İki çeşit kızlık zarı dikimi var, hangisi daha iyi?

Arkadaşlar geçmişte nişanlandım ve imam nikahı kıydık düğüne bir hafta kala birlikte olduk ve bazı sebeplerden dolayı ayrıldık herşey hazırken, şimdi yeni bir birlikteğim var ve ona gerçeği söylemek istemiyorum çünkü çok seviyorum oda beni bunun yüzünden ayrılmak istemiyorum onunla da ben seni herşeyinle kabul ederim demişti ama ailesi öyle değil düğün gününü atlatsam herşeyi anlatıcam ama şu an değil , kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorum nolur yardım edin kesin kanama olur mu bilgisi olan var mı İstanbul da önerebileceğiniz bir yer var mı? İki çeşit kızlık zarı dikimi var hangisi daha iyi sizce kalıcı geçici özellikle kızlardan cevap bekliyorum şimdiden teşekkürler...Arkadaşlar yardım edin dalga geçmeden önemli özellikle kızlar lütfen?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel kardeşim şunu tüm samimiyetimle söyleyebilirimki gerçekler er ya da geç ortaya çıkar. Sen şimdi bu diktirme olayını yaptırdığında hep bir korkuyla yaşayacaksın "ya öğrenirse, ya kulağına giderse, yalanın birgün ortaya çıkarsa" Seni yargılamak hiçbirimize düşmez ama kararını bunları gözönünde bulundurarak ver. Farkındayım diktirsen bir türlü diktirmesen bir türlü. Tabiri caizse yukarı tükürsem bıyık aşağı tükürsem sakal durumundasın. Ama yalan elbet bir gün ortaya çıkar. Hakkında hayırlısı olsun zor br durumdasın...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayırlısı olsun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Hemen her olayda olduğu gibi daha pahallı olanı daha iyi..
    Kalıcı yaptır.

2|1
    0|0
  • Kanama olur tabi ki. Doktor da var bu konuda.

0|0
    0|0
  • Düğüne 2-3 gün kala olmalıymış bildiğim kadarıyla uzun vadeli dikilmiyor sonuçta

0|0
    0|0
  • Fazla kaffana takma sis

0|0
    0|0
  • Google yaz direk bunun uzerine calisan merkezler var, fiyat ta korkulacak bir rakam degil hatta ucuz

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürler

• Onemli degil de sevdigin adami bu sekilde kandirmak bilemedim. Yargilamiyorum yalniz hic bir sekide bunu.

• Kalıcı olanı yaptır. 80% ihtimalle kanama gerçekleşiyor. Ve partnerin dikildiğini anlamıyor.

0|0
    0|0
    • Kalıcı daha iyi yani?

• Çok eski bir yırtıksa, kalıcı yöntemi tercih etmen daha uygun olur zaten. Geçici yöntemi ayrıca evlenmeden 3-4 gün önce yapılması gerekiyor. Düğün telaşı esnasında bu olaya zaman ayıramayabilirsin.

• Çok teşekkürler

• Hiç bir sey gizli kalmaz er geç her sey çorap söküğü dönüşür her sey doğru olanı soyle kaybedersen oyle kaybet

0|1
    1|0
  • Evleneceğin insana durust olmuyorsan, evlenmenin ne anlamı var.
    Allah bilir sen kapalisindir

0|0
    0|0
  • Ebedi cehennemliksin günah

1|0
    1|0
  • karsındaki adamı kandıracak kadar karaktersiz olma

0|1
    1|0
  • yalancidan es olmaz!
    Allah yardim etsin o adama.

0|0
    1|0
  • Birşncisi

0|0
    0|0
  • vermeden düşünceydin de bu sıkıntıya girmeseydin

0|0
    1|0
  • Evlenmekten soğudumsenin gbiiler yüzünden gerçi zinada yapmamışsın git kalıcı diktit ama iyi bir doktor bul

0|0
    1|0
  • Senin gibileri gördükçe kadınlardan nefret ediyorum

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yasıın kaçtı? karşındakini kandırma ve vebale girdiğini biliyorsundur umarım.

0|0
    1|0
Yükleniyor...