim bile sizce o parcayi neden almis olabilir birşey demedi bana.. Ne kanamam oldu ne canim acdi sadece parca alinmasi kotu birşey mi yasim 21 bir bilgi verin ne olur

0|2
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Dojtora sormadinmi ne aldin diye

0|0
    0|0
    • Sonradan fark ettim bir kutu vardi içinde su bende sivi almistir sndim.. Esim bakmisti parca var demişti sok. Oldum ztn hani hangi ara aldi canım bile ynmdi kanamam olmadi anlmdim yani lbartuvar a gidince fark ettim :( ilk defa boyle birşey basima geldiği için anlmdim nasıl olduğunu bile

• Guzel bir ornek tskler... Birşey daha sorcgim ilişkiye girmem kotu olur mu o parçadan sonra... Yumurtlama ginlrim yakin çünkü... Ve bnde dün aldirdim soncda

• bekarım bakirim okadar bilemem :D rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• Parça dediğin nokta gibi birşey alıyorlar. Patolojide inceliyorlar

0|1
    0|0
    • Peki o parcanin alinmasi kotu birşey mi vududm için sonucda oradan birşey almis..

• Zannettiğim şey ise faydası bile olabilir

• Ne dir zannettigin? Aciklrmsn son bir sorum daha olck hakkini helal et tutuyorum seni... Bana yasimi 2 defa sordu 21 dedim parça almak için yas önemli mi hani sorun mu bu yasta parca aldirmam neden üstüne düşmüş olblir lütfen biraz detyli anlyltrmisn

Erkekler Ne Diyor 18

• arkadaşım parça alıpta oradan koca bir et koparmıyor ya. küçük bir doku örneği alıyor.
    senden biopsi almış. patoloji ve genetik laboratuarında doku incelenecek teşhise destek amaçlı

0|0
    0|0
  • Muhtemelen dokuda anomali var mı diye patolojiye göndermek için smear almıştır. Dert edilecek bir şey yok, eğer hakikaten smear ise alınan şey parça bile değil esasen..

Yalnız yapmadan önce açıklayaymış daha iyiymiş.

0|0
    0|0
  • O parca degil, , yüzeysel doku örnegi aliyor kanser, iltihap. mikrop kontrolü, kadina doktorunda her kadindan alinan normal bir prosedür..

0|0
    0|0
  • ah ah... ne bu korkunuz. sen dua et parça almışlar. ya o parça dediğiniz ne biliyor musun tırnağını kes bilmem kaça böl. herkesten alınan ve alınması gereken şeyler onlar bu kadar korkmayın hanfendi. Bizim ülkemizde simir testi eğitimi yaygınlaştırılsaydı bu kadar korkmazdınız. kadın olmak gerçekten zor ama hak veriyorum bir yandan da size. özetle keyfinize bakın deneyin bence sadece sizden kaynaklıda olmayabilir sağlıklı günler

0|0
    0|0
  • herşey gözle görülemiyor. teste tabi tutmak için. patoloji sonuçlarını iki hafta snra alırsın. umarım problemin yoktur.

0|0
    0|0
    • İnşallah beni muayene edince problem yok dedi herşey yolunda demişti çünkü.. Sdce anlmdim onu hangi ara aldi ne çabuk aldi... ya da o aldiği parca vücuduma sonradan zarar verirmi... onu neden almis olabilir sorun yoksa?

• Canım koleksiyon yapaak değil ya :))
      Belkide aldığı parça et değildir. Gördün mü nasıl bişeydi neye benziyodu

• kötü değil

0|0
    0|0
    • Peki neden alinmiş olabilir yani sknti yoksa o parca neden alinir

• Yasimi özellikle neden sormuş olblir? Hani 21 yas küçükse yasak diye mi? Yas ile alksi var mı bunun hani alinmsi için

• olayı çakma diye sormuştur:d seni oyalıyo işte

• Eğer uyuşturmadan parça aldıysa muhakkak hissederdin.. parçayı da biyopsi yapmak için almış olabilir.. parça aldığını nasıl gördün ve nasıl büyüklükte ve şekilde bir parçaydı tarif edebilirsen yardımcı olmaya çalışırım..

