Goguslerim biraz kucuk aslinda sevgilim iyi diyo ama bn biraz daha buyumesini idtiyom ise yarar mi?

insjagramda bir site buldum krem ve bitki cayi ikisini bir arada kullanmk gerekiyomus ise ysrar demi?

0|1
10|34

En İyi Erkek Görüşü

• O tip şeyleri boşuna kullanma, zerre faydası olmadığı gibi vücuduna farmakolojik testlerden geçmemiş kimyasallar sokmuş olacağından sağlığından olma ihtimalin bile var.

Bu arada bir şeyin bitkisel olması zararsız olduğu manasına gelmez. Ülkemizde sürekli olarak bitkisel, doğal ve zararsız olarak anlatılan sözde ilaçlar yüzünden felç, ölüm gibi olaylara rastlanıyor.

Göğüs boyutu genetik ve ergenlik sürecinde salgılanan östrojen miktarı ile belirlenir. Eğer ergenliğin bitmedi ise bunlar etkili olur ve bunların dışında yapılacak pek bir şey yok. Eğer ergenlik bittiyse zaten hiç uğraşma.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaramaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• AçIığa sabredersin adı ‘ORUÇ’ oIur. Acıya sabredersin adı ‘METANET’ oIur. İnsanIara sabredersin adı ‘HOŞGÖRÜ’ oIur. DiIeğe sabredersin adı ‘DUA’oIur. DuyguIara sabredersin adı ‘GÖZYAŞI’ oIur. ÖzIeme sabredersin adı ‘HASRET’ oIur. Sevgiye sabredersin adı ‘AŞK’ oIur.

1|1
    0|0
  • Hiç kullanma öyle şeyleri.

0|0
    0|0
  • Krem ve bitkiler bir işe yaramıyor maalesef, internet ve tv'lerde bun reklamlar kol geziyor ama hepsi para tuzağı.. göğüsler süt bezeleri, yağ dokusu ve biraz da kas dokusundan oluşur. Yağ dokusu kas tabakasının üstüne geçip göğsü kapladığı için büyüme bir noktada durur. Önemli olan işte o az olan kas dokusunu harekete geçirip biraz daha büyütmektir. Bunun için sana kendi kendine yapabileceğin bazı masaj yöntemleri tarif edebilirim.. Burdan birçok kıza bu şekilde yardımcı oldum ve inanılmaz değişiklikler olduğunu söyleyebilirim. Ama önemli olan sabırla hergün bunu yapman lazım.. en fazla 2 ay sonra dik dolgun ve en az bir beden büyümüş olurlar.

0|0
    0|0
  • Sen inandın mı bu masala? Büyümez.

0|0
    0|0
  • allah akil versin. Dolandiricilarin tuzaklarina sizin gibi cahilller düsüyor iste. Sonrada geberince aileniz üzülüyor.

0|0
    0|0
  • Sevgilinin işini görüyosun iyi

0|0
    0|0
  • Büyümez.

0|0
    0|0
  • Onlar ise yaramaz. boşa para verirsin

0|0
    0|0
  • Sacmalama!
    Oyle ilacla falan sakin birsey yapma!

0|0
    0|0
  • elleşmeyin yavrum şu kücük göğüslere, bakma yeni neslin büyük büyük demesine, büyüğe heves eder kücüğü severiz biz.

0|0
    0|0
  • Ne kadar küçük ki

0|0
    0|0
  • Valla ne fazla büyük ne fazla küçk normali 80-85 ama nasılsa evlendiğinde çocuk olduğunda büyürler dert etme))

0|0
    0|0
  • İle yaramaz çay krem yalan para tuzağı

0|0
    0|0
  • kadınlık hormonu salgılamanı sağlayan çayları tüket. tek yol bu

0|0
    0|0
  • Hiç gerek yok bence hem sevgilinde beğeniyor. Şahsen bende küçük meme taraftarıyım

0|0
    0|0
  • kullanma öyle şeyleri.

0|0
    0|0
  • boşver küçük göğüs fetişi olan tanıdıklarım var :D tanıştırayım istersen

0|0
    0|0
  • avuç dolusu yok mu

0|0
    0|0
  • Küçük meme cannnn

0|0
    0|0
  • yarar

0|0
    0|0
  • O bitki çayında neler varmış ve krem neymiş

0|0
    0|0
  • Inanma ole seylere

0|0
    0|0
  • Görmeden yorum yapamiycam yardım edemediğim için özür dilerim

0|0
    0|0
  • bence takma kafana en güzeli doğal olanı

0|0
    0|0
  • sakın kendini elletme hiç işe yaramiyor benim ellerim kırıldı ama gram büyümedi ondaki gögüsler.

0|0
    0|0
  • Daha fazla ellet 😂

0|0
    0|0
  • Elletince buyuyomuş oyle bişey duymuştum 😀

0|0
    0|0
  • Sevgilin beğeniyorsa aldırma artık. Kaç beden ki?

0|0
    0|0
  • takma kafana bunları,

0|0
    0|0
  • İşe yaramaz ya inanma bunlar hikaye

0|0
    0|0
    • Fazla büyütme sarkma yapar

• Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 9

• Hepsi ticaret, sağlığını riske etme

0|0
    0|0
  • Küçük memeli kızların kurtarıcısı geldi :D

www.kizlarsoruyor.com/.../a57010-gogus-buyutme-kuru

0|0
    0|0
  • krem falan yalan yaa inanma.. ailende senin gibi yoksa.. büyür zaman içinde.. bana öyle demişlerdi

1|0
    0|0
  • yaramaz

0|0
    0|0
  • yaramaz fiziksel olarak kalıcı bir çözüm olmaz

0|0
    0|0
  • Her zaman söylediğim bir laf vardır.
    "Denemeden bilemezsin 😄

0|0
    0|0
  • Bak şimdi naaap biliyomısun yere domal çıplak göğüsleri salla o pozisyonda bir haftaya kafan kadar

0|0
    0|0
  • Yramaz bence ama dene ıcınde kalmasın

0|0
    0|0
  • yarar yarar kullan sen

0|0
    0|0
Yükleniyor...