Doktora gitmeden bakirelik nasıl anlaşılır?

Arkadaşlar kız arkadaşımın bakire olup olmadığını doktora götürmeden nasıl anlayabilirim ? lütfen düzgün cevap verin.

0|0
13|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• anlayamazsın çünkü bunu sormak bir kadına yapılabilecek en büyük hakarettir. Ben olsam sırf bu yüzden aletine tekmeyi atar terkederim seni.

8|6
    0|5
  • su dolu havuza veya küvete sokun, baloncuk çıkarsa bakire değildir.D::D

3|7
    2|6
  • Kız arkadaşına sormayı dene madem kız arkadaşın güveniyor olmalısın ona...Güvenmiyorsan kızı bırak şerefliysen ve ikiyüzlü değilsen tabi.

1|6
    0|0
    • Benim için bakirelik değil, bana yalan söyleyip söylememesi önemli

• Güvenmediğin kişiyle neden sevgilisin? Seks hayatı desen yok zaten belli ki eee amaç ne?

• mathesis 'e aynen katılıyorum

• hem sevgilin hem güvenmiosun bu nasıl bir çelişki.insan sevdiğine güvenir kayıtsız şartsız yalan söleyip sölemediği gibi bir çelişkiye düşmezdn.

2|5
    0|1
  • iğrençsin ya hem sevgilim diyosun hem güvenmiyosun

4|5
    0|3
  • sormak yetmiyo sanırım?

3|2
    0|2
  • vajina dudaklarını bir kaç santim arala zaten 3 cm ileride kendini belli eder kızlık zarı şeffaf bir biçimde

hadi kolay gelsin :)

0|5
    7|4
  • anlaşılmaz..

1|3
    0|1
  • açıp baksan bile anlayamazsın hacı zor.

0|2
    0|0
  • bacagna dokun eger hizli harekt ederse degildir bakire olmayanlar gidiklanmiyor yani bacagna dokunsan bsy yapmiyor

0|0
    2|3
  • lan ne malsiniz sevgiline sor yalan solicek hali yok ya benim eski sevgilim sordu bakireyim dedim inanmadi mal neymis 22 yasina kadar bakire kaldima inanmiomus heleki yurt disind sanki yurt disinda olunca onume gelene veriom amk

0|0
    0|0
  • Onunla ilişkiye girmek istediğini söyle veya belirt emin ol bakireyse söyler. veya oda yasamak ıster ya da yakınlasırken bıraz ılerı gıtmek ıstedıgını söyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kızlık zarı vajen girişinin 2-3 cm kadar içerisinde bulunur ve parmaklarınla aralayarak girişi kapatan bu zarı görebilirsin. Zarın şekilleri kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Bu nedenle netten kızlık zarı çeşitlerini araştırıp farklı zar çeşitlerinin neye benzediğine bakarak bu ayrımı rahatlıkla yapabilirsin.

0|0
    0|1
  • açıp zar sağlam mı değil mi baksana arkadaşım

0|0
    0|1
  • eğerki ciddi bir beraberlik ise önce sevgiline eşin olacak kişiye güvenmeyi öğrenmelisin, illaki kontrol edeceksen aç bacaklarını ikiye tut vajinasının dudaklarını yanlara ayır bak içine görürsün zarını, oda seni kontrol ettimi daha önce kimseyle yatmadığına dair?

1|0
    0|1
  • seviyorsan sözüne güvenmelisin aranıza üçüncü bir kişi girerse o ilişki çoktan bitmiştir

hem doktor gerçek doktor ise kişi istemediği takdirde söylemez

0|0
    0|1
  • diyelimki bakire ama başka biriyle yatmış nerden biliceksin çokmu önemli yani bakire olunca temizmi olcak ?

2|0
    0|1
  • Sen kıza aç bakıyım zarın duruyomu dicen yuh artık seviyosan görmeden kayıtsız şartsız inan ne bu güvensizlik ,ama illaki ben öğrenmek istiyorum diosan doktora gidecen başka çaren yok kıza aç bakıyım zar duruyomu dersen ben senin insanlığından şüphe duyarım.

0|0
    0|1
  • parmak sok kan gelirse bakireydi

1|2
    0|1
  • güvenıyorsam geri boştur

0|3
    1|1
  • iliskiye girersin ve kan gelirse eger anlarsin ki bakireymis, yok illa ilk defasinda gelmek zorunda degil, 2-3 de de kan gelebilir :-)

0|0
    0|2
    • ilişkiye girmeden başka bir yolla öğrenemezmiyim ?

• bilmiyorum ne derece dogru ama bakilinca görünüyormus ama bunu tabi bilen birisi bakmasi gerek

• dışardan bakmayla anlaşılan bişey değil o

0|0
    0|1
  • poposuna tokat atarak anlarsin.ses tiz ise bakire ses tok ise bakire değil.

0|0
    0|0
  • o istemedikçe anlayamazsın..

0|0
    0|1
  • doktor şart hacım...

0|0
    0|1
  • afedersin z.kerek :P

0|0
    0|1
  • muhtemelen anlayamazsın.