0|0
    0|0
    • Vallahi hic içine bile bakmdim canimda yanmadi eve gelince de ne kanama oldu nede canim yandi... Esim fark etti parca alinmiş dedi bakayim dedim bakma dedi ama içindeki su berakti ve küçük bir şeydi snrm... Aklima takilan su yumurtliklrim saglikli kistm yok herhangi kulldngim bir ilaç yok bunu neden yaparki.. Ve bana parça alaçam bile dendi... Sadece o parcanin oradan alinmasi kotumu sagligim ve yas ortalamm için?

• Birşey daha sorcgim ilişkiye girmem kotu olur mu o parçadan sonra... Yumurtlama ginlrim yakin çünkü... Ve bnde dün aldirdim soncda

• yorumda değilde profilimde anlatayım isterseniz.. sonuçta herkesin okuyacağı şeyleri buraya yazmak istemiyorum...

• bir inceleme ama seni biligin dışında yapılmamalı

0|0
    0|0
    • Valla hic birşey sormdi sadxe yasimi sordu bende ne ilaç kullanan biryim nede hstneye sik giden biriyim hic bilgim yok öyle şeyler ile 2 dk bile sürmedi ama ne canım yandi ne kanamam oldu... O sivi almis belki dedim esim gördü parca almis dedi sok oldum oyle

• bozacağını sanmam ama neyaptırğın veye yapacağını söylemeli

• Sonuçlar cknca kesin soracam zaten.. Sonrdn fark etrgim için soramdim bile :(

• Neyden korktun bu kadar telaş neden?
    Gerekli ki aldı, adam koleksiyon yapacak değil ya

0|0
    0|0
  • Parcayi nerden aldi? O önemli. sanki etini kesipte almadi ya.
    Doku sivisida olabilir.

0|0
    0|0
  • Parçadan kasıt sinek ısırığı kadar bir şey

0|0
    0|0
    • Evt kucuk birsey aliyorlar zaten ama Yasimi özellikle neden sormuş olblir? Hani 21 yas küçükse yasak diye mi? Yas ile alksi var mı bunun hani alinmsi için

• Bilmem aciklamn filan dikkatimi çekti. ds

• Öyle mi acaba :) neyse siz öğrendiniz mi aklınızda ki sorunları, açığa kavuşturdunuz mu

• hormon testi için kan istedimi. o aldıgı parça patoloji için

0|0
    0|0
  • sıkıntı yapma bişi olmaz

0|0
    0|0
  • Doktorlar ne diye var kızım git onlardan bilgi al doktorlar portalı mı burası.

0|0
    0|0
  • Aldığı parça değil onzman

0|0
    0|0
  • Tahlil ettirmek için parça aldıysa bunu sana söylemeden alması yasak

0|0
    0|0
    • Valla hic sormdi sadce yasimi sordu.. Birde dedi canin acirsa söyle bende diyorum hele normal muayene ediyor ne canim acidi nede sorun cikti sdce niye aldi onu birde yasim itibari ile sorun olurmu o parcanin alinmasi kotu birseymi hani

• Smear almış

0|0
    0|0
  • keşke sorsaydın doktora sen nasıl anladın parça aldığını

0|0
    0|0
    • Bana bir kutu gibi birşey verdi megerse onun içinde ama su vr boyle bende diyorum hele sivi almis ne bilyim.. Esim içine bakti içinde parca var deyince sok oldum onu hangi ara aldi neydi niye aldi diye hic bilemdim yani

• Hmm anladım peki sende sorun yok o zaman dimi

Kızlar Ne Diyor 1

• Parça değil sıvı almış yapılır çoğu kişiye normal bişey

0|0
    0|0
Yükleniyor...