Kızlığını bozdum sanırım.

Bugün eski sevgilimle buluştuk.Bikaç saat sonra yakınlaşma oldu. sürtünme yoluyla ilişkiye girerken birden acı hissetti. durduk biraz sonra yine devam edecektik ki cinsel bölgesinde kan vardı böyle baya yayılmış bir biçimde. cinsel organı da kanıyodu. zorladık diyemi böyle oldu yoksa bakirelik gitti mi... kendisi Şu an zorlandıgını düşünüyo hala bakire sanıyor. sizce ne olmuştur. vicdan azabı çekiyorum.

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• çık işin içinden şimdi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kız arkadaşın artık bir Kadın tebrik ediyoruz.

3|3
    0|0
  • Regli olabilme ihtimali var ama surtunme yoluyla yaptiysaniz bekaret gitmemistir yani ve zorlandigi icin kanama olmaz.

1|2
    0|0
    • regl döneminde gelen kan kokmaz mı ? koku falan yoktu ama.

• Her zaman ve herkesin kokmaz

• Kokmaz hele yeni olmussa kokmayabilir ayrica bir doktora gidin yine de fakat ben bozuldugunu dusunmuyorum cunku kizlik zari cok icerdedir ve parmak soksan bazilarinin bozulmazmis bazen yani eger sokmadiysan iceriye bir sey olmamistir

• Bekaret gitmiş.

1|4
    0|0
  • evlen o zaman. yapraga gelince hım hım sapa gelince meee.

2|2
    0|2
    • ne saçmalıyosun sen ? sana fikrini soran mı oldu ? burda evleneyim mi yazıyoda benim mi haberim yok ? bu işin sorumluluğunun farkındayım merak etme. senden akıl alacak değilim.

• pardon teyze kusura bakma... özür

• büyük ihtimal gitmiştir keske yapmasaydınız ewliliği bekleseydiniz.

1|1
    0|0
    • olan oldu artık ama bek?retin gitmeme ihtimali de var. emin değiliz bu konuda.

• kan glmiş diosun bitmiştir o iş bnden söleemesi

• Regl diye bir sey var.bilmem bilyor musun

1|1
    2|4
    • hadi ya yeni mi çıkmış ? anlat da dinleyelim regl ne demek.

• Eksileyenlere inat. :c

• Regldir ya da heycandan regl olmustur.surtunme ile kanama olma diyoruz.anlatamiyoruz..

• bir dahaki buluşmanızda anlarsın

0|1
    0|0
  • tebrikler kız arkadaşın artık bir kadın :D

0|1
    0|0
  • gitmis onun bakireligi

bos ver sana vermeseydi baskasina vercekti

hem hadidiyelim evlenelim dedi nisanlilik dönemidede baskasina veriri o kendini

iyiki hala bakireyim saniyo sus sende ses etme öyle bilsinki rahat dursun

0|1
    6|1
    • senin gibi düşünen kimse yok burada... yanlış düşünüyosun

• sanki yapılanı mübahlaştırıyorsunuz. O bayanın psikolojisini düşünmeden. Onun adına yorum yapyorsunuz. O konuşuyormuş gibi.

• valah miletin namus bekcisi degilim bende namuslu degilim ama olaybu malesef isinize gelmesede

• geçmiş olsun kız arkadaşının bekareti bozulmuş

0|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• içine girmeden bozulmaz korkma ...

0|1
    0|0
  • Yeni karın olursa, vicdan azabına çare olabilir.

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|1
    0|0
  • kadınlığa ilk adım

0|0
    0|0
  • içine soktunsa olabilir...

0|0
    0|0
  • S*kilen a*ın davası olmaaz

1|1
    0|0
  • Arkadaşım sürtünmeyle olmaz o iş. Adet olma ihtimali yüksek. Oyun gibi birşey olabilir bu, ayık ol bence.

0|0
    0|0
  • o kadar kolay bozulacağını sanmıyorum tahriş olmuştur umarım ilk cinsel deneyiminde kan akar belli olmaz bu işler tabi geçmiş olsun.

0|1
    0|0
Yükleniyor...