Kızlarda idrar deliği nerede acaba? İdrarımı tutamıyorum bazen?

Kizlar yardimci olur musunuz sizlere bir sorum varda. ya ben su son zamanlarda skisyrm. sonra tam lavaboya gidecekken kaciyo gidiyor. orsmi aynanin karsisina geçip inceledim. iç dudaklarin üstünde toplu iğnenin ucu kadar bir delik var. idrar oradan mi geliyor blmedgmden soruyorum. bekarim, bakireyim ayni zamanda. bide benim kilo fazla 95 e yakin. acaba ondan olablr mi bu durumum. bide su son zamanlarda otururken kendimi çok rahatsiz hissediyorum. sanki oran bolarmis , sarkmis gbi niyeki kilodan mi acaba sorularima yardimci olursaniz sevinirim.

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Evet oradan geliyor. Zamanında idrarını çok tuttuysan şimdi tutamaz hale gelmiş olabilirsin. Çok tuttunmu?

0|0
    0|0
    • Yoo ole çok tuttuğunu hatrlamiyorum. ama skstgmda altima tamamen kacirmiyorum.2-3 damla akiyo ole düşün snra lavaboya yetisiyorum

• Lavaboya yetisecgm zamanlarda oluyor benmde. bide lavaboya gryrm ckyrm sanki hala var gni

• Alla alla sen bir doktora görünsene

Kızlar Ne Diyor 4

• Klitorisin altı, vajine deliğinin üstü

0|0
    0|0
  • Vajinanın içinde bak yani ayna karşısına geç ve bacaklarını aç, hafif işerken yaptığın kas hareketini yap ıkınır gibi. dudakları elinle açmış ol. Heh kıpraşan yer işte ordan işiyon :D

0|0
    0|0
  • Bir doktora git idrar yollarında sorun olabilir. Baya bir kiloluymuşun kilo vermeyi dene belki ondandır. Boyun kaç?

0|0
    0|0
    • 1.55 gtsem naparki nasil teşhis eder doktor

• Üzülme canım doktora git seni diyetisyene yönlendirebilir, sana yemek programı hazırlar sporla hemen zayıflarsın azimliysen. Piskoljini her zaman positif olsun böyle herşeyi başarırsın o zaman bütün rahatsızlığın geçer. Bol şanslar🙏🏻

• Çok teşekkürler canm zayflicam inş 😊

• orta kısım ahgvnjb

0|0
    0|0
Yükleniyor...