Adaçayı, yeşilçay hamile kalmayı engeller mi?

Adaçayı ve yeşil çay hamile kalmayı engellermi öyle duydum yoksa kolaylaştırır mı bilgisi olan var mı?

Güncellemeler:
Hamile kalmanın düşünüldüğü zamanlar.
Guncell.

0|1
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• hamilelikten sonra pek tavsiye edilmezç bitki çayları kas gevşetme özelliğine sahip olduğu için, rahimde tutunmayı zorlaştırır.

0|0
    0|0
    • Hamilelik öncesi peki?

• olanı çoook... ama o çok düşük bir ihtimal... yani ansızın olabilirde.. standart dışı bir durum o.

• Anladım teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 6

• Hamile kalmayı engellermi bilmiyorum. Ama hamilelikte önerilidiğini görmedim. Kimyasal içerdiği için ve rahatlama kas gevşetme özelliğine sahip olduğu için. Anne rahminde bebeğin tutunmasını zorlaştırır. Ve bildiğim kadarıylada bebeğe yan etki yapabilir. Sonuçta sizden besleniyor.

0|0
    0|0
  • Alakası yok

0|0
    0|0
  • yok öyle bişi

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın

0|0
    0|0
    • 24.

• Hayır teşekkürler.

• Nedenki

• cahillikte master yaptin galiba.
    Sen bu kafayla siyah cayida ertesi gün hapi niyetine icersin. :D :D

0|0
    0|0
    • Ne alakası var yeşil çayın hamilelikten önce bırakilmasi gerekiyor mesela.

• Sen devam et böyle. cok bilgilisin gercekten :D :D

• Tek bildiğim ıhlamur, rezene ve bazı yararlı besinler arttırıyor anne sütünü ama doktor değilim kesinlikle uzman değilim gazetenin sağlık bölümünde uzmanın yazılarını okumuştum bir de Whey Protein İzole olanı anne sütünü azaltıyor Testesteronun çok artması iyi olmayabilir diye düşünüyorum bu dönemde en iyisini uzmanlar blir

0|0
    0|0
    • Yok hamilelik düşünüyorum da azaltırmı olasılığı diye merak ettim.

• O Konuda bilgim yok

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...