Bir kez boşaldıktan sonra hiç goresim gelmiyor , dunyanın guzeli olsa bile?

Arkadaslar ben 4-5 yıl oncesine kadar boyle bir sorunum yoktu yani ard arda 3 bazen 4 defa bile yapabiliyordum sonra birine çok aşık oldum yani ona saygı duydugum icin birden kestim herseyi. fazlasıyla duygusal baglandım. iki sene oyle gecti ama sonunda ben yedim boynuzları. Ayrılalı da 2 seneyi geciyor bazen aklıma geliyor cok uzuluyorum. ilk zamanlar cok agladım. ve bir yıldan fazladır boyle bir duygusuzluk var icimde. ya aşık olabilirmiyim diye soruyorum ama o soru işaretleri sadece ilk bosalmaya kadar suruyor sonra canım dunya guzeli bile olsa gormek istemiyor... Acaba bu yaşadıklarımla mı alakası var.. yasım dan dolayı yaslanıyorum performansmı dusuyor ne bu anlayamıyorum... benim yaslardaki arkadaslar sizler nasılsınız? var mı onceye gore bir degişme. birtek benmi boyleyim.. acaba duzelir mi bu durum?

1|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• ceneplik yaramıyor ozamn

1|3
    0|0
    • cenep ne cünüp mü ?

• evat kıymetimi bil ortağım bir ben yorum yapmışım :D

• sizde olmasanız :) iyiki varsınız

En İyi Erkek Görüşü

• Eger sertlesme sorunun yoksa o bir kerede doyuma ulasabiliyorsan gayet normalsin, her insan bir degil makine degiliz..
    Zamanla insan yokluktan cikiyor, seks yasabilecegi ortama, duruma daha kolay daha rahat ulasinca seksin cazibeside düsüyor, azaliyor.
    Ac yoklukta olan insani kebapciya sok bir oturusta 3-4 porsiyon yer ama hali vakti yerinde hergün kebaba rahat ulasan bir insan eger obeziti hastaligi yoksa 2-3 porsiyunu düsünmez.. Sekste buna benzer..

0|1
    0|0
    • ya.. o dedigin dogru ben yanlzım ama ozellikel 2 yıldır :) konusmuyorum bile biriyle

• Mast yaparak günde 2-4 sefer arda arda yapilirmi? Birde günümüzde her yer poorno. srekli poorno seyrediyorsan, oda cok etkiler, pooorno iktidarsizlik yapiyor, bunu uzmanlar diyor..

• hmmm.. oda aynı senin dedigine geliyor gene haklı olarak... belki fiziki olarak tatmin olmuyorsun ama goz olarak tatmin oluyporsun zamanla da iktidarsızlıga etki ediyor olabilir..

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevmıyosun ondan

0|1
    0|0
    • seviyorum ama artık ilk bosalmadan sonra nefret ediiyorum istemiyorum...

• Sevmeyen insan öyle olur sevmeyerek yaptığın için

Erkekler Ne Diyor 2

• Kesinlikle boynuz yediğin için öyle. ilişkiye duygunu katamıyosun. hormonlar çabuk pes ediyor öyle olunca haliyle.

1|1
    0|0
    • boyle bişile karsılastınmı yakın cevrende ya da sen hissettin mi?

• nerdeyse 2 sene olucak :) umarım daha uzun gitmez :) tesekkurler

• Merak etme. Artık düşünme onuda. önündeki maçlara bak

• Senin yaşında iken ben uçuyordum sende bir sorun var. Ben hala günde en a z 1 bazen 2

0|1
    0|0
    • Belli oluyor abi :D durmak yok yola devam :D

Yükleniyor